Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az okos fordítás érdekelne, de félek, hogy az S21FE már nem kapja meg.

Azt viszont nem értem, hogy pl. a képről kivágást miért promózzák akkora újdonságként, mert azt már az enyém is tudja.

B.Cs.

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Szuper elegáns megoldás hogy S23FE megkapja, S22 pedig nem.

(#3) Jack Oneill válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Sőt, meg az A54 is tudja az AI kivagast. Magatol kijeloli a targyat es felismeri a hatteret, el tunteti, mintha ott sem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4) TODI1111 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


TODI1111
addikt

"okos fordítás érdekelne,"
Még az S24 ultránál sem ismeri a magyar nyelvet. Nyárra ígérik.

(#5) beno52 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


beno52
tag

Igen, a sima kivágás eddig is volt. Ott a kivágott terület körvonaláról "mosott be" pixeleket a kivágott részre, hogy hasonló színnel kitöltse azt. Ez kicsit olyan, mint amikor a TV maga mögé a falra RGB ledből a szélső pixelek színében vetít fényt.

Az AI esetében nem a szélső pixelek színét nézi, hanem a képet elemezve megpróbálja befejezni a részletet.

Pl.: Egy zöld környezetben beállsz egy fa elé, ahol kitakarod a fa törzsének egy nagyobb részét és tárgyeltávolítóval eltünteted magad. A kivágás esetében a környezet zöld színével fogja pótolni az eltűnésed által keltett űrt (hehe :) ), míg az AI felismeri, hogy az egy fa és generál oda egy törzset.

(#6) Jack Oneill válasza beno52 (#5) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Csak ismetelni tudom magamat. Nem bemossa a szeleket hanem kigesziti a hatteret A54 van nekem, storebol legfrissebb kepszerkeszto letoltve, irja is, hogy ilyet tud a leirasban lassan 6 honapja. Nagyon sokszor hasznaltam, gyonyoruen eltunteti a targyat es a hatteret TELJES EGESZEBEN kiegesziti azzal, ami a kepen van.

(#7) gulyasa válasza kcsa (#2) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem írták sehol, hogy nem kapná meg az S22 széria. Csak nem az első körben.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, JLB REFLECT AERO, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#8) kcsa válasza gulyasa (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Nyilván sammobile is tévedhet, szokott is, de:

As for other Galaxy phones, many will receive One UI 6.1, but the AI features are currently expected to be exclusive to Samsung's flagship devices launched in 2023 and beyond.

(#9) samu74


samu74
addikt

Várjuk szeretettel az s23-ra.

-----------

(#10) #64638144 válasza samu74 (#9) üzenetére


#64638144
törölt tag

Én majd akkor telepítem, ha te kipróbáltad egy hétig. ;]

(#11) samu74 válasza #64638144 (#10) üzenetére


samu74
addikt

Ok. :) Nagy a bizodalmam, mert az elmúlt 7 évben volt szerencsém a OneUi updatekhez és nemigazán volt problémám.

-----------

(#12) #64638144 válasza samu74 (#11) üzenetére


#64638144
törölt tag

A próféta szóljon belőled testvérem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.