Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Compaq Evo N800C noti ára? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tomcsi


tomcsi
senior tag

Ami van benne: Pentium IV-M1 processzor 1.7 GHz, 256mb ddr ram, 30gb vincsi, Ati Mobility Radeon 7500 32mb ddr sd videókártya, beépített 56k + hálókártya, S-videó kimenet, DVD/CD, 14'', Samsonite táska jogtiszta Win Xp... Ja December végén lett véve. 3dMark 2001: 4600-4900pont.

Ez a gép megér 220.000.-???? :F
Jó lenne minnél elöbb tudni..

Ja meg még1. Biost hogy kell megnézni? Mire érdesem ennél a notinál figyelni?

(#2) tomcsi


tomcsi
senior tag

Fel..

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

szerintem megér annyit, a pentium M ( ha tényleg a centrino körítés nélkül) köré épített gépek 300E fölött szoktak lenni

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) tomcsi válasza Ploszi (#3) üzenetére


tomcsi
senior tag

Lökök hozzá linket..[L]http://www.hp.hu/notebook/downloads/kifutott/EvoN800v.pdf[/L] Itt van hozzá pdf fájl-ban...

Mi ez ˘ha tényleg a centrino körítés nélkül˘ ? :F



[Szerkesztve]

(#5) Ploszi válasza tomcsi (#4) üzenetére


Ploszi
senior tag

nem otthon vagyok, nem tudok pdf-et nézni, de nekem evo 800c-re csak compaq-ot hoz ki (így van?)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#6) tomcsi válasza Ploszi (#5) üzenetére


tomcsi
senior tag

De hülye vagyok elb@asztam a cimet...nem Toshiba hanem Compaq..:B :B :B :B
Tehát Compaq Evo N800V..erre kéne ár..

Ha jár erre egy Moderátor irja már át Compaq-ra...

[Szerkesztve]

(#7) Ploszi válasza Ploszi (#5) üzenetére


Ploszi
senior tag

mert ha compaq, akkor nagyjából árában van (garanciális viszony függő) mert nem a centrinos Pentium M van benne, hanem a PIV mobility (ez többet zabál, már áramot)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#8) tomcsi válasza Ploszi (#7) üzenetére


tomcsi
senior tag

De igy is elmegy 4órát...

(#9) Ploszi válasza tomcsi (#8) üzenetére


Ploszi
senior tag

hát én úgy tudom, csak 2.5 órát tudnak, szóvl így azt mondom árában van (amikor kijött, asszem tavaly májusban, akkor nagyon jó ár/értéke volt)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#10) tomcsi válasza Ploszi (#9) üzenetére


tomcsi
senior tag

Ha tudod majd nézd meg a linket azon is 4 órát irnak..Akitől venném az is azt mondta, hogy hozza a 4órát. Ja és akár végig is nézhetjük a 4órát...

Amugy mennyi lehetett az akkori ára?

[Szerkesztve]

(#11) karib válasza tomcsi (#10) üzenetére


karib
addikt

Állapottól, garanciálisságtól függően 160-240 között érhet, ha találsz jó vevőt, akkor a 220 nem lehetetlen. Akku állapota sem mellékes, ha jól bírja még, akkor az komoly fegyvertény.

Department of Redundancy Department

(#12) Ploszi válasza tomcsi (#10) üzenetére


Ploszi
senior tag

tavaly május végén volt 2000 euro, különben ez az, amit az aproneten hirdetnek 239E HUF-ért?

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#13) tomcsi válasza karib (#11) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nem eladnám hanem venném. December végén lett üzembe helyezve...Gari az sajna nincs rá..

(#14) Ploszi válasza Ploszi (#12) üzenetére


Ploszi
senior tag

ja megnéztem, az 2000-es, szóval az más, de szvsz. nézd meg azt is :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#15) tomcsi válasza Ploszi (#12) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nem Apronetröl van hanem cserlném az asztalit és ebbe beszámitanák...

Azt már probáltam és csere-bere nem érdekli..:(



[Szerkesztve]

(#16) Ploszi válasza tomcsi (#15) üzenetére


Ploszi
senior tag

aha, így akkor ez a vége az árnak :( ki kell próbálni, na meg kérdés, hogy miért nincs gari :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#17) tomcsi válasza Ploszi (#16) üzenetére


tomcsi
senior tag

Állitolag cégtől kapta és onnan kirugták ő meg nem adta vissza mert nem fizették ki....

Ja mondta ha kell akkor pár napig nállam lesz probálgatom, szagolgatom ilyesmik..:D

Amugy mire érdemes oda figyelni? Mit kell nagyon megnézni?

[Szerkesztve]

(#18) karib válasza tomcsi (#17) üzenetére


karib
addikt

Attól még garanciális lehet, meg kell kérdezni egy Compaq szervizt a típuskóddal és sorszámmal a kezedben, hogy meddig garanciális, és nincs-e lopottként bejelentve - mert hogy akár ez is meglehehet, hiszen technikailag mintha ez történt volna.

Én 160-180 ezernél nem adnék érte többet. Ha jó áron beszámolja valami cuccodat, akkor talán 200e...

Department of Redundancy Department

(#19) tomcsi válasza karib (#18) üzenetére


tomcsi
senior tag

Ez lenne beszámitva az egér nélkül: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=39648&arc=f[/L]

Tudsz esetleg Compaq szervizt?

Amugy akkor mi van ha lopott? Mit tudnak tenni?

[Szerkesztve]

(#20) karib válasza tomcsi (#19) üzenetére


karib
addikt

És mennyit kell ráfizessél?

Nekünk egyszer az AK-SYS szerviz segített leinformálni egy HP v. Cpq gépet. Hirtelen nem találom őket, a Jagelló úton vannak - lehet, hogy ez a telefonszámuk: 248-1820. Hívd fel őket, mondd el, hogy egy ilyen és ilyen notebookot akarsz venni, és szeretnéd leinformálni, hogy meddig garanciális és nincs-e feketelistán, illetve megkérdezheted, hogy szerintük kábé mennyit ér. Velünk jófejek voltak, remélem segítenek.

Department of Redundancy Department

(#21) tomcsi válasza karib (#20) üzenetére


tomcsi
senior tag

50-60k között kéne rádobni...

Talált a szám jó...

[Szerkesztve]

(#22) karib válasza tomcsi (#21) üzenetére


karib
addikt

Szerintem 20-40 ezernél többet ne dobjál rá, még ha 100% állapotban van, akkor se - eléggé le akarnak nyúlni téged. Egyszerűen nem olyan jó az a mobil P4, főleg 1,7 GHz-en, inkább keress valami Tualatin procis P3-as gépet, egy 1.2-es P3 agyba-főbe kalapálja.

Szerviz:

AK SYS Hungary Kft.
1124 Budapest, Jagelló út 28.
(1) 248-1820

Hehe, te is megnézted a Matávnál? :)

Department of Redundancy Department

(#23) tomcsi válasza karib (#22) üzenetére


tomcsi
senior tag

Csak tudod az a gáz, hogy nem nagyon akarnak az emberek cserélni asztalira...nem tul nagy a választék..Eddig 3 ajánltom van, volt. 1, Ibm P3 866 törött kijelzővel 2, Portocom 900cerkával 3, pedig ez.

És minnél elöbb kell valami jó kis gép..nemzetközi soför vagyok és egy ilyennel elég jól el tudnám ütni az időt...Amig várnom kell 8-10 órákat...:(

Igen megnéztem jó ez a tudakozó..:DDD

Ja és ha kiderül, hogy még van rá gari akkor esetleg nem érhet többet?

[Szerkesztve]

(#24) karib válasza tomcsi (#23) üzenetére


karib
addikt

Megértelek, és komplett gépet sem könnyű eladni. Kérdezz rá az AK SYS-nél és azok alapján próbálj alkudni. Ha azt mondják, hogy minden rendben van vele, és az akkuja is jó, akkor próbálj alkudni, pl. 40e és azonnal elviszed. De tényleg legyen jó állapotban, mert másként pofátlanság. Esetleg kérd meg, hogy futtasson le egy BatteryEater 2.1 tesztet rajta - ingyenesen letölthető. Érdemes a Reader tesztet futtatni.

Department of Redundancy Department

(#25) tomcsi válasza karib (#24) üzenetére


tomcsi
senior tag

Azt honnan lehet letölteni? Egy linket pls...

[Szerkesztve]

(#26) karib válasza tomcsi (#25) üzenetére


karib
addikt

[L]http://www.benchmarkhq.ru/english.html[/L]

A reader teszt hosszabb, mert csak egy szöveget olvas. A standard 3d grafikás teszt eléggé gyorsan leszívja az akkut, így nem tudni, hogy mennyire van a gyári állapot közelében. Pl. egy Pentium M 1.4 + R9600 noteszen standard bench 2 órát bírt, reader 5-öt!

Department of Redundancy Department

(#27) tomcsi válasza karib (#26) üzenetére


tomcsi
senior tag

Köszönöm már szedem...

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Compaq Evo N800C noti ára? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.