Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CollectoR


CollectoR
aktív tag

Ezt a témát azért hoztam létre, hogy ECS alaplap tulajok tudják egymással megosztani véleményeiket, ilyesmi. Nekem ugyan nem az van, de tervezek venni egyet.( ECS K8-HT2000 AMD64 Nforce4 SATA 800FSB DDR400 6ch. PCIE LAN S939) Aquába bruttó 21k, sztem ez elég olcsó képességeihez képest. Ha van ilyenje valakinek akkor szivesen várom tapasztalatait. Az első kérdésem, hogy mivel nem tudok túl jól angolul(:B), és az alaplap leírása pedig ugy van, és 24 tűs tápcsatiról beszél fordítsa pls le a lényeget nekem valaki:

Users please note that the 20-pin and 24-pin power cables can both be connected to the ATX1 connector. With the 20-pin power cabel, just align the 20 pin power cable with the pin1 of the ATX1 connector. However, using 20 pin power cable may cause the system to become unbootable or unstable because of insufficient electricity. A minimum power of 300 W is recommended for a fully-configured system.

Annyit értek belőle, hogy 24 tűs csati kell, és 300w különben instabil lesz a rendszer. Nekem most 20 tűs van, ezek szerint mindenképp le kell cserélni a tápot?:F

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.