Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

A cég helyszínen tartózkodó munkatársai viszont azt állították, hogy ez a modell lényegesen olcsóbb, mint a hasonló méretű hagyományos 4K televíziók.

Akkor azt is elárulhatták volna, mi a matek az árral kapcsolatban.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) flexxx2 válasza fornettisuti (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

900k FTért látok 1 Hisense 100L5F-B12 itthon, gondolom kb ennyi lehet,
csak hát 100", nekem akkor már inkább a legolcsóbb oledtv 77"-ban

(#3) Duree


Duree
veterán

Én láttam élöben sajnos nem annyira jó.

duree54

(#4) DEJVID


DEJVID
őstag

Szar, de legalább nagy.

(#5) Nyersszotyi


Nyersszotyi
tag

A cég helyszínen tartózkodó munkatársai viszont azt állították, hogy ez a modell lényegesen olcsóbb, mint a hasonló méretű hagyományos 4K televíziók.

A cég helyszínen tartózkodó munkatársai viszont azt állították, hogy ez a modell lényegesen drágább, mint a hasonló méretű hagyományos 4K projektorok.

Adjatok nekem egy egész Bolygót a Világegyetemben és kimozdítom helyéből a fix pontot.

(#6) bteebi válasza Duree (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Nincs ebben semmi meglepő... Mondjuk akkor már legalább lehetne még nagyobb. :DDD

#5: "A cég helyszínen tartózkodó munkatársai viszont azt állították, hogy ez a modell lényegesen drágább, mint a hasonló méretű hagyományos 4K projektorok."

Na ja. Nyilván van olyan helyzet, amikor jól jön az UST. Kényelmesnek kényelmes, de akinek fontosabb a minőség, az úgyis hagyományos (4K) projektort vesz.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.