Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Iginotus


Iginotus
őstag

Probláma: Corsair XMS modul egy 512 most kaptam joáron. Beteszem gépbe sipolás nem indul.Visza mindent minimumra 133 fsb elindul. Emelés 166 ra siplás nem indul... feszemelés 2.8 ig nem indul...Tipek?

Plug and Pray... :)

(#2) Iginotus


Iginotus
őstag

Senkinek sincs tippje?

Plug and Pray... :)

(#3) Club válasza Iginotus (#1) üzenetére


Club
őstag

Megváltoztattad a ratio-t 4:2:1-ről, 5:2:1.-re?

(#4) Iginotus válasza Club (#3) üzenetére


Iginotus
őstag

tesék? az meg mi a tököm? :) Mamoria idözitést változtatam.. alapra meg 8-4-4-3 ra ott sem ment.

Plug and Pray... :)

(#5) Iginotus


Iginotus
őstag

club nem vagy itt?

Plug and Pray... :)

(#6) anulu válasza Club (#3) üzenetére


anulu
félisten

NF7-ben nincs ilyen osztó, mert koppra tartja a 66/33MHz-et.

Máshol van a gond

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) anulu válasza Iginotus (#1) üzenetére


anulu
félisten

Hmmm, szabad tudni, mennyiért? ;) És nekem 2db-ot tudnál szerezni? :DDD

NF7 1.x vagy 2.0?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Iginotus válasza anulu (#7) üzenetére


Iginotus
őstag

Rev 2. és 26 ért.. de 30 ért már hirdetnek párban.
(viszont másik lapban p4 ben meg megy simán 200 on 2-2-2-5-öt )

Menyi feszem megy egy ilyen corsair? Menyi nem árt neki?...Lehet e az uj bios a ludas most tetem fel de a régi ramjaimal simán ment.

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#9) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Valmikor a Magyar PC Magazin tesztelte az akkor új nForce chipes alaplapokat, a náluk járt tesztpéldány sem indult el ezzel a memóriatípussal. Egy későbbi számban a legfrissebb biossal és a rev 2.0-val is ezt tapasztalták. Egyszerűen ez a lap nem eszi meg a Corsair RAMokat! Sajnálom!

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#10) UHHH válasza Iginotus (#8) üzenetére


UHHH
senior tag

igi vazzeg, hozzad el, oszt megnezem, ugyis akarok egy corsair 512-est nf7-be...
hatha nekem elindul!:)

-

(#11) Iginotus válasza UHHH (#10) üzenetére


Iginotus
őstag

Csak nem vagyok oylan béna :) de holnap bevihetem megnézheted. Mikor/hova vigyem?

Plug and Pray... :)

(#12) maszat válasza Iginotus (#1) üzenetére


maszat
senior tag

Milyen proci van a gépben?

(#13) Iginotus válasza maszat (#12) üzenetére


Iginotus
őstag

jelenleg 2200+ szorzolocmentes proci :) és eddig is jol szolgált most kaptam egy uj ramot de nem megy vele... mi lesz itt ha 166 os bartonal megyek nem indul el ettöl tartok :)

Plug and Pray... :)

(#14) Iginotus


Iginotus
őstag

Memoriát nem kell töbet tesztelnem... adtam neki +feszt... 2.9 et eredmény egy ram szlotom tönkre memoria füstölt. :DDD Ilyen gyorsan nem huztam ki gépet mint most.

Plug and Pray... :)

(#15) Mennyi? válasza Iginotus (#14) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Kajakra megsütötted? Zsír! :DDD

/Írtam totyikodba./

(#16) maszat válasza Iginotus (#14) üzenetére


maszat
senior tag

Nem lehet, hogy a proc FSB-jét kellett volna 166-ra rakni, és úgy kipróbálni?

(#17) Iginotus válasza maszat (#16) üzenetére


Iginotus
őstag

166 is probáltam 190 is probáltam most mrá mind1 be nem teszem :)

Plug and Pray... :)

(#18) UHHH válasza Iginotus (#17) üzenetére


UHHH
senior tag

2.8-at adtam elixireknek, azok birtak... :)

-

(#19) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Szarok ezek a mindenféle drága ramok,a jóó kis samsung drágaszágok szó nélkül mennek 2.8v-on :D

(#20) anulu válasza Iginotus (#14) üzenetére


anulu
félisten

gratulálok :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) hcol7


hcol7
senior tag

hallod az XMS cas 3on johogy nem indul el semekkora frekin.. legalabbis nekemse indul el 3on csak 2 es 2.5on. nem szereti a laza idoziteseket. probald pl 2-3-2-5 vagy 2-3-2-6 on

(#22) anulu válasza hcol7 (#21) üzenetére


anulu
félisten

#14 :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) b0unCe


b0unCe
aktív tag

2.9 el mi a baj? tuning alatt en annyin hajtottam es a vegen levettem 2.7 re. 2.6on mar nem birta. es nem is fustolt, es meg meleg sem volt annak ellenere hogy nincs v.mi jo szellozese most a hazamnak. es zart oldallappal.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#24) hcol7 válasza anulu (#22) üzenetére


hcol7
senior tag

hehe. bocsi, csak atfutottam az elso hsz utan, alacsony idoziteseket szkennelve, es mivel nemtalaltam, beirtam, mint tanacsot... szal nemlattam hogy ez tortent. de a lenyeg: nem szeretik a cas3at (elfustolve se)
bocs

(#25) Iginotus


Iginotus
őstag

... 2-2-2-5 ön sem ment 2.5 en sem :) De most mrá nem is fog!!

Plug and Pray... :)

(#26) _Volkovy_ válasza Iginotus (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ahhoz képest elég jól viseled :DD

(#27) UHHH válasza Iginotus (#25) üzenetére


UHHH
senior tag

Konnyen jott, konnyen ment? :)
Mipenzert vetted? Akarok en is venni egy 512-es 400-as ramot, nem tudsz oocsooe? ;]

-

(#28) Iginotus válasza UHHH (#27) üzenetére


Iginotus
őstag

Sokért 26 ért vetem és nem igazán jött könyen nagyon sajnálom, de van még egy esélyem postán jött... ráfogom hogy ott sérült ha beveszik tejelnek :DDD
(volt rá biztosítás... valami miatt éreztem hogy keleni fog rá.)

Plug and Pray... :)

(#29) UHHH válasza Iginotus (#28) üzenetére


UHHH
senior tag

Ej, az tenyleg szep penz volt!
Van elado 2x256 elixir-em, 400-asok, nem erdekel?:) Mit acc erte?:)
16-ot ajanlottak ma'r ertuk.

-

(#30) Iginotus válasza UHHH (#29) üzenetére


Iginotus
őstag

van csereramom nem kell izgulni :)
(meg csere VGA-m is meg csere alaplapom és cpum is :) )

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#31) UHHH válasza Iginotus (#30) üzenetére


UHHH
senior tag

igy konnyen tuningol az ember!:)
Kellene nekem 512 400-as ram, nemtucc ooocsooee?:]
illetve: barmilyen gagyi ddr ram kolcsonbe /~1 het/, amig nem szerzek be 512-est... :)

-

(#32) Iginotus válasza UHHH (#31) üzenetére


Iginotus
őstag

abbol én is kifogytam :DD a mellékelt ábra is mutatja...

Plug and Pray... :)

(#33) Iginotus


Iginotus
őstag

Posta röviden anyit mondott nem az ő hibájuk :) Ugyhogy várom 5 leteket hogy hogy lehetne megjavitni.. (esetleg valaki aki ki is meri probálni :) ) Vagy viszaküldjem németbe és probáljam meg náluk örültekénél legariztatni? :DDD

Plug and Pray... :)

(#34) Iginotus


Iginotus
őstag

Ja és kép hogy mi a hiba jo nagy és csak erös idegzetüeknek!
Bővebben: link

Plug and Pray... :)

(#35) robekri válasza Iginotus (#34) üzenetére


robekri
addikt

Bp-i vagy?
Ha igen holnapig add ide(ha gondolod) és hétvégén műszerész hawerral megnézzük!

Üdv.:Robe


-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#36) Iginotus válasza robekri (#35) üzenetére


Iginotus
őstag

pécs jövöhétre fent lesz a ram pesten és mindenki megnézheti mit tud vele kezdeni jobban elrontani nem ér és a borda maradjon rajta :DDD

Plug and Pray... :)

(#37) Iginotus válasza robekri (#35) üzenetére


Iginotus
őstag

Szerdán megyek fel ha benézel ide mond hogy jo e neked és letelefonáljuk lemélezzük.

Plug and Pray... :)

(#38) robekri válasza Iginotus (#37) üzenetére


robekri
addikt

:(Szerdán kosarazok! De ha 17-ig elhozod 4-6-os vonalán, akkor talizhatunk!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#39) Kraptor válasza robekri (#38) üzenetére


Kraptor
őstag

Ez fáj...szegény ramocsak:):) Pedig megvettem volna tőled nem sütötten:)

Követekzőleg próbáld meg ezt a kis progit:

Bővebben: link

Ez megdolgozza a ramodat és ha hibás tutkora megmutatja.

(#40) Iginotus válasza robekri (#38) üzenetére


Iginotus
őstag

mi lenne ha eljönél érte amikor te akarsz? :) kármán kolihoz? szerán felviszem.

memtest86 3.0 a kedvencem.. az volt a gond hogy el sem indult gép 166 on 133 on meg már nem volt idöm tesztelgetni :) Igy jártam.

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#41) Iginotus válasza robekri (#38) üzenetére


Iginotus
őstag

ja 17-ig az jo merre is vagy pontosan 4-6 os vonálon pont tudok mozogni mivel kármán koliban van haver hozzá megyek. :) mondjuk 11 és 1 ora közt jo neked?

Plug and Pray... :)

(#42) robekri válasza Iginotus (#41) üzenetére


robekri
addikt

Nekem jó Mechwart-ligethez kell eljönnöd!(Mammut előtt 1 megálló!)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#43) Iginotus válasza robekri (#42) üzenetére


Iginotus
őstag

Lehetne valahol ott ahol a 4-6 os megáll? vagy valami egyszerübet nekem kisvárosi vagyok... és ugy néz ki hogy 4 ig érek rá és kb 1 orára érnék oda hozzád.

Plug and Pray... :)

(#44) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Igi ez jó. ''Ram kicsi hibával(:)))Javítható?'' Már amennyiben a megsütött Ram kicsi hibás akkor nem. De amúgy sem. Ez, azt hiszem el lett x@rva, legközelebb jobban vigyázz, és a pénztárcád is hálás lesz, ha nem ilyen ramokkal akarod a géped tüzét táplálni...:)

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#45) Iginotus


Iginotus
őstag

Na leesett 6 os pont ott ál meg kijösz elém majd a megálloba vagy kavarodjak keveset? Számod megvan hívlak mikor elindulok oda. (petöfi hidtol.)

Plug and Pray... :)

(#46) Iginotus válasza barbikenje (#44) üzenetére


Iginotus
őstag

Van ez igy ha az ember olcson akar jot venni és postára bizza... na mind1 most pehhem volt lehet szerencsém lesz ha még megy :)

Plug and Pray... :)

(#47) robekri válasza Iginotus (#45) üzenetére


robekri
addikt

Kimegyek eléd! Ha a Margit-híd budai hídfőhöz érsz akkor hívjál ezen a számon!
De még 1x írd le, hogy hánykorra érsz ide kb! (melóm miatt 12-12:30 között nem vok)

20/804-5705 (ideiglenes számom)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#48) Iginotus válasza robekri (#47) üzenetére


Iginotus
őstag

akkor szerintem 12:30 után megyek és elötte csörgetlek elöször a 20 as számodon aztán a 70 esen :) OK??

Mikor tudsz mondani valamit hogy mi lesz vele? Javitható/nem..

Plug and Pray... :)

(#49) Iginotus


Iginotus
őstag

ittvagyok remélem te is vagy elmegyek eszek és megyek feléd de minyá hivlak is :)

Plug and Pray... :)

(#50) robekri válasza Iginotus (#49) üzenetére


robekri
addikt

Na hali!
Hétvégén nem megyek haza, tehát ezáltal jövő hétre nem tudjuk megnézni hawerral a ramod--->tehát 2 héten belül mondanám az okosságot a ramodra!

Ha így is jó akkor hívj a 20-on és hajrá!:C

Üdv.:Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.