Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Divx képes jvc asztali dvd-k! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) biga


biga
senior tag

Végre elértünk oda, hogy már a nagy nevek is megjelennek ilyesmivel! Mostmár (remélem) tényleg csak egy lépés, hogy nekem is legyen ilyen!:))

De vajon a feliratokkal tud mit kezdeni?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2) Skylark válasza biga (#1) üzenetére


Skylark
tag

Véleményem szerint 1-2 éve nagy durranás lett volna, akkor én is szerettem volna megkaparintani egy ilyen készüléket. Persze volt akkor is , de csak külföldön és drágán.
Azóta viszont párszáz forintért lehet venni írható dvd lemezt és egy dvd író sem 100k...

(#3) biga válasza Skylark (#2) üzenetére


biga
senior tag

Ebben igazad van, de szerintem nem vagyok egyedül, akinek több száz DivX alapú film gyült össze oothon, és jó lenne azokat is gépfüggetlenül megnézni. Igaz, hogy kicsit későn jött, de jobb későn, mint soha. Nem is szólva arról, hogy a DivX-nek van létjogosultsága, hiszen remélem te sem csak DVD-t másolsz otthon (hiszen tudjuk, hogy ezt ugye nem is illik, tehát biztosan nem azt teszed :)) ) hanem esetleg saját felvételeket digizel be. Akkor miért ne tömörítsem DivX-be? És ha elterjednek a jó minőségű DivX képes DVD-k, akkor akár az avi reneszánsza is eljöhet :) !

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4) Skylark válasza biga (#3) üzenetére


Skylark
tag

Végül is igazad van. Az összegyült divx-es bizonsági másolatokra nem is gondoltam.

(#5) biga válasza Skylark (#4) üzenetére


biga
senior tag

:DD Ugye-ugye

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6) vtechun


vtechun
veterán

azt mindig elfelejtitek, hogy dvd-re is lehet divx filmet írni... tehat egy dvd-n nem 1 film lesz hanem, 3-6.... igy mar azert nem mind1...

(#7) L3zl13 válasza biga (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az a baj, hogy mire elterjednek a márkásabb divx lejátszók a filmek fele áttér ogm-re meg mkv-re. Szóval megint ugyanott vagyok.

Másik pedig, hogy akkor lenne az igazi, ha le tudnám végre cserélni a videómat. (Már kezd szétkopni a mechanika.)
Ehhez viszont az kéne, hogy felvenni is lehessen. Legjobb volna beépített HDD-re, amit aztán át is lehetne játszani számítógépre.
Közvetlen DVD-írás nem kell. Azt megoldom a számítógépen.

Erre jelenleg két alternatíva létezik a KISS csúcsterméke, vagy a PC. PC-m már van.
A legolcsóbb az lenne, ha vennék egy tv tunert bele, de nem örülök neki, hogy emiatt állandóan mennie kéne a gépnek. :(

Aki hülye, haljon meg!

(#8) biga


biga
senior tag

Egyébként csak most vettem észre, hogy a linket kihagytam az első hsz.-ból Sorry!!!!! [L]http://www.hazi-mozi.hu/index.php?csid=8256f8d768f89d727cf88aced2368b7e[/L]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#9) G@ben válasza vtechun (#6) üzenetére


G@ben
addikt

És van olyan asztali, ami ezeket a divx-es filmekkel telerakott dvd-t is lejátsza? Vagy ami lejátsza a divx-es cd-t, az már játsza az ugyanilyen dvd-t is?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#10) biga válasza G@ben (#9) üzenetére


biga
senior tag

Nem valószínű. Az MP3-at, a JPEG-et is csak cd-ről olvassák általában. Nemtommért!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#11) turho válasza biga (#10) üzenetére


turho
őstag

Jellemzően pont a márkás készülékeknél van ez. Egykét noname Taiwani szutyok meg minjdent mindenről játszik :)

(#12) G@ben válasza biga (#10) üzenetére


G@ben
addikt

Kár, mert mostanában csak dvd-re mentem a filmjeimet. De csak megjelenik egy ilyen a közeljövőben.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13) biga válasza G@ben (#12) üzenetére


biga
senior tag

Egyébként a link (ami elsőre közvetlenül a hírre dobott, mostmár csak a főoldalra!!!) ezt nem zárja ki, bár nem is erősíti..... :DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#14) G@ben válasza turho (#11) üzenetére


G@ben
addikt

Ez alatt azt érted, hogy dvd-ről is lejátsza a divx-eket?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15) turho válasza G@ben (#14) üzenetére


turho
őstag

A kotvány kategóriás készülékeknél van néhány modell, ami dvd-ről játszik mp3-at, és divx-et....

(#16) G@ben válasza turho (#15) üzenetére


G@ben
addikt

Majd utánanézek és megpróbálok ezek közül valami nem olyan rosszat választani. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#17) Tersius válasza biga (#10) üzenetére


Tersius
tag

Nekem Yamada Divx6000 van, az kifejezetten szereti az olyan DVD-ket, amin divx-ek vannak :)
(menubol lehet valogatni)

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#18) G@ben válasza Tersius (#17) üzenetére


G@ben
addikt

Ez mennyibe kerül?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#19) Tersius válasza G@ben (#18) üzenetére


Tersius
tag

Ezt en 50 ezerert vettem anno karacsony korul,azota mar nem kaphato, itt az utodja a 6600. Gondolom kb hasonlo aron.
Van egy topik a Yamadakrol itt ph-n, ott eleg reszletesen ki van targyalva.

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#20) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Yamada DVX6000 rulz:C



hobizoli

több drón kell ;P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Divx képes jvc asztali dvd-k! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.