Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Tisztelt Forum!

A jelenlegi vita elötti felszolalásomban egy olyan kérdéssel fordulnék a mélyen tisztelt Tagokhoz, hogy:
egy ECS K7S6A alaplapba több videokártyát is beleprobáltam(S4, Raedonok és Gef4-esek), több monitorral, de egyikkel se lehetett normális(adatbázissasolás egés nap, és nem fájdul meg a szemed) képet kicsikarni. A betük, vonalak szellemképesek. A képminősége javul(de akkor se elégé) ha lentebb veszem a képfrissítést, vagy a monitoron csökkentem a konturt vagy a fényerőt. Persze 60Hz egy konturtalan sötét monitor se normális!:(

Kérem mindazokat a tagokat akiknek érdemes tanácsuk(tehát nem ECS sux) van osszák meg velem!

Utánam a kondenzcsik!

(#2) emvy válasza Nowhereman (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Monitorkábel??

while (!sleep) sheep++;

(#3) klepto válasza Nowhereman (#1) üzenetére


klepto
addikt

Én is állandóan szenvedtem egy ilyen alaplappal, és egy Radeon 7500-as kártyával :O Most azt találtam ki, hogy leszedtem az alaplapi drivert, és kézzel indítottam el a telepítést, és semmit nem tettem fel, csak az integrált hangártya szoftverét. Eddig nem veszem észre, hogy hiányozna a többi szoftver, mert föltett egy csomó hülyeséget is, többek között VGA szoftvert, LAN szoftvert, stb. :O Kérdem én, mi a francnak, amikor semmi nincs integrálva erre az alaplapra, csak a Sound kard ?!?! Eddig még nem veszekszik a VGA és a lap, bár csaqk két órája csináltam meg, napok mulva már biztosabbat állíthatok. Szerintem próbáld ezt meg te is, hátha ez segít :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) Male válasza Nowhereman (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Nincsen a közelben valami, ami zavarja a videojelet? Pl mobiltelefon, egy rossz elosztó (ez a MediaMarktban volt, minden monitor olyan furán lilás képű volt, amikor felrakta az eladó az asztalra, hogy kipróbáljuk, és kiderült, hogy a monitor alatti fiókban volt egy vacak elosztó -> persze az eladónak fogalma sem volt róla, hogy mi okozhatja, én kezdtem el neki magyarázni, hogy nézze már meg mi van a monitor közelében...)

(#5) Syl


Syl
nagyúr

K7S6A deszkában tanyázik egy Radeon 8500, a kép penge, gond egy száll se! :DD
Talán nem úgy kéne telepíteni az alaplapi dolgokat, hogy next-next-next. Kézzel setup SiS-IDE meg SiS-VGA és kész.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.