Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja

Hozzászólások

(#29) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

2008.01.30. Szerda

Szóval ma elég rondán sikerült összeveszni a barátnőmmel. Délután irtam neki egy smst, meg persze úgy volt hogy eljön suli után de nem jött, szólni persze nemkell hogy nem megyek, indok: miértnem hívtam fel hogy jön-e? na jólvan mondom. Elég vegyes gondolatok keringenek most bennem, szeretem de az közel se mindem, az a sok apró bosszúság és vita, ki nem mondott sérelmek, szerintem nyom nélkül nem múlnak el. Sokszor úgy érzem hogy elbeszélünk egymást mellett. Amúgy mindezek ellenére elég jól el szoktunk lenni. Most mondta hogy akkor ne beszéljünk egymással, aféle mosoly szünet mondom ok. aztán inkább úgy van hogy én jelentkezzek mert ő tutit folytatni akarja, énmeg nem tudom teljesen. Néha úgy érzem jobb lenne függetlennek lenni, mint néha ezt a sok marhaságot hallgatni. Állítólag makacs vagyok önfejű és nem látom be ha nem nekem van igazam. Hm. Makacs meg önfejű az nagyjából ok. de szerintem belátom ha hibázok, vagy csak én érzem úgy. Ez már úri huncutság. Na majd elválik hogy mi lesz, nyugodtan mondhatom hogy teljes mértékben rajtam áll vagy bukik a dolog. Szeretem nagyon csak kérdés hogy érdemes-e folytatni, szükségem/szükségünk van-e erre? Majdcsak lesz vmi. na ennyi volt a menetrendtől eltérő filozofálás, de most ezt így jólesett kiadni magamból. Most pedig következik a szokásos unalmas, szürke hétköznapjaim egyikének bemutatása. szóval ismét:

2008.01.30. Szerda

Reggel fél 6 kor keltem mert borotválkoztam és késöbb már nem lehet mert anyu meg apu is fél órákat van a fürdőbe, én meg 8ra mentem suliba. Szóval 6ra mire ébredeztek anyuék még kész is volt a babapopsi arc és biliárd golyó fej. Reggelire bekaptam egy vajas kenyeret. 7:10kor induló busszal mentem be a városba majd onnan gyalog a városba, közbe B.I.G.-t hallgattam. Csak megyek megyek figyelem a szöveget amikor vki kicsit nekem jött de ment is tovább hátranéztem és a gimis osztálytársam volt, de mondta hogy siet mert késésbe van. Na mondom akkor erről ennyit. Simán odataláltam a terembe és egy haver mellé le is huppantam. 7:55kor hívott egy másik haver hogy csak most van a belvárosba de siet, na mondom ok. Vállalati gazdaságtan volt 8:00-10:20ig. Hát ha azt mondom hogy katasztrófa volt akkor finoman fogalmazok. Zh ill vizsga 60%tól kettes, mondom az vidám lesz. Nagy nehezen eltelt az óra. Utána egy haverral elmentünk a jegyzet boltba ahol vettem 2 angol könyvet majd bementünk egy szórakozó helyre ami nappal inkább pub-ként funkcionál. Én ittam egy bombát a havert meg meghívtam egy kávéra közbe dumálgattunk. 11:20 től kezdődött a digitális hálózatok nevű óra, egész érdekes volt. Utána go haza, ettem csilisbabot ebédre majd némi ph! utána sms a barátnőnek a többi feljebb van! 4 fele megjött apu, én angolt tanultam, anyu sikeresen összetörte az egyik kedvenc erdingeres sörös korsómat amit még osztálykirándulásról a balcsiról mentettem meg, "örültem" neki. Azt mondta hogy hoz másikat majd helyette, jólvan mondom no problem. Este fürdés majd utána ph! ill msn barátnővel. go aludni most

darnellsmith

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.