Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Counter strike 1.6 felvétel készítése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kib4


Kib4
csendes tag

Azt szeretném megtudni hogyan vegyek fel videót a counter strike-ba :F . Milyen felvevő programmal ajánlatos , és hogyan legyen beállítva? Próbáltam már párszor de vagy az fps nemvolt jó vagy a videó minősége :W :( . Azt tudom hogy régi játék csak ismerösömnek szeretném bemutatni hogy jáccok P LS HELP :R [ cs 1.6 ról van szó :)]

[ Szerkesztve ]

(#2) GabN73 válasza Kib4 (#1) üzenetére


GabN73
addikt

consolba írd be hogy record xxx :K

(#3) Kib4 válasza GabN73 (#2) üzenetére


Kib4
csendes tag

Deh ugy szarul veszi fel .... asziszed evvel nem próbálkoztam mi. :C ... azért ennyire hüjének ne nézz már :(( Akkor úgy kérdezem mien programmal vegyem fel ?? :F :U

[ Szerkesztve ]

(#4) LucifeI2 válasza Kib4 (#3) üzenetére


LucifeI2
őstag

CS 1.6 topicban elfért volna. Fraps-ot használj, számodra azzal a legegyszerűbb, de demo fájból is lehet videót készíteni.

(#5) GabN73 válasza Kib4 (#3) üzenetére


GabN73
addikt

ember...1: Google a barátod.2: a demo fájlból lehet moviet csinálni....

(#6) may11 válasza Kib4 (#3) üzenetére


may11
tag

A legegyszerűbb módja a felvételnek ha a monitorod elé teszel egy kamerát, vagy ha letöltöd a frapsot, de in eye demot szoktak felvenni fragmovieknál.

Mi ez az ANDROIDivitás!?

(#7) Kib4 válasza may11 (#6) üzenetére


Kib4
csendes tag

Hát mondhatom látszik milyen segítőkészek egyesek ..... :(( :(((
nem lehordani kéne hanem semigetni 1 ha videokamerával ett volna lehetőségem felvenni nehéz el hinni de megtettem volna 2 az egy dolog h fraps de nekem az is kellene hogy állítsam be mert volt már frap-sem deh nem voltam valami ügyes a beállításában. :(
és pls nem úgy kellene írni mint ha az a másik sík hülye lenne :W :((( csak ahhoz az adott dologhoz nemért ...

[ Szerkesztve ]

(#8) LucifeI2 válasza Kib4 (#7) üzenetére


LucifeI2
őstag

(#9) [HUN]Zolee válasza Kib4 (#7) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

1. felesleges topic.
2. lusta vagy leírni mit akarsz és mivel próbáltad eddig.
3. így válaszolsz éa még csodálkozol hogy nem segítenek.

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#10) may11 válasza Kib4 (#7) üzenetére


may11
tag

Ha ez nem elég akkor keress egy kicsit utána a google-ba, biztos le van írva hogyan kell rögzíteni. Csak hát ez a fránya lustaság...

Mi ez az ANDROIDivitás!?

(#11) fekeandras válasza Kib4 (#3) üzenetére


fekeandras
őstag

,,Deh úgy szarul veszi fel .... asziszed evvel nem próbálkoztam mi? ... azért ennyire hüjének ne nézz már :(( Akkor úgy kérdezem mien programmal vegyem fel ??"

1.

2.

3.

[ Szerkesztve ]

(#12) Thrawn


Thrawn
félisten

A topikot zártam, a kérdés elfér itt is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Counter strike 1.6 felvétel készítése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.