Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Hali!

Adott egy címben szereplő alaplap, ami tegnap még hibátlanul működött, azonban miután hazautazott Miskolcra a hangkimenetek megadták magukat.

Az egyetlen eset amikor ''szól'' a következő:
Erősítő bedugva a Line in! csatiba SW-bwn átállítva a kimenet rear out-ra a kódolás pedig DD.

Janesz esetleg tovább ecsetelheti a küzdelemet, de kezdetnek ez is elég aszem.

Az utóbbi hetek HW balszerencse sorozata miatt már összeesküvésre gyanakszunk, de legalábbis kezdünk kételkedni benne hogy a f*sz jó végére születtünk:(

THX az építő ötleteket!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#2) breetai


breetai
aktív tag

Haverom Asus nf2 -delux stufján, ''magától'' állásában halt le a hang!!! Mi sem értettük, hogy mitől? :O

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#3) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Up a munkából netezők kedvéért, hátha...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#4) Janesz


Janesz
őstag

na valaki segítsen már...!! nálam még működött a hangkari rész de mire hazavittem havernak és összeraktuk már nem ment...vagyis megy meg minden tehát ha elindítok egy számot a winamp-ban akkor látszik hogy lejátssza csak épp hang nem jön ki belőle....
Az már tény ,hogy cimbi jelenleg a cerka rosszabbik végén van...:)

(#5) Aloki válasza Janesz (#4) üzenetére


Aloki
tag

A kis fémdoboz, amiben a csatik vannak, rosszul volt ráforrasztva az alaplapra, éppen ezért elengedett, ezért szól csak az alsó két csati, de ez nem probléma, ugyanis a digitális kimenet hibátlanul működik..

Ez a tippem :DDD

Ez azért probléma, mert csak forrasztani lehet ami ugye garivesztéssel jár.



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.