Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD-lejátszás - nincs hang (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) blg


blg
senior tag

Sziasztok! Elég láma vagyok a dvd terén, tegnap lecseréltem a cd-romomat egy dvd-re, most próbáltam egy filmet lejátszani, a kép jó, de hang nincs. A lejátszó Power DVD, és lejátszás közben azt írja ki az information menüpontra, hogy sound: not available. A hangkártya egy SB Live! 1024. Lécci segítsetek! (audio kábellel össze van kötve a hangkártya és a dvd, audio cd szól is rendesen) Előre is kösz.

blg

(#2) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Be kő neki állítani az Options-ban melyik Device-ot használja Playback-re. A legtöbb zeneíró proginál is így megy, alapból egy mukkot sem ad ki, míg meg nem mondog neki hogy mivel zörögjön.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) blg


blg
senior tag

A Configuration-ban be van állítva, hogy Audio output: 2 speaker, és 2 Speaker Mode: Stereo. Mit és hol kell még beállítani?
És még egy láma kérdés: a lemezre az van írva, hogy dolby digital 5.1 hang van rajta. Attól, hogy nincs DD dekóderem, kellene még sima sztereo hangot hallanom?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD-lejátszás - nincs hang (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.