Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) evoken


evoken
csendes tag

Juni 21-et mondják a megjelenésre.

(#2) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem kapkodták el, kíváncsi vagyok mennyi kontent lesz benne.

(#3) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Megy egy karakter túlméretezett karddal és 10 méteres mosntrumokat próbál legyakni... Mit lehet ezen várni, előre tudom mi lesz :D

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

holy shit

Life, Uh, Finds A Way

(#5) oriic válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor még itt van ez is:

"Further, there will be over 10 new boss fights, plus plenty of new weapons, equipment and skills to find. And eight new weapon categories have been added to account for new weapon types."

Live-Die-Respawn

(#6) Segal


Segal
veterán

Piszok mód sajnálom hogy nem vagyok a műfaj rajongója, mert a játék világa valami kegyetlen jó lett, csak sajna nem valami hentelős fps :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) Felesbandi válasza Segal (#6) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En rajongonak mondanam magam abbol a szempontbol, hogy az osszes Souls jatek nagyon tetszett nekem, a Sekiro es a Bloodborne is paradesak voltak es az AC fele nyilt vilagu jatekok is bejonnek nekem. Viszont ennek ellenere az Elden Ring-et egyszeruen nem tudtam elvezni. Vagy nem valo ez a stilus nyilt vilagba, vagy csak maga a megvalositas nem sikerult igy, de szamomra unalmas es celtalan volt a nyilt vilagban rohangalni (plane a sok copy-paste tartalommal, ami miatt mas jatekot szetszed a kozonseg) es a kedvenc reszeim a kastelyok voltak, amik hoztak a regi Dark Souls erzest.

Ez volt a FS egyetlen "Souls" jateka, amit nem tudtam vegigjatszani. Csak nalam a dog unalom volt az a boss, amit nem tudtam legyozni. :D

(#8) evoken válasza oriic (#5) üzenetére


evoken
csendes tag

Huhh, az penge! Azt hiszem ez már a klasszikus kiegészítő kategória, mint a régi szép időkben.

Lore-ról tud valaki valamit? Mégis hol fog játszódni, ki, kivel, merre, hogyan, hova? Nekem Miquellán kivül semmi nem mondott semmit. :D

(#9) Neurotoxin válasza Montanaxy (#3) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Kihagytad a túlméretezett életerő-csíkot.... :)

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#10) evoken válasza Felesbandi (#7) üzenetére


evoken
csendes tag

Nekem ugyanez volt a legelején. Day one vetettem bele magam, bőszen próbálkoztam, 90 órával azzal játszottam legtöbbet abban az évben. De aztán végül eladtam, mert ugyanezen okok miatt mint amit irsz, nem akart beakadni nálam sem. Sok ponton ennek ellenére is nagyon élveztem, csak összeállni nem akart, aztán egy évre rá megint megvettem, mert egyszerűen hiányzott. Aztán végülis elölről kezdve nullára pucoltam, és utána egyből elkezdtem egy másik karaktert. Mondhatjuk, hogy végül megtört a jég. :) Persze a Bloodborne-hoz és a DS1-hez nem ér fel, de hihetetlenül addiktív tud lenni, csak el kell vonatkoztatni a Fromos beidegződésektől. Attól függetlenül, hogy amúgy egy From best of az egész, közben meg mégis tök új élmény az OW miatt. És igen, sok a copy paste, de azért egy ACtől messze van (na ott tényleg szó szerint be lehet aludni emiatt), még ha a catacombák és a bányák elég hasonlóak, mindegyik más, a zónák mind egyediek, szóval ez az ismétlődés sem teljesen igaz.

Szerintem érdemes adni neki még egy kanyart, és nem úgy játszani vele mint az eddigi játékaikkal.

[ Szerkesztve ]

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán

Egyszerre félek és izgatott vagyok. :D Lassan ideje előszedni a játékot és belevágni az NG+ba mielőtt ez kijön.

All→M8

(#12) Woodslave válasza evoken (#10) üzenetére


Woodslave
félisten

Day 1 vettem és játszottam végig (mármint azt nem day 1 :D ). Van benne valami amit mondtok nekem az volt a bajom hogy túl nagy volt és túl sok segítséget adott a bossoknal a mimic és mivel qrva nagy ezért nem akartam egy egy bossnál 6 órát szívni szóval az igazi souls élményt nem adta. Deva világ a felfedezés az parádés. Nagyon várom :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én olyan 200 órát játszhattam vele 2 különböző karakterrel, 1x játszottam végig.
Több időt is tettem volna bele, ha nem jön közben még egy rakás olyan játék, ami érdekel.
Aztán ugye a világon nincs annyi idő, amennyi ezekhez a mai open world játékokhoz kell.
Lehet elkezdem egy új karakterrel, mielőtt jön a kieg.

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na ez geci jó lesz :B :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) evoken válasza Woodslave (#12) üzenetére


evoken
csendes tag

Igen, elég nagy, és tényleg a legutolsó bokor mögött is lehet valami érdekes/értékes (máskor meg persze valami tök tucat dolog), szóval érdemes aprólékosnak és türelmesnek lenni. Egy-két dolgot még igy sem találtam, némi guide használat nélkül nem úsztam meg. :P Jól ráböktél, igen, talán az a legnagyobb (és egyetlen?) baja, hogy mivel iszonyú nagy, és a halál akarja azt a rengeteg bosst végig tryolni úgy, mint a klasszikus Fromokban, valahol muszáj is a summonokhoz nyúlnia az embernek. De ugye így meg elvész ez a része a formulának. És azt sem jutalmazza a játék ha anélkül ölöd meg őket, lehetne legalább egy achi rá hogy nem veszed fel a spirit calling bell itemet, vagy valami.

[ Szerkesztve ]

(#16) tmskvcs


tmskvcs
tag

Én 2000+ órát tettem bele az eldenbe, játszottam az összes souls játékkal, de ennek fogott meg a legjobban loreja és a hangulata.

(#17) tmskvcs válasza evoken (#15) üzenetére


tmskvcs
tag

Igen, ez a spiritbelles acsi jó ötlet lenne. :C

(#18) melega válasza tmskvcs (#17) üzenetére


melega
őstag

Nekem a Bloodborn a kedvenc most platináztam NG 2+ ban.

Viszont ezt az Elden dlct is behúzom.

(#19) Persie12


Persie12
aktív tag

Sajnos nincs túl sok tapasztalatom ezekkel a játékokkal, a Bloodborne-al próbálkoztam egy darabig, de nem az én világom sajnos. Elden Ringről megnéztem kb 20 órányi gameplayt, mert amúgy maga a játék tetszik, csak én vagyok béna benne. Épp ezért szeretném kérdezni, mivel nem vagyok a műfaj játékosa (viszont a bossok meg a világok mindig is érdekeltek a souls játékokban), hogy hogy lehet ebbe a játékba 2000+ órát pakolni? Egy Wow-ba megértem, mert nekem is volt abban annyi, sőt több is, vagy egy multiplayer játékba, megértem a sok órát. Nem azért kérdezem mert nem hiszem el amit mondasz, hanem mert tényleg érdekel hogy ennyire monumentális ez a játék, hogy ennyi tartalom meg elfoglaltság van benne? Oké, nem megy minden boss elsőre, meg sokszor meghal az ember, de az nyilván nem teszi ki a játék óra felét. Na jó, nálam mondjuk pont igen… :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#20) inteltunder


inteltunder
tag

:)) 713 :))

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#21) flexxx2 válasza tmskvcs (#16) üzenetére


flexxx2
őstag

nekem 150 órám volt 1 végigjátszásra, pedig jó sokat nézelődtem és bénáztam néhány boss-al, gondolom ez többszöri végigjátszás volt nem?

(#22) Fitzgerald válasza Persie12 (#19) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Rengetegféle build létezik, a kezdő class csak azt határozza meg, hogy milyen induló tárgyat kapsz, és hogy melyik statjaid indulnak kicsit magasabbról. De tökmindegy milyen classt választasz, bármilyen irányba fejlődhetsz. Tartalom szemponjából meg...ez szubjektív, illetve játékstílustól függ. Én azt mondanám, hogy olyan 100-120 órányi tartalom van benne végigjátszásonként, mielőtt elkezdene önismétlővé válni a játék.
Amúgy meg ez az első játéka ennek a fejlesztőnek, ami csak annyira nehéz, amennyira akarod hogy az legyen. Ha nem megy valami, elmész rúnát farmolni, visszajössz kicsit később.

(#23) callmeakos válasza Persie12 (#19) üzenetére


callmeakos
veterán

Ez nagyon sok mindentől függ, értelemszerűen. Az hogy mennyire érzed át a harcrendszert és milyen gyorsan ismered ki az ellenfeleket, mennyi időt töltesz el egy adott bossnál, használsz e summont, melyik class-al mész, mennyire mész rá a mellék küldetésekre, mennyire fedezed fel a világot satöbi. Persze boss válogatja mennyire szenvedsz meg vele, sokaknak pl. könnyű volt Radahn, én viszont elég sokat szívtam vele, viszont fordítva ugyanez a helyzet Malikethel.

Nekem durván 130 órám lehet benne úgy, hogy Maleniával még nem is végeztem, mert ő optional boss, nála viszont elfogyott a türelmem, mivel optional.

All→M8

(#24) Persie12 válasza callmeakos (#23) üzenetére


Persie12
aktív tag

Jó oké, értem én. Na de a 2000 óra az még mindig a 130 órának a tizenötszöröse. Van 5 class ha jól tudom (ha így hívják itt), mondjuk 5x130 az még mindig csak 650 óra. :DDD

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#25) tmskvcs válasza flexxx2 (#21) üzenetére


tmskvcs
tag

Persze, sok karakterrel vittem végig különféle buildekkel, meg kvázi meztelen is és a pvpbe is elég sok órát fektettem. Nekem ez az első olyan gamem, ami megközelíti a wownak a lorejat.

(#26) Ferkósza


Ferkósza
tag

Én 260 alatt toltam végig kb 1,5x, előbb harcossal, aztán félig egy mágussal. Bevallom, a vége fele a Draconic Sentinel, majd a Fire Giant majdnem kifogott rajtam, eszméletlenül nehezek voltak számomra. Aztán már méregből is végigjátszottam, ha már ennyi időt rászántam :D . A világ nagyon bejön számomra, jobban, mint az elvontabb DS-ek, viszont rájöttem, hogy nekem fontosak a párbeszédek egy játékban, ami viszott az Elden Ringből kb teljesen hiányzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.