Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...a játékot bemutató oldal...

...hasonló a jellege a farmos játékokhoz : van egy saját műhelyünk, amit fejlesztenünk kell, természetesen van számos autó is a játékban, amit megvehetünk, ill. van néhány, amit el lehet nyerni...az autókkal versenyezhetünk a szomszédainkkal (ehhez nem kell benzin), és kimehetünk versenyezni a utcára a többi játékosokkal is...a benzint a rendszer adja, ami ha elfogy, magától termelődik 9 perc 20 másodpercenként 1 egységnyi...szintlépések bónuszokkal járnak...ha valamelyik játékos egy másik ismerősét meghívja, és az 1 hét alatt eljut a 10-es szintig, akkor mindkét játékos extra bónuszt kap(én kb 24 óra alatt jutottam el lvl10-re)...

...remélem lesznek akik kipróbálják, és megszeretik, mint én...

...jó játékot mindenkinek... :K ...

...U.I.: én már lvl30-on vagyok, ha valakinek kérdése van, kérdezzen bátran...

...legjobb tudomásom szerint csak a fészbúkról lehet játszani!!! :B ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...készítettem két fotó-mixet a játékból, hátha valaki kedvet kapna tőle...

...az egyik a teljesség igénye nélkül néhány autóról :

...a másik pedig néhány garázsról :

...a jobb alsó rendezetlen, kis szedett-vedett garázs az én szerény tulajdonom, ahol a jelenlegi adataim is elég jól láthatóak...

...egyébként a böngészőben játszható játékok közül nekem a Car Town az egyik nagy kedvenc...egyszerű, és mégis leköti az embert, ha kell, ugyanakkor ha csak kevéske időnk van néha-néha, akkor is játszható...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#3) PeL


PeL
addikt

Látom itt nincs nagy rajongótábora a játéknak, én a napokban kattantam rá és el lehet vele szórakozni :) Csak kellene pár friend a feladatokhoz :( Az ismerettségi körömben kevesen játszanak vele sajnos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.