Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

...lásd fenti menüpont. arra kérlek titeket, hogy nyúzzátok, teszteljétek, próbáljátok meg kiakasztani a rendszert (no, azért ne ANNYIRA... ;)).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) VladimirR válasza Parci (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bibiii, en mar lattam multheten is :DDD
azaz nem, en mast lattam, ami szinten karrier: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#4) Mr.Skyline válasza Parci (#1) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

nagyon ott van az oldal:Y
grat:C

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#5) #16741888 válasza Parci (#1) üzenetére


#16741888
törölt tag

köszönöm(jük) szépen!
pont mostanság indítottam egy külfödi munka topikot, erre mit látok jobpilot.de:C
hogy ez nekem nem jutott eszembe, thanx, mégegyszer:D, most megyek és tanulmányozom.:D

(#6) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

semmi hiba? vagy nem is nézitek? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Vangelis válasza Parci (#6) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Bővebben: link

Bővebben úr linkje ...mi volna?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8) tildy válasza Parci (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez szvsz nagyon jó ötlet:)
HAt itt találok állást, istenbiza beviszek valami édességet nektek a szerkesztőségbe:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) fLeSs válasza tildy (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Inkább főttrizsát hozzál főttzöldséggel és párolt csirkemellel. :D :DD :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) tildy válasza fLeSs (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben, ha az kell hát azt viszek:)

Na dhlhez már be is adtam.
Egy bajom van ezzel is, hoyg szinte az összes helyre supermaneket keresnek. Na mindegy hátha lesz nekem való.
Ja nagyon off: ''hülye'' párom már azt mondta , ha már ennyit prohardverezek, miért nem ''szállok be '' hozzátok:)
Majd eldobtam az agyam :Y;]



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Esmein válasza tildy (#10) üzenetére


Esmein
nagyúr

Miért, be lehet ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) tildy válasza Esmein (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem hinném , hogy a PH-nak nagy hasznára válnék , ha ...
Se angolul nem tudok, se programozni, sesemmi.
Max gépet összerakni, meg kávét csinálni;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Esmein válasza tildy (#12) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én tudok zsíroskenyeret csinálni meg tükörtojást meg rántottát meg sültkrumplit meg gépetösszerakni meg angolul, meg sík 5-ös lett az irodalom érettségim :)

#14: befejeztem :D

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) tildy válasza Esmein (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

:P Ne offolj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Mista Boller


Mista Boller
tag

Eddig semmi bug, atneztem mar csillio hirdetest. Jo otlet volt Parci ellentengernagy, raadasul nalam epp aktualis.
De sehol egy kisebb orszag meguresedett tronja, vagy vmi ilyesmi:(

Tout le monde est une nonne

(#16) Club válasza Parci (#1) üzenetére


Club
őstag

Teccik;)

De adnék egy ''5letet''.
Ahogy én észrevettem, alapvető gond, hogy nem tudnak normális keresőt csinálni egyik állásoldalon sem.
Itt esetleg szűrőzés nem oldható meg?
Gondolok itt arra, hogy amikor rámész a ''Több állás'' menüpontra, akkor felhoz kismillió hirdetést.
Itt is lehetne egy normális szűrőzést kialakítani.
Gondolom, hogy ti linkek alapján kapjátok ezeket a hirdetéseket.
Viszont ha ezeknek a hirdető cégeknek az adatbázisában ti tudtok ''kutakodni'', akkor saját szürőrendszert nem lehetne csinálni hozzá?
Gondolom nem egyszerű, de sztem jó lenne:)

Ha a PH hirdet állás az is fent lesz itt?;]

[Szerkesztve]

(#17) Club válasza tildy (#10) üzenetére


Club
őstag

''supermaneket''
Hát látod ez van, felsőfokú végzettséggel+2 nyelv alapszinttel is elég érdekes lesz elhelyezkednem:(
Az ideális pályázó legalább 2 diplomával rendelkezik, 3 nyelvből perfekt(hogy Magyarul tudsz-e, az már senkitsem érdekel) és a minimál bér környékén van a fizetési igénye, amiért persze akár napi 12 órát is dolgozik:U

Pedig nemsokára menek Pestre, ott pedig valami munka kell.

(#18) divot


divot
veterán

Ha ez így megy tovább, előbb-utóbb autót, de házat is a PH!-n fogunk venni. :F ;)

(#19) Mista Boller válasza Club (#17) üzenetére


Mista Boller
tag

Es frissdiplomasan is 5 ev felelos vezetoi tapasztalata van... En is kezdek elbizonytalanodni, pedig az ritka:U De hagyjuk, ez nem a ''#&@!!!'' topik

Tout le monde est une nonne

(#20) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Ez a szűrős dolog nekem is tetszene.Pl. lehetne egy adatlap,amin beírná az ember,hogy milyen végzettsége van,meg nyelvismeret,stbstbstb........,és csak azokat a melókat látná utána,amiknek megfelel.Ez tök jól hangzik,csak kérdés,hogy megvalósítható-e?

Üdw : Stimpy (Stimpson Jr. Cat)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#21) KoGa


KoGa
tag

Ez szerintem is jo 5let volt. Bar igazsag szerint ilyen allaskeresos oldalbol mar 100 van, de fene tudja. Hajra prohardver.

A magyar allaspiac tenyleg katasztrofa, en 5 honapig kerestem otthon munkat eredmenytelenul, pedig nem rossz referenciaim vannak szerintem, nem is kezdo vagyok. Ehhez kepest az elso kulfoldi ceghez felvettek ahova jelentkeztem...

Ja, es jellemzo, hogy a legnevesebb cegek nem birjak felvenni a telefont vagy fogni a billentyuzetet es annyit irni/mondani hogy ''koszonjuk a jelentkezest, mast valasztottunk.'' Egyszeruen sz@rnak visszahivni az embert. OOoo ezt most igy a DHL neve lattan irtam :)

(#22) tildy válasza KoGa (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát én cirka 4 hónapja nézek álláskeresős oldalt, de normálisat még nem találtam.
Át kell nézni vagy 5 weboldalt, és akkor talán találsz egyet.
Itt legalább lehet válogatni hogy programozás vagy IT.
Szal hajrá
Ejnyebejnye lenyúltátok az ötletemet;]
Pont ilyen direkt informatikusi állásokat hirdető weboldal volt tervemben....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Stimpy válasza tildy (#22) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Még nem késő,megcsinálhatod.Én biztos benéznék,mert kezd a t....öm tele lenni a mostani helyemmel.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#24) KoGa


KoGa
tag

Kirektinformatikusoknakallashirdetooldalbol is van par :)

(#26) tildy válasza Kalandor (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

DE jó részük az, ráadásul kategórizálva és ez jó.
Fless:egyelőre még ne készítsd a gyomrod...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) DonLeo


DonLeo
senior tag

Nagyon szuper ez az új rovat, de miért nincs semmilyen idegenforgalmi kategória, sem szálloda, sem recepció :F
Vagy csak én vagyok vak? :)

Mod.: Közben látom, hogy Egyéb kategóriában vannak ilyen állások, de azért lehetett volna külön. Bár gondolom ez jobpilot ''szabván''.

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#28) Sam


Sam
csendes tag

Bármiféle rosszindulat nélkül természetesen, de egy kis gonoszsággal kérdezném én, hogy nem lesz mostantól kissé körülményesebb megmagyarázni a népnek, hogy pl miért nem az igazi, ha topikot nyit a prohardveren a bengáliai óriásdegukról? Habár ugye -diktatúra lévén- nem kötelező megmagyarázni semmit, csak elgondolkodtam, azt is halkan... :)

Sam, a Lélek Tükre

(#29) tildy válasza tildy (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Fless jövő hét pénteken kiderül, hogy készíthetitek-e a hasatok. Ma voltam a dhl-nél, nagyon jó volt, remélem sikerült.:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) tildy válasza tildy (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Holnap 2. körös interjú:U Jippijé..Fless, és PArci ha ez összejön...AKkor imádlak benneteket:D Köszönöm.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) L_ajos


L_ajos
őstag

Elsőre teccik :D De le is kell tesztelnem ;] aztán nyilatkozom bővebben :DDD

Most vettem észre! Addikt lettem :D Ezt is megéltem másodjára is! Hajrá!! :D

[Szerkesztve]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#32) tildy


tildy
nagyúr

örömmel jelentem be, hogy igen.Azt hiszem megvan a ph karrierrovatának első ''nyertese''.
fless:kérem a rendelést.:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) wödör


wödör
csendes tag

Sziasztok! tudnátok abban segíteni, hogy fölvázoljátok rendszerinformatikus (OKJ: 54 4641 03) tanfolyammal mit tudok ugymond kezdeni? tehát van ennél jobb okj-s képzés, meg hogy elegendő általában, meg ilyesmi :B thx

(#34) Netmaster


Netmaster
tag

Oké, ez nem mai téma, de van itt némi érdekesség a Karrier oldallal. Ha kiválasztok a Keresés részben pár témakört majd OK-t nyomok jön egy lista, amivel több probléma is van:
-az oldalak közt nem lehet normálisan lépegetni, alul bármelyik oldalszámra klikkel az ember, a következő oldalra visz,
-minden oldalon ugyanazok a hirdetések jelennek meg.

Szóval eléggé használhatatlan így.

Netmaster

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.