Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) K!t3-KaT


K!t3-KaT
csendes tag

Helló !
Azért nyitottam ezt a topicot ,mert szertnék minnél többet megtudni a kicsikékről ... Melyik lenne jobb Design ... világítás ... hűtés és egyébek számára ... melyik a legalkalmasabb LAN partyn dicsekedni ?...stb :DDD :DDD


Antec PlusView 1000 AMG
[link]

Chieftec Dragon
[link]

Antec PlusView II
[link]

A hozzászólásokat várom ! :DD
:R



[Szerkesztve]

Hová tűnik a fehér, amikor elolvad a hó?

(#2) Gh0sT válasza K!t3-KaT (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én rá esküszöm: [link]

Nagy, el lehet benne férni, jól szellőzik, normális táppal adják, letisztult forma, semmi csilliville szarság. Fukcióját tekintve számomra tökéletes.

Az egyetlen negatívuma, hogy dög nehéz...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3) K!t3-KaT válasza Gh0sT (#2) üzenetére


K!t3-KaT
csendes tag

WoW !! :DD :DD
Jó nagy ! Sőőt ,hatalmas !!
A Kissebb Chieftecről mi a véleményed ?

Hová tűnik a fehér, amikor elolvad a hó?

(#4) Zeck válasza K!t3-KaT (#1) üzenetére


Zeck
aktív tag

Asszem ezt a topicot gyorsan zárni fogják, ugyanis van már ezekről külön topic,
de azért azt elmondom, hogy ezeket nézegettem énis, sztem pont nem lanra való házak ugyanis dögnehéz mindeggyik :) , sztem a csíftek felejtős, amennyire éntudom ugyanaz mint az antec, csak porszűrő nélkül. Nekem személy szerint a PlusView 1000 tetszik legjobban, csak a vinyóhűtés kicsit szarul van megoldva, ugyanis nem a vinyók mellett van az első hűtő hanem alattuk. Mindhárom jó nagy, könnyen szerelhető. Sajnos élőben még csak a csífteket láttam, de gyanítom hogy az anteceknek is kicsit gagyi műanyag hatású az előlapjuk. Egyébként ha nagy házat akarsz ennyi pénzből ezekkel jól jársz.

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#5) K!t3-KaT válasza Zeck (#4) üzenetére


K!t3-KaT
csendes tag

Én nem találtam kifejezetten erről a háromról ''egy topicon'' semmi ... csak külön külön ...

Mind1 .. azért köszi a segítséget .. nekem is az Antec I teccik jobban ... :DD

Még vélemény ?

[Szerkesztve]

Hová tűnik a fehér, amikor elolvad a hó?

(#6) parandroid válasza K!t3-KaT (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Látom te is megtaláltad az idevágó topikot: [link].

Kérlek, lásd be, hogy ha mind az 55000+ fórumtag minden egyes vásárlási dilemmájának topikot nyitna, kissé áttekinthetetlenné válna a fórum rövid időn belül.

A témát zártam, kérlek tedd fel a másik topikban a kérdésedet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.