Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ECS K7S5A - Még egy kör (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) grencso


grencso
csendes tag

Köszönet annak aki figyelemre méltatta szösszenetemet'

Lenne kérdésem a fenti alaplapról

-van-e remény a következő tuningra a fenti lapban illetve úgy általában K7 Duron 7*100 @ 7*133=931 ?
-elfér-e rajta a kondiktól a Coolink 122+ ?

Kolbászzsiros tejszinhab

(#2) MM


MM
őstag

Csak a tuningról tudok érdemben nyiltkozni, de valszeg a bordával nem lesz gond.

Mivel feszt állítani nem lehet az alaplaon, ezért nem tartja annyira pontosan az értékeket, mint egy tuning lap.
Számszerűsítve: 1000@1333 TB megy nálam, a középső L7 hidat grafitoztam, hogy 1,85V-ot kapjak. A procim alappfeszen bírja az 1333-at, vagyis 1,75V-on, 1,85V-on 1,5-öt is menne. De K7S5A-ban itt már nem stabil, mivel komolyabb alkalmazásnál 1,33-on 1,74V-ra esik le a fesz, ezt még elviseli a proci. A táp amúgy 300W Codegen, és ugyanezzel a táppal, és procival egy Abit KT7A-ban meg sem mozdul a fesz 1,87V-ról.
Talán egy Enermaxxal nem lenne gond, de ezért nem adok ki 20 rugót, inkább legközelebb sis745-ös lapot veszek, aminél lehet Core feszt-t állítnai :-D

(#3) Tuib


Tuib
aktív tag

A borda biztos elfér, nekem is ilyen dolgozik a fenti alaplapon, igaz a ventit azonnal lecseréltem, mihelyt meghallottam!!

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#4) grencso


grencso
csendes tag

THX

A 122+ amugy telleg k*rv* hangos. Nem hittem el en se senkinek de telleg van olyan hangja mint egy kulturaltabb hajszaritonak, de legalabb rendesen hut.

Kolbászzsiros tejszinhab

(#5) Ibrik


Ibrik
csendes tag

Sziasztok!
Van egy nagyon durva kérdésem:
Most akarok fejleszteni gépet, de (egyenlőre) meghagyom a régi videókártyát.
Namostazakérdésemhogy:
Vajon menni fog a jó öreg Asus V3400-esem ebben az alaplapban (ECS-ben)?
Tudo, tudom, hogy elég hülyén néz ki a kettő együtt, de most nem fussa videjókártyára, és ezen van TV be/ki, és amúgy is nagyon szeretem a kártyát, jó kis cucc.
Ja, 3D-s hiperlegfrankóbbmindenfeléforgatom játékokat tökre nem akarok futtatni!

E-brick, az elektronikus beépített ember

(#6) guest válasza Ibrik (#5) üzenetére


guest
veterán

hat persze hogy menni fog.
nekem spec pci-os videokartyam van egy ilyen alaplapban.
900 athlonnal, faszan viszi az unrealt, tobb jatek meg ugysem letezik igazabol.

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ECS K7S5A - Még egy kör (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.