Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tacso


Tacso
aktív tag

Szerintem elég ígéretesnek tűník ez a HAZAI fejlesztésű (Invictus) játék!!!
Főleg a törésmodell ami igazán tetszik!!!:DDD
Itt van róla egy videó:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#2) F1r3De4d


F1r3De4d
csendes tag

Huhh nagyon köszi de ha már adsz linket adhatnál felhasználót és jelszavat id köszi:DD

Slipknot forev3r!

(#3) Tacso válasza F1r3De4d (#2) üzenetére


Tacso
aktív tag

Minek az neked???:DDD

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#4) Tacso


Tacso
aktív tag

Itt van egy pár kép + interjú az Invictussal:
Bővebben: link
Eszerint most ősszel jelenik meg a játék!!!:)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#5) Bero


Bero
aktív tag

Szerintem az Invictus-nak szinte az összes játéka király.
Nézd csak meg az Insane-t (imádom:DDD) Street Legalt, vagy Monster Garage-t.
Szerintem ez is ütni fog :)

(#6) Tacso válasza Bero (#5) üzenetére


Tacso
aktív tag

Szerintem is!!!:DD
Bár azt mondják, hogy ez a játék inkább az 1Nsane-hez hasonlít jobban, mint az SL-hez, mert keveebb benne a tuning!

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#7) illusiON


illusiON
őstag

nos, vészesen közeleg a játék, november 20 a megjelenés, és november 2 a demó! (pont ilyenkor nem lesz netem GRRR:() ahogy elnézem ez komolyabb lesz, és végre túraautók roncsderbiznek :D de az az 1 PC-ről való többjátékos versenyzés nemtudom hogy lesz, erre nem mondtak komolyabbat? (a gs-en olvastam)

( : no woman no cry : )

(#8) Tacso válasza illusiON (#7) üzenetére


Tacso
aktív tag

Csak nov. 8.-án lesz demo...!:(((
Bővebben: link

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#9) Tacso


Tacso
aktív tag

Itt a magyar demo:
Bővebben: link
:C

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#10) Tacso


Tacso
aktív tag

Hát feltettem ezt a gyöngyszemet! A fizika jó, a grafika sem rossz! Az irányítást úgymond meg kell szokni!:) Engem példáúl nagyon zavar az amikor belső nézetben a muksó kanyarodáskor a kanyar belső íve felé fordítja a fejét! Ez néha annyira jól sikerül neki, hogy nem látni a kanyar külső ívét!!! Az egérrel való váltás viszont megfogott...! Az olyan feelinges, mikor te döntöd el mikor milyen fokozatba rakod a váltót...! Igaz ezt kicsit nehéz, mert gyors váltásokkor az ember hajlamos félrekapcsolni. Vannak furcsa beszólásai a mitfárernek (pl.: ''Ez biztos fájhatott...!'', ez ismerős a Screamer 4X4-ből!
Összességében szerintem nem egy rossz játék, egy próbát megér minden szimulátor-rajongónak, igaz vannak még bugok, de reméljük kijavítják őket a megjelenésig.
:C

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#11) Viktor77 válasza Tacso (#10) üzenetére


Viktor77
titán

Tényleg jó.

A betonos része sztem nem annyira, de a rally része nagyon. Jót lehet lökdösődni, nem megy tropára egyből az autó (mint melyik játékban is ? :) ).

De törik rendesen, kieshet a kerék, sőt a váltóm is szállt már el.

Force az sajnos nulla, fullon szaggat a gépemen, viszont jó a grafika, sok nézet van (belső is), és az irányítást is meg lehet szokni.

Jó lesz ez, na!

Csak azok a full gagyi motorhangok ne lennének! :(

MOD: Install után reboot-ot kér, nem kell engedni, megy nélküle is.

Tacsó: A fejfordítást be lehet állítani, vagy ki is lehet kapcsolni.



[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) Supr@


Supr@
senior tag

Na, tényleg jó kis game lehet ebből még, de a hangok tényleg ratyik:(. Az irányítás szokható, gamepaddal egyszerűb mint billen, az egeres váltás pedig nagyon fless:C
Nem tudom nektek miért szaggat, nálam full grafikán 1024-ben semmi gond, egyedül a rajtrácson 1 tizedmásodpercig akad be, utána 40-50fps.

(#13) Viktor77 válasza Supr@ (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Talán azért mert erősebb karid van mint az enyém, és én 8x-os anizóval nyomom?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Supr@ válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Supr@
senior tag

Igaz,az én kártyá merősebb. Én csak 4x-es af el tolom.

(#15) Toness


Toness
őstag

Van ebből a game-ből már full változat?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#16) Tacso válasza Toness (#15) üzenetére


Tacso
aktív tag

Igen! Már láttam az 576-ban a full verziót...!:)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#17) Toness válasza Tacso (#16) üzenetére


Toness
őstag

És ez mostanában jött ki, mert még nem hallottam róla :B

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#18) Tacso válasza Toness (#17) üzenetére


Tacso
aktív tag

Nov. 20. volt a hivatalos megjelenés...!:))

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#19) Toness válasza Tacso (#18) üzenetére


Toness
őstag

Kösz, akkor erről nagyon lemaradtam :))

mod: most néztem pár helyen az van említve, hogy 2005 elején jelenik meg :F

[Szerkesztve]

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#20) Tacso válasza Toness (#19) üzenetére


Tacso
aktív tag

Hát ez érdekes...!!!:F
Pedig tényleg láttam pénteken az 576-ban...:D

[Szerkesztve]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#21) Toness válasza Tacso (#20) üzenetére


Toness
őstag

Most néztem a 3dgamers-en vagy valami ilyesmin, ott az van hogy azért nem jelent még meg a játék, mert nincsen kiadója, tehát maga a játék már készen van. Azt írják 2005 elején jelenik meg.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#22) Tacso válasza Toness (#21) üzenetére


Tacso
aktív tag

Ez a kiadó dolog azt hiszem már rég megoldódottt...:)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#23) illusiON


illusiON
őstag

nem szeretném leszólni a játékot, de:
- a grafika csak fika, nem (gra)fika
- az irányitást még kormánnyal sem könnyű megoldani, meg KELL tanulni
- ha kiesik mind a 2 első kerék és a motor sincs a helyén mert utastérig be van gyürve, és elsőkerék meghajtásra van állitva a kocsi, akkor is kotor mint állat, és megy!
- belső kamerában se a ford.sz. mérő, se a kmh. mérő pöcke nicsn a helyén, és nem mozog
- még az én konfigomon is néha beakad, pedig elég fika a grafika, mint azt leirtam

na röviden ennyi a demóról, remélem a játékot nem kurják el ennyire...:P

( : no woman no cry : )

(#24) Toness válasza illusiON (#23) üzenetére


Toness
őstag

Az invictusnak tényleg ez a hibája szerintem, hogy a grafikai motort nem tudják soha jól megcsinálni és optimalizálni. Anno az 1nsane se futott jól az akkori gépemen, utána a street legal. Egyik se szép mégis nagy a gépigényük, remélem egyszer majd tényleg magukra találnak. SL-nek se volt valami húdejó irányítása, abban a játékban is csak a garázsbanépítgetősdit szerettem.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#25) Dilikutya válasza Toness (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont a Santa Ride! megy szépen:) ÉS a grafikája is jó, a játékhoz mindenképpen megfele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Toness válasza Dilikutya (#25) üzenetére


Toness
őstag

A Santa Ride-hoz már túl jó ez a grafika. :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#27) Superman


Superman
nagyúr

Az Invictus egy ''garázscég''. Magyarnak magyar és jó lenne azt mondani, hogy ''hű...ha...és hú...micsoda fejlesztőcsapat'', de nem így van. A ''Street legal'' egy merő bughalmaz volt. Így kezdte a pályafutását és így is fejezte be. A mai piacon egy érdekes ötlet már nem elég.

Elég a TOCA Race Driver első részére gondolni, ami akkorát bukott...persze megvolt az értelme, viszont a Codemasters ezt is elbírja, hiszen az egyik legnagyobb cég a piacon. Amit ezzel mondani akarok: egy kis cég nagyot akar markolni, de nem bírja az a bizonyos....Sem a grafikus motor fejelsztésével, sem a járművek fizikájával nem tudnak megbírkózni. Mi is ez? Szimulátor? Hát nem. Arcade? Az se igazán? Szép? Még csak az se, elég fertelmes a grafika. Hihetetlen gépigénye van, gyenge az irányítása. A GTR nyomába sem érhet szimuláció szempontjából és a TRD2 ezerszer szebb és jóval kisebb a gépigénye. Mindkettő sokkal nagyobb játékélményt kínál.

Olvassátok el a hsw-n a kritikát Toyától, érdemes.

(#28) illusiON


illusiON
őstag

hátja... eddig reméltem hogy kera game stb., de sajna nem :( az slrr nagyon király volt, de bugok tömkelegét is megkapta progizás közben, és a graf.ja... hát... szebb mint a crc-é :DDD kormánnyal még el lehet döcögni a játékkal, de a bill.t felejtsd el...

( : no woman no cry : )

(#29) #70869248


#70869248
törölt tag

szasztok. :)
Carlos CRC Crash videója:
Bővebben: link
megtekintését mindenkinek ezerrel!
döbbenet.
Nekem megvan a játék, és az ilyenekért is:
Lada:
Bővebben: link
Lada 2:
Bővebben: link

a videó kötelező. :)

(#30) #70869248 válasza #70869248 (#29) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon jó a 2005-ösre frissített CRC.

(#31) #70869248 válasza #70869248 (#30) üzenetére


#70869248
törölt tag

összeraktam egy kis intenzív videót, 22mb :
Bővebben: link

(#32) DigitXT válasza #70869248 (#30) üzenetére


DigitXT
félisten

Így negyed év után csak egyetérthetek, de lenne egy kérdésem - amit nemtom, hogy ki fog megválaszolni, lévén csak az találja meg a topikot, aki keresi:DDD, nade mindegy, hátha lesz vki:)) -, miszerint: mért akad be néha iszonyatosan pár másodpercre?:F Az ilyenek utána megint megy frankón, de ezt a versenyek során egy körben akár többször is eljátssza, és elég zavaró...:O Konfig az adataimnál, WinXP+SP1-em van, minden alkalmazást kilőttem, nem is fullon játszom, és csak 800x600-ban.:D Tippek?:R Amúgy az eredetit meg sem néztem, a feltelepítés után rögtön frissítettem mindent, és örülök neki, mert 5K-t simán megér a játék!:B Mod: A polcon mögötte lévő még 7K volt, szóval jól jöttem ki!:DDD

[Szerkesztve]

(#33) DigitXT válasza DigitXT (#32) üzenetére


DigitXT
félisten

UP, de minek...:Y

(#34) Cosmic Gate


Cosmic Gate
aktív tag

Végre kiadták a játékot:C Sikerült is hozzájutnom!Rögtön telepítem és írom a véleményemet!!

UI:A demó nagyon bejött!!Nagyon jól kezeli a Force Feedback-es kormányomat:R

(#35) DigitXT válasza Cosmic Gate (#34) üzenetére


DigitXT
félisten

Ööö, melyik verziót adták ki a közelmúltban?:B A 2005-öt?:D Annak a demóját nem láttam, a ''simának'' a demója viszont nem jött be, ennek ellenére jó vétel volt, hiszen kapcsiból frissítettem a netről, és az új játékot vittem végig.:DDD Már csak a Profi szinten való ''végigvergődés'' - néha nem is olyan nehéz;) - van hátra. Aztán jöhte az online, meg a modding.:))

(#36) DigitXT válasza DigitXT (#35) üzenetére


DigitXT
félisten

Amúgy az sg.hu-n szerencsére ''nagyobb forgalom'' van erről a játékról...:R

(#37) Raho


Raho
csendes tag

Itt a fórumon nem is játszik senki a gémmel? Esténként szokott lenni multi. Jó hangulat szokott lenni. :))

(#38) tomta


tomta
tag

Tudd nekem valaki egy serialszámot a CRC 2005-höz ?
PLS !

(#39) Raho válasza tomta (#38) üzenetére


Raho
csendes tag

Ahoz nem kell serial szám! Star Force védelem van rajta, a meghajtóról le huztad a csatikat? :)

(#40) Raho


Raho
csendes tag

Aki szeretne jönni Multizni most az keressen meg, MSN:raho03@netfuggo.hu :))

(#41) Detox!


Detox!
senior tag

Hy all!

Nemigazán eredeti a gémem mert most nincs rá keret :O és a hülye Forc Ware nem enged nyomulni :B Tud vki vmi helpet?

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#42) kakakaki


kakakaki
csendes tag

én szoktam ezzel a játékkal jáccani! nekem begyün! kódokat nem tudtok hozzá? ha van :W :R :R :R

(#43) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Nekem eléggé szaggat a játék, pedig a konfigom erős (a 2005-ös szinthez viszonyítva). Azt csinálja, hog yminimum grafikán is akad az egész, de látszik, hogy valami bugról van szó, mert néhány másodpercre megindul, mint a vaj, de aztán megint beszaggat. Akkor csinálja, amikor a winyó led pislog. Pedig fent van minden driver, más játékok gyönyörűen mennek.
Valami 5let?
Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#44) KockUU


KockUU
csendes tag

Hi!
Nekem ez a game full megvan! Csak marhára szaggat! :W :W :W :(( Pedig elég erős a gépem, csak a proci nem a legjobb! :DD :D :DD

(#45) fekeandras


fekeandras
őstag

Milyen géped van?Nálam Celeron 3,06GHz, 2x512/667 ram, x800xt-n mindenféle tuning nélkül 1024x768 medium-on, annó gyönyörűen szaladt a játék.

(#46) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

valaki megmondaná h miért nem tudok multizni?mert mikor be akarok lépni akkor kiirja h vállassz seessiont-.- de nem tudok mert mind1ik sötéttel van! plz help ty

Mindhalálig Rock N Troll!

(#47) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

sry az UP!-ért :R

Mindhalálig Rock N Troll!

(#48) fekeandras válasza Fittipaldi72 (#47) üzenetére


fekeandras
őstag

A "karrier" módot végigtoltad?

(#49) Fittipaldi72 válasza fekeandras (#48) üzenetére


Fittipaldi72
tag

még nem,mert elég nehiz

Mindhalálig Rock N Troll!

(#50) fekeandras válasza Fittipaldi72 (#49) üzenetére


fekeandras
őstag

Minél előrébb haladsz egyjátékos módban, idővel annál több pálya nyílik meg többjátékos módban.Nem olyan nehéz az. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.