Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Móci válasza Dilikutya (#199) üzenetére


Móci
addikt

Mint a sorozatok... Első 20 rész megvesz, qurva nagy reklám, első 20 levetít, sorozat abbahagy... Ááá, nem kell örülni! Nem a mexikói meg brasil szappanoperák! ( Ha lenyomnak 1000 részt, akkor az biztos jó olcsó lehet...)Inkább azokat a sz@rokat hagynák ki a műsorból! Bár a vágott filmek se jobbak...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#202) bdav válasza Móci (#201) üzenetére


bdav
őstag

a normális sorozatokkal az a baj h. az amcsiknál is nyáriszünettel mennek, ráadásul ezeket évadonként lehet megvásárolni, igy aztán a szünetek is átjönnek (pl. a Vészhelyzettel van igy most, felteszem).
Az más tészta amit pl. a Csillagkapuval vagy a babylon 5 el müveltek. elöbbinél a tv3 az első két évadot vette meg, aztán amikor hazavágták, akkor a rtl klub meg a tévékettő osztozott rajta, egyik megkapta az első felét, másik a folytatást. szerencsére azt már megoldották, tv2n azota is megy (igaz hogy az első két évadot kb 5zsör adták le). B5 az mégjobb, ott az első évad valahogy nem volt meg az rtl nek ugyhogy a 2. tol kezdték adni.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#203) Móci válasza bdav (#202) üzenetére


Móci
addikt

Ja a csillagkapu az jó ... A sliderst is megen elkezdték vetíteni, de sztem nagyon lejárt annak az ideje...Talán még az rtln a Rém rendes család az jó...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#204) bdav válasza Móci (#203) üzenetére


bdav
őstag

igen a Slides vhogy nekem se jön be annyira mostanában. anno pedig néztem amikor az rtl adta. talán később jobb lesz (nem igen emléxem h. mik voltak, de arra igen hogy alaposan lecserélték az eredeti szereplőket + kreáltak vmi átfogó sztorit hozzá)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#205) Dilikutya válasza Móci (#201) üzenetére


Dilikutya
félisten

gondolj csak bele, mitől lenne drága.
ezeket olyan országok gyártják, ahol viszonylag nagy a szegénység, és aki az adott térségben ma már ''sztárnak'' minősül, mint úgy kezdte szinte kivétel nélkül, hogy csóró volt, úgy találtak rá, tehát a gázsikra sem kell költeni. a történet szinvonala miatt látszik, hogy erre se sokat költöttek. relative kevés pénzből(sőt lehet nem csak relativ kevés hanem tényleg) lehet legyártani, és ugye az ember vevő a sz@rra, igénytelenségre. a siker receptje (több ilyen rettenetből is láttam részleteket, meglepő azonosságok voltak bennük :D ) tehát: kell egy elcserélt, szegény sorban nevelkedő csaj aki elszegődik az ugyancsak elcserélt de gazdag fiatal férfi házához cselédnek. kell egy undok nőszemély, akinek valamiért e kettő szerelme nem tetszik, kell ennek a lánya akinek a fiatal srác tetszik, és kell egy súlyosan értelmi, szellemi fogyatékos, mert csak:) menetközben amnézia előnyben :D röviden ennyiből áll az összes. sokat jajveszékelnek, sírnak benne, fúrják egymást, majd végül hepi end a vége, úgy a 300-400-500 rész környékén. kisnyugdijas megkönnyebbülten fellélegez, rosalinda sorsa jóra fordult, majd hirtelen idegesen a kapcsoló után nyúl mert 5 perc múlva a másikon betty a csúnya lány sorsa még nem oldódott meg :D
de értelemszerűen egy Stargate, B5 ennél kicsit többe kerül... de minek költsenek amikor kevésből is meg lehet oldani és ezeket a szarokat többen is nézik...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#206) Móci válasza Dilikutya (#205) üzenetére


Móci
addikt

Hát igen... A színvonal. Még anno az osztályteremben is volt tévé (szereztünk). Lány o. társ szünetben sikoltva nyúlt a távirányítóért, mert pont ment a kedvenc sorozat, amiből annyi nyál meg könny ömlött, hogy kellett volna egy lavór a tv alá...
Azt még hozzá kell tenni, hogy nem sűrün hódolhatott ennek az élvezetnek... ;]
Amíg bárki is megnézi ezeket, addig sajnos ez megy egész nap. Meg a ''valóság'' shók.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#207) Dilikutya válasza Móci (#206) üzenetére


Dilikutya
félisten

annyi javulás tapasztalható, hogy Isaura után 20 évvel már alig van ilyen sorozat, csak megunta a nép. de addig sokmindent el kellett tűrnünk, kezdve attól, hogy pénzt gyűjtöttek Isaura felszabadítására anno... de én eszmeralda szemmütétjével kapcsolatban is hallottam ilyesmiről, remélem csak álmodtam vagy vicc volt... :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#208) Móci válasza Dilikutya (#207) üzenetére


Móci
addikt

Sajnos nem... :Y :Y Inkább vettek volna belőle sört, amit én is meg tudtam volna inni...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#209) Dilikutya válasza Móci (#208) üzenetére


Dilikutya
félisten

amúgy én rendeznék ilyen gyűjtést... beszedném a sok hülye embertől a lóvét, és... gondolom sejthető, hogy szegény eszmeralda élete végéig vaksin nézne bele a vakvilágba :C:C:C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#210) Móci válasza Dilikutya (#209) üzenetére


Móci
addikt

És itt a mai napi tanulság is: a tévében mindíg is szar lesz a műsor, örüljünk, hogy van nekünk PC-nk és nyomogassuk azt örömmel! :DD Ja és sör minden mennyiségben.. :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#211) Dilikutya válasza Móci (#210) üzenetére


Dilikutya
félisten

''Ja és sör minden mennyiségben.. '' <--- lásd aláirásom :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#212) TiMoN


TiMoN
senior tag

mi lesz a következő jó film amit a dicső RTL megvagdos?

-TiMoN-

(#213) Don_ válasza TiMoN (#212) üzenetére


Don_
tag

Nem tudom, de már előre félek, hogy mi lesz a Gyűrűk Urával ha adásba kerül, vagy egyéb úgymond ''nagy'' mozifilmel.

Az azért elég durva, hogy a CoolTúrából már azt is kivágták, ha egy cicit vett a kamera :(


pffff szar egy banda

''Minden este gondolkozz el azon, hogy a holnap amitől tegnap féltél, az ma volt''

(#214) csabicsepp válasza WN31RD (#95) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Ez nagyjából igaz, én sem nézem (már egyiket sem, több hete javítják a tv-t, de valahogy nem hiányzik). Viszont úgytom a statisztikát pár száz emberhez bevezetett ''szokásmérő'' (esetleg p-vel :) ) határozza meg.
Az a pár száz ember, aki meg ilyet beenged magához ugye.....na azoknak bejön az rtl klub, sőt:
-Apuuuuu!!!!! Mikor lesz a minden nagyok sorozat következő részeeee????
-Kb. fél óra múlva kislányom, de ne zavarjál, mert a danone sorozatot nézem!

(#215) csabicsepp válasza Don_ (#213) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Nem kell félni, csak pakolj be előtte legalább 1 heti élelmet, 40 doboz nyugtatót, stb :)

(#216) Don_ válasza csabicsepp (#215) üzenetére


Don_
tag



Ledobom az erkélyről a TV-t

''Minden este gondolkozz el azon, hogy a holnap amitől tegnap féltél, az ma volt''

(#217) TiMoN


TiMoN
senior tag

én moncsin nézem a tvt azt nem dobom ki :D max nem inditom el a tv tuner alkalmazását :) nem érdemes a mai világba TVzni.

-TiMoN-

(#218) Viktor77


Viktor77
titán

Éppen ''szopik'' a klub! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#219) vicces válasza Viktor77 (#218) üzenetére


vicces
addikt

nagyon kircsi. én is most találtam rá a topicra:D
szerintem ma csináltak egy ilyen cenzura napot:)) jó sok büntetés gyült nekik össze. egész délután nem volt müsor :C hello igény!

[Szerkesztve]

:)

(#220) ptiboy válasza vicces (#219) üzenetére


ptiboy
senior tag

jaja jól összegyüjtötték :)
mónika, balázs, való világ (ezt még nem unják :F)

:)

(#221) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

nem 3 órára kéne adásszünetet tartani,hanem 10 évre.

(#222) Viktor77 válasza vicces (#219) üzenetére


Viktor77
titán

Cenzúranapkor jobb az adás mint amúgy! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#223) Tithian válasza _Volkovy_ (#221) üzenetére


Tithian
őstag

Örökre.

Ma végre volt jó adás az RTL-en, dizájnos fekete alapon fehér betűk.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#224) _Volkovy_ válasza Tithian (#223) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

mi lehet a betűtípus?

(#225) Tithian válasza _Volkovy_ (#224) üzenetére


Tithian
őstag

MS Sans Serif 12''', ofkorz.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#226) _Volkovy_ válasza Tithian (#225) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hmm.
Lehet benne valami.

(#227) escie válasza _Volkovy_ (#221) üzenetére


escie
őstag

most miéért?!
a ma délutáni adásuk felülmúlta a sokévi átlagot. ;]

:))

I'm back, baby!

(#228) MUŁĐER válasza escie (#227) üzenetére


MUŁĐER
addikt

igazad van.Kezdem élvezni.Hozok is popcorn-t.:DD

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#229) Dilikutya


Dilikutya
félisten

komolyan egész délután büntiben volt az rtl? megaLOL :C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#230) Tithian válasza Dilikutya (#229) üzenetére


Tithian
őstag

Még most is, két adásszünet között ValóVilág különkiadás lesz :C (a teletext szerint)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#231) Dilikutya válasza Tithian (#230) üzenetére


Dilikutya
félisten

ezt nem vágom, itt azt irják hogy 20:30 és 21:10 között van adásszünet, de már 8kor se volt, bár nem emlékszem hogy akkor mikor kezdődött

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#232) Viktor77 válasza Dilikutya (#231) üzenetére


Viktor77
titán

Már 18:00-kor sem volt.

Két adásszünet között van valami pár perc hülyeség.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#233) Tithian válasza Dilikutya (#231) üzenetére


Tithian
őstag

Vegyes, de igazából sok vizet nem zavar, van-e adás a klubban :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#234) Loretto


Loretto
veterán

mi a bünti oka?

Soirée...

(#235) Tithian válasza Loretto (#234) üzenetére


Tithian
őstag

A Valóvilág, a Barátok Közt, a Mónika, a Balázs és egyéb nagyszabású műsoraik rossza hatással voltak, a kiskorúak szellemi fejlődésére, ezért most ejnye-ejnye.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#236) mobal válasza Tithian (#235) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hehe Szopi Klubb :DDD lol

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#237) vicces válasza Dilikutya (#231) üzenetére


vicces
addikt

szinte egész délután nem volt. elötte nme tudom mi volt a helyzet, mert akkor még nem ment a tv. a balázs-show már ezzel a fekete képernyővédővel kezdődött :DD

:)

(#238) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

De most már ismét köztünk a felülmúlhatatlan,hogy dőlne rájuk az épület.

(#239) Loretto válasza Tithian (#235) üzenetére


Loretto
veterán

ahha.nem hinném hogy csak a tv lenne rájuk rossz hatással.,deeeeeeeeeee ők tudjuk lelkük rajta.

Soirée...

(#240) Tithian válasza Loretto (#239) üzenetére


Tithian
őstag

Pedig ''a televizió képernyőjén keresztül az ördög jön démoni formában és próbál bűnökre sarkallni'' :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#241) Loretto válasza Tithian (#240) üzenetére


Loretto
veterán

na persze. :D azért érdekes dolgok szűrődnek ki a óvodákból.trágárság nem ujság.

Soirée...

(#242) kymco


kymco
veterán

A konkurencia is elsötétül több, mint 2 órára.... hasonló okokból. Az egyik kutya, a másik eb......:)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#243) kymco


kymco
veterán

Tegnap sötétség volt a tv2-n este héttől nyolcig..... Szerintem a két csatornának együtt kellett volna elsötétülnie..... :)

www.refujvaros.hu

(#244) Biaggio válasza kymco (#243) üzenetére


Biaggio
őstag

Hát arra kíváncsi lennék:)

És egyszercsak minden magyar háztartásban elsötétülnek a TV-k... mihez kezd a család?

(#245) divot válasza Biaggio (#244) üzenetére


divot
veterán

Ez azonnali forradalmat okozna. :)

(#246) kymco válasza Biaggio (#244) üzenetére


kymco
veterán

Szörnyű dolog lehet a következménye: elkezdhetnek egymással beszélgetni... :)

www.refujvaros.hu

(#247) Gergello


Gergello
addikt

az alien 4-ből nem azt hagyták ki amikor a tudós-t elékapták az alienek hozzá rögzítteték a falhoz? és végignészte a születést na és ez után amikor oda megy egy és kiharapja az agyát és belelátunnk a lukas fejébe?;]

(#248) kymco


kymco
veterán

Az lett volna a poén, ha magát az alient hagyták volna ki...... :)

www.refujvaros.hu

(#249) kymco


kymco
veterán

Egyszer a Barátok köztöt kellene megvágniuk, vagy a mónikát....

www.refujvaros.hu

(#250) Integra válasza kymco (#249) üzenetére


Integra
titán

minek?
aki ezt nézi, az meg is érdemli, az attól hogy egyszer nem látja, ugyanolyan hülye marad... :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.