Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Orsyka


Orsyka
tag

Engem minden szórólapos, szektás, istenhívő és részeg koldus betalál. Talán túl bizalomgerjesztő a fejem. Csúnyábban kellene néznem. Vagy szerezni egy pólót, amire fel van sorolva minden. Tudom, hogy van ilyen, de nem az én szemszögemből.
Szerintem így nézne ki:

1) Nem kell szórólap, nincs pénzem nyelvtanfolyamra, ne dugdosd a képembe a fecnijeidet!
2) Nem kösz, Én élni akarok!
3) Nem hiszek Istenbe, és nem fogok beülni Istentiszteletre se a sok vénasszony közé! Különben is a mennybe a mormonok jutnak. Nem, Jehova tanuja se akarok lenni. Okok a 2)-es pontnál.
4) Nincs pénzem, autóra gyűjtök. Különben is büdös a pofád, húzz ki az aurámból!
5) Nem dohányzom, meg se próbálj tarhálni.

Esküszöm nem tudok mit kitalálni. De azt figyelem, 1-2 emberhez odamennek a tömegből, de leginkább elmennek mellettük. És hozzám jönnek oda :Y Volt egy részeg egyszer a Ferenczieken, aki megfenyegetett, hogy kiugrik a busz elé, ha nem adok neki 500 Ft-ot. Mondtam, hogy felőlem ugorjon, de nem bírom a vért :DDD Erre mindennek le voltam hordva. Hát, hordjon.
Akkor se értem miért fárasztják az emberiséget.

Az istentiszteletről a Gran Torino jutott eszembe: "Azt gondolom, hogy Te egy túlművelt 27 éves szűz fiú vagy, aki babonás vénasszonyok kezét szorongatja, miközben örök életet ígér nekik." :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.