Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atee94


Atee94
csendes tag

Használtam az eredeti Air Pro 2-t(2021), meg az Air Pro 3-at is, meg most az Air Pro 2(2023) van szolgálatban nálam.2023-ban kijött egy új verzió belőle amely bár csak SBC-t és AAC-t támogat,mint az eredeti, de kapott EQ támogatást és low latency módot.Egyedül a multipont támogatás és elméletileg a jobb codec támogatás ami a Air Pro 3 mellett szól.
Hallgattam mindhármon pár száz-ezer óra zenét és az Air Pro 2 FÉNYÉVEKKEL jobb neutrális hangzást biztosít, mint az Air Pro 3 ahol a basszus kiveri az eget még a magas a béka segge alatt van.EQ-val javítható, de az Air Pro 2 alapjáraton tisztább hangzást biztosít a saját tapasztalatom szerint.
Az Air Pro 2-ben "titanium driver" van még a Air Pro 3-ban "wool composite driver" van ami okozhatja a hatalmas különbséget.
Ha mindenes olcsó fülhallgatót keres az ember, én személy szerint, és a saját tapasztalatom alapján az Air Pro 2-t ajánlanám inkább.

"The only thing here built to last is the engine that turns your world to trash" - Slum Planet, 3teeth

(#2) ben11


ben11
őstag

Nálam Air S van használatban. Nem nagyon cserélném le, szuper kis kütyü.

(#3) pècsimunkás válasza ben11 (#2) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Van Air S nekem is, de a jobb oldali kiesik a fülemből.
Akár ülve is pár perc után.
Menni meg nem is nagyon tudok benne, mert 2 lèpès után már igazítanom kell, nèhany lèpès után konkrétan kiesik a fülemből.
Egyébként jól szólna, meg jó lenne rajta beszèlgetni is.

Vettem egyet a tesztben szereplő fülesből is.
Először ez sem ült stabilan, de a hozzá adott gumi gyűrűkkel addig variáltam, hogy jó lett.

Egyébként nekem tetszik ahogy szól. Beszélgetésre mèg nem próbáltam.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4) sutirablo


sutirablo
csendes újonc

"A teszthez a fülhallgatót az EarFun küldte el tesztre. Ha Free Pro 3-at szeretne vásárolni, ide kattintva megteheti."

Lemaradt a hivatkozás.

(#5) Richie86


Richie86
senior tag

Úton van egy ilyen hozzám is, kíváncsi leszek :)

(#6) z123456z válasza Richie86 (#5) üzenetére


z123456z
őstag

Ja, hozzám is. Csakhogy az EU raktár kifogyott ( fekete, a többit nem tudom ), ezért kínából küldik. De ez sokkal hosszabb szállítási időt jelent, kétlem, hogy ideér karácsonyig. Ami érdekes, hogy a cikk szerint a szakadás másoknál is jelentkezett. De ahova a link mutat, az pontosan egy valaki, többesszám nélkül, és MacBook csatlakozásnál csinálta, azt is a multipont használatával. Úgyhogy szerintem ezért felesleges aggódni egyelőre.

(#7) Richie86 válasza z123456z (#6) üzenetére


Richie86
senior tag

Én kicsivel több, mint egy hete rendeltem, szintén Kínából indították, állítólag már az országban van, de még értesítő nem jött, hogy mikor hozza a futár...

(#8) z123456z válasza Richie86 (#7) üzenetére


z123456z
őstag

Az jó gyors, akkor reménykedhetek.

(#9) CapriBoy válasza Richie86 (#7) üzenetére

Én is türelmetlenül várom :DD

(#10) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jon Karrius :D :D :D :U

hoppa rossz topik, na minde. ;]

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#11) zaskar


zaskar
senior tag

Én még januárban vettem a Free Pro 2-t, akkor 52 USD volt az ára. A mai napig megelégedéssel használom, persze kisebb hibái vannak. A leggyakrabban Garmin órával párosítom, soha nincs szakadozás, a hangminőség és az üzemidő nekem megfelelő. A zajszűrés lehetne tökéletesebb, de ebben az ársávban ez elfogadható. Nekem gyakorlatilag minden füles kiesik a fülemből, mivel főleg futáshoz használom őket, ezért mindegyikre memóriahabos illesztéket tettem. Ennek az a hátránya, hogy minden töltésnél el kell távolítani a fülesről, mert különben nem fér bele a töltőtokba.

(#12) z123456z válasza Richie86 (#7) üzenetére


z123456z
őstag

Bakker, ez hamaribb ideér Kínából, mint eu raktárból? Egyszerre rendeltem Air Pro 3-mal, azt szerdán fogják feladni itt az eu-ban, de a Free Pro 3 Kínából már itt van valahol. Ki érti ezt?

(#13) Lamonso


Lamonso
kezdő

Nem tudom, de még mindig nem érzek késztetést, hogy lecseréljem a Hammerhead-et.

(#14) Richie86 válasza z123456z (#12) üzenetére


Richie86
senior tag

Nekem már megvan, és nekem tetszik, szépen szól :)

(#15) z123456z válasza Richie86 (#14) üzenetére


z123456z
őstag

Nekem is megjött még a múlt héten. Ajándék lesz a gyereknek, az új telóján nincs usb, ezért kellett. Az első generációs Free Pro is jól szól, legalábbis nekem nagyon tetszik, ezért vettem ezt.

(#16) z123456z válasza z123456z (#15) üzenetére


z123456z
őstag

Vagyis dehogy usb, Jack.

(#17) jackooo84


jackooo84
tag

Sziasztok én is szeretnék a külfőldi oldalról rendelni egy free 3 pro-t ugyanis ólcsobb mint a magyar oldalon kérdezném hogy van-e szállítasí díj. Ill. Mennyi idő?

(#18) Richie86 válasza jackooo84 (#17) üzenetére


Richie86
senior tag

Én az Earfun hivatalos oldaláról rendeltem, szállítási díj nem volt, és kb egy hét alatt megérkezett.

(#19) jackooo84 válasza Richie86 (#18) üzenetére


jackooo84
tag

Mit rendeltél free 3 prot? Galaxy buds fe vagy e között vacilálok. Neked hogy tetszik?

(#20) Richie86 válasza jackooo84 (#19) üzenetére


Richie86
senior tag

Igen Free 3 Pro-t. Nekem bejön, teljesen megfelel, bár összehasonlítani nem tudom, mert a Galaxy buds-ot nem próbáltam.

(#21) Smithy1986


Smithy1986
tag

Major Firmware frissítés érkezett, nagyjából mindenen javítottak amiről itt szó volt negatív értelemben.
Hogy miért nem így adták ki, az rejtély... :U

Szerintem ezen az áron kevés kihívója akad most. :P

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.