Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Canon i350 help!

Hozzászólások

(#1) Dóci


Dóci
csendes tag

Szevasztok!
Van 1 Canon i350 nyomtatóm, ami felváltva villogtatja a sárga - zöld fényt. Előzőleg semmi baja nem volt. Állítólag bele van írva a nyomtatási db, és ezt kellene valahogy kitörölni. Tud erre valaki valami okosságot?

(#2) tibibi válasza Dóci (#1) üzenetére


tibibi
őstag

csere :F én is vettem inkább egy ujat

(#3) Pushy


Pushy
tag

Üdv!

Nem tud szerencsétlen beszélni, ezért levillogja, hogy mia baja, azaz hibaüzenetet látsz!
Hány darab narancs villogás van a zöld között?

Na, ha ezt kiderítettük, akkor lehet beszélni a többiről!!!

Pushy

(#4) Dóci válasza Pushy (#3) üzenetére


Dóci
csendes tag

Nekem eddig úgy tűnik, hogy fojamatosan. jobban kellene figyelni?

(#5) Dóci válasza Pushy (#3) üzenetére


Dóci
csendes tag

Megnéztem tüzetesen, zöld sárga felváltva egymást egészen 7db, akkor a zöld egy kicsit hosszabb ideig világít, majd 7x zöld sárga, ismét a zöld hosszabban, és így tovább.

[Szerkesztve]

(#6) Snowy


Snowy
csendes tag

Sziasztok!

A Canon i350-es nyomtatom kikapcsol nyomtatas kozben. Mikor ujraindul akkor utana jol tudok nyomtatni, addig amig nem dolgozok valamit a gepen. Ha halozatbol nyomtatok, ugyanez a mese.
Valakinek valami tippje, orvossaga, erre a nyavalyara?

Snowy

(#7) Pushy válasza Snowy (#6) üzenetére


Pushy
tag

Bocs, de nem igazán értem miről van szó.

Nyomtatás közben kikapcsol azt jelenti, hogy félig kilóg belőle a papír, és megszűnik élni a nyomtató, vagy azért még villog valamit?

Mit jelent az újraindítás?

Mit jelent, hogy utána jól működik, és mit jelent, ha dolgozni kezdesz a gépen? Ha nyomtatsz, az nem munka?

Pushy

(#8) Snowy válasza Pushy (#7) üzenetére


Snowy
csendes tag

Bocs!
Siettemben rosszul írtam. Nem a nyomtató kapcsol ki, hanem a számítogép indul újra. Olyankor a nyomtató abbahagyja a nyomtatást, kiadja a lapot, és tovább normalisan viselkedik.
Mikor a gép frissen újraindult, simán ki tudom nyomtatni a dokot.
Azt jelenti hogy dolgozni kezdek a gépen, hogy a nyomtatáson kivül bármit csinálok, pl. szöveget szerkesztek, vagy zenét hallgatok, vagy nettezek, stb., tehát ha az újraindítás és a nyomtatás között valamilyen más müveletet végzek, akkor nyomtatáskor újraindul a PC-m.
Na, pislákol valami?

Snowy

(#9) Pushy


Pushy
tag

Üdv!

Első körben tápegységre gyanakszom (ide értem a földeletlenségi problémákat is).
Milyen konfigban, milyen gyártmányú, hány éves, milyen teljesítményű táp van?

Második körben memória is szóba jöhet. Ez cserével megvizsgálható.

Másra nem igazán tudok gondolni.

Pushy

(#10) zsolti80


zsolti80
csendes tag

Van egy ilyen nyomtatóm.
Kifogyott a patron, vettem bele egy újat, és azóta nem akar fekete-fehéret nyomtatni. Színes megy rendesen.
A patron biztosan jó, a fejet kipucoltam.
Szervízbe nem akarom vinni, mert többe kerül, mint egy új.
Én a nyomtatófejre gondolok, hogy az lehet szar.
Esetleg nincs valakinek egy rossz ilyen nyomtatója, amiből már nem kell neki a fej(na és persze ez jó benne) és olcsón megvállna tőle?

(#11) G@ben


G@ben
addikt

Van egy S300-as nyomtatóm, ami ugyanazt csinálja, amit az első hozzászólásban levő, azaz a sárga és a zöld led felváltva villog. Nem igazán figyeltem, hogy van-e benne valami rendszer, de szerintem simán zöld sárga zöld sárga...
A fejet kitisztitottam, nem nyomtatott, csináltam egy mélytisztitást, aztán ez a villogás fogadott és annyit lehet csinálni, hogy kikapcsolom meg bekapcsolom.
Akkor ez kuka?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#12) G@ben


G@ben
addikt

Megnéztem a villogásokat és 7x a zöld-sárga felváltva villog, majd a zöld világít kicsit hosszabb ideig és kezdődik az egész előről.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13) G@ben


G@ben
addikt

UP!

Semmilyen hibaleírás nincs a kézikönyvben.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#14) G@ben


G@ben
addikt

Fel!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15) G@ben


G@ben
addikt

UP!
A Canon helpline-t is kérdeztem, de eddig nem érkezett válasz.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16) G@ben


G@ben
addikt

Fel!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#17) palamer


palamer
csendes tag

Nekem az volna a kérdésem, hogy létezhet-e olyan, hogy a nyomtató a fekete színt is a színesekből keveri, ugyanis a szines patronom rohadtul fogy, míg a fekete egyáltalán nem. Köszi előre is a segítséget.

(#18) ch.peter válasza palamer (#17) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék, mert egy i560-as Canon 1 hónap alatt megzabálta a 3 színes patront úgy, hogy csak fekete volt nyomtatva.

(#19) Pushy


Pushy
tag

Üdv!

Akkor lehetséges, ha a nyomtatási minőség magasra van állítva, vagy engedélyezve van a szegély nélküli nyomtatás. Ez mind fotopapír jelenlétét feltételezi, és a fotopapír nem szereti a pigment fekete tintát, ezért színesből keveri ki (az nem pigment alapú).

Tessék alapra állítani mindent, és úgy megpróbálni!

Pushy

(#20) palamer válasza Pushy (#19) üzenetére


palamer
csendes tag

Köszi, akkor biztos ez lesz a baj, mert fotópapírra nyomtatok, és mindent a maximumra tolva.

(#21) Snowy válasza Pushy (#9) üzenetére


Snowy
csendes tag

Sziasztok!

Rég nem tudtam jelentkezni.
Megoldodott a problema a nyomtatóval, memória baja volt, mégpedig memória elégtelenség, orvosi nyelven.
Azonban felütötte a fejét egy másik próbléma. Beszáradt a festék a fejbe, valamennyire ki tudtam áztatni, de még mindig csikos a kép ha nyomtatok.
Valami ötlet, fiúk, hogy lesz olyan mint új korában?

Bye

(#22) G@ben válasza Snowy (#21) üzenetére


G@ben
addikt

Bővebben: link
Ezekkel próbálkozz. :)

Nálam meg kiderült, hogy megtelt a tisztított tinta tartálya és nem igazán lehet pucolni. Valaki esetleg nem vállalja? :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#23) dipi válasza Dóci (#1) üzenetére


dipi
csendes tag

Üdv Dóczi!

Ugyanaz a problémám az Canon i350 nel. Azóta sikerült-e tenned valamit azon a bölcz tanácson kívül, hogy végy újat?

nekem olyan üzenet jelenik meg az állapotmonitorban a segédlet ablakban hogy

A használt tintapatron tele van. Vegye fela kapcsolatot a Canon stb.

Üdv
Dipi

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#24) Pushy


Pushy
tag

Üdv!

A hulladék tintagyüjtő, az egy ipregnált filc szerű anyag, ami felszívja a tintát a tisztító egységből. Nem lehet tisztítani, mert tönkremegy (láttam már pár kimosott példányt...)
De ha ki is mosod, nem fog menni a nyomtató, mert nem a fizikai állapotát nézi, hanem ''számolja'' az állapotot. Azaz szerviz program nélkül nem tudnád újra üzembe állítani.
Szóval mégis marad az új vásárlása, mert egy ilyet megjavíttatni több, mint egy új ára.

Pushy

(#25) G@ben válasza Pushy (#24) üzenetére


G@ben
addikt

Valahogy sejtettem. De ezzel az a baj, hogy ha nyomtatok 10 oldalt és elvégzek 30 vagy nemtomhány mélytisztítást, akkor is vége a nyomtatónak, pedig lényegében semmi baja. Ha meg nyomtatok vele 25000 oldalt és alig tisztítom szoftveresen, hanem inkább beáztatom, akkor meg gond nélkül nyomtat. Nem kéne így számolnia, mert ez nem jó.
(A fenti számok túlzóak, csak érzékeltetni akartam, hogy nem jó a rendszer. :) )

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26) Pushy válasza G@ben (#25) üzenetére


Pushy
tag

A rendszer tökéletes abból a szempontból, hogy a hulladék tintagyűjtő valós állapotát -/+ 10% pontossággal követi.
Az más kérdés, hogy hogyan használod. Ha megnézed, a használati utasítás óvva int a mélytisztítás alkalmazásától (mintahogyan a fej eltávolításától is).
Szintén nyílván való, hogy pancsolt tinta használata miatt általában többször kell tisztítózni, ez a nyomtató élettartamát mindenféle szempontból rövidíti.

Az más kérdés, hogy lehetne ez a gyűjtő nagyobb is, de a gyártó így döntött, ennyi...

Pushy

(#27) G@ben válasza Pushy (#26) üzenetére


G@ben
addikt

Nálam már volt egy fejcsere meg pár hardware-es fejtisztítás is és álmomban sem gondoltam volna erre, hogy egyszercsak letilt. Ilyen mélységig nemolvastam el a könyvet, hogy nem ajánlott a mélytisztítás, de szerintem nem írták oda, hogy bizonyos mennyiség után letilt. Mondjuk kb 55 fekete és vagy 10 színes patront elhasználtam és csak az volt ebből eredeti, amit hozzá adtak, szóval egyáltalán nem lehetek elégedetlen, csak most nem jött jól, hogy vége. Mostanság is kéne nyomtatnom, újra meg éppen nincs pénzem. A megoldás az lesz, hogy nyomtattatnom kell. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#28) dipi válasza Pushy (#26) üzenetére


dipi
csendes tag

Helló!

Tartály ide vagy oda? Az enyém még garanciában van. Csak Romániában én nem hiszek nagyon a garannciában. Ha meghótt akkor: ''Isten neki és fakereszt''. Bár megpróbálom, de nem fűzök hozzá reményeket. Magyarországon ebben az esetben mi történne?
Kicserélnék, megjavítanák vagy megmondanák, hogy sajnálják, az én hibám?

Várom válaszotokat
Üdv
Dipi:O

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#29) dipi válasza G@ben (#15) üzenetére


dipi
csendes tag


A Canon helpline-t én is kérdeztem, jött egy automata válasz, hogy regisztrálták és ma válaszoltak is
******************************************************************
A hibajelzés a tinta hulladékgyűjtő megteltét jelzi.

A fenti hibával kérem forduljon szervizeink egyikéhez.
Elérhetőségüket megtalálja a http://www.canon.hu/
honlapunk szolgáltatások, szerviz címszava alatt.

Üdvözlettel:stb.
******************************************************************
Sajna én Romániában kell szervízeltetnem (garancia) :((
Nem tudjátok hogy hívják ezt a hulladékgyűjtőt angolul. Mert se románul se angolul nem tudom a hiba nevét.
Legalább tudjam elmondani az angol hibaüzenetet.

Kösz
Dipi

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#30) Pushy


Pushy
tag

Üdv!

Mo-n kicserélnék a készüléket, mert a használati utasításban nincs leírva, hogy mekkora terhelhetősége van a nyomtatónak. Ennek feltétele, hogy minden garanciális feltétel hibátlan legyen (nem szedte szét senki, nem vette ki a fejet senki, eredeti tintával használtad, stb...)

Romániában nem tudom hogyan állnak hozzá.

Angolul Waste ink error, vagy Waste ink full error.

Pushy

(#31) dipi válasza Pushy (#30) üzenetére


dipi
csendes tag

Hello Pushy!

Köszönöm a gyors tanácsokat, információkat.
Ha történt valami érdemleges, majd jelentkezem.

Minden jót
Dipi

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#32) dipi


dipi
csendes tag

Üdv Pushy!

Jelenleg ott tartok, hogy rendelnék egy újat. Amíg ebből lesz valami addig lehet hogy elhasználok még egy nyomatatót.
Azaz az i350-t már nem gyártják helyette IP1000-t javasolták.

Ezt sem szabad tisztitani és főleg nem mélytisztítani?
Hogy lehetne megnövelni az élettartamát?

Van helyette jobb tipp? Ami bírja a gyűrödést, utántölthető (injekciózható)?
Várom válaszod
köszönettel

Dipi

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#33) Pushy válasza dipi (#32) üzenetére


Pushy
tag

Helló Dipi!

Első körben is tőlem nem fogsz tanácsot kapni utántöltés ügyileg, mert eleve elzárkózom tőle. Még akkor is, ha tudom mekkora árkülönbség van egy utántöltött és eredeti patron között, és azt is milyen ''hamar'' ''megéri''.
De azt is tudom, milyen nehéz olyan minőségű tintát találni, amelyik nem teszi hamar tönkre a fejet, és milyen lutri a használata. Hűséges típus vagyok nem szeretek hamar kidobni dolgokat. A Trabantomba sem tankolok 10Ft-tal olcsóbb bizonytalan eredetű és minőségű benzint, pedig lassan több helyen lehet ilyet kapni, mint rendeset.

Szóval 2 dolgot tudok tanácsolni. Az egyik, hogy jobban megéri színenként cserélhető típust venni, itt jelenleg az iP3000 a legkisebb. De ha tudnál i560-t szerezni (már kifutott modell), az lenne az igazi.
A másik, hogy ne kapcsold ki a nyomtatót. Bármilyen meglepő, ez a leginkább élettartam növelő lehetőség. Ugyanis akkor is sztendbájba lép a nyomtató, ha bekapcsolva marad (tehát nem fogyaszt többet, mint ha egyszerűen áram alatt van), de lehetősége lesz karbantartani a fejet, és nem fog minden be és kikapcsolásnál tinta zabáló tisztításokat művelni.

De ha mégis BCI-24 patronoknál akarsz maradni, akkor válaszd az iP2000-est. Sokkal tartósabb nyomtató, mint a 350-es vagy az 1000 (lényegében ua. mint a 350-es).
És a legjobb élettartam növelő eszköz az eredeti tinta és a rendszeres használat!

Pushy

[Szerkesztve]

(#34) _Petya_ válasza Pushy (#33) üzenetére


_Petya_
őstag

Üdv Pushy!

Látom szakértő vagy a témában, lenne is két kérdésem:

1. i250-es gép, nem húzza be rendesen a papírt. A hibajelenség: Elkezd nyomtatni, a papírt beveszi, és eljut a ''fekete bevonatú fémhenger''-ig, és a fölötte található műanyag görgőkig, de azon már nem megy át. A nyomtató szoftveresen azt ''hiszi'', hogy nyomtat, a tintát szépen kifrocsköli oda, ahol a papírnak kellene lenni nyomtatás közben, majd közli, hogy a nyomtatás kész. Én már csak ilyen állípotában láttam, állítólag eleinte még be is gyűrte a papírt kb 1 cm-nyire, most már azt sem. MIt lehet tenni?

2. i320, színeset nem nyomtat, csak feketét. Régen nyomtattak vele színeset, nyilván beszáradt a fej? Lehet segíteni rajta, vagy kuka?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#35) Pushy válasza _Petya_ (#34) üzenetére


Pushy
tag

Üdv!

1. Minden bizonnyal benne ragadt valahol egy csücsök, vagy beleesett egy rajzszeg, faldarab, radírgumi, kisbarnaműanygjátékdisznó, szitakötő (csak néhány érdekesebb, amiket már találtam lapadagolóban). Gyakorlott szem (aki már látott szétszedve ilyet) a műanyag görgők felemelésével és a résen való áttekintéssel megtalálja a kakukktojást, és kis szerencsével el is tudja távolítani. Szélsőséges esetben szét kell szedni, és úgy kibányászni.
2. Merem ajánlani a forró, erős, koncentrált vizsugárral való fejmosást (mindkét irányból) - azért a gőzborotvától óvva intenélek -, amíg bármilyen festék szivárgás látszik (akár fél-1 órás művelet is lehet, tovább nincs értelme próbálkozni). DE a fejet és FŐLEG az érintkező panel mögötti részt ki kell fújni (tüdő kevés) és kiszárítani (hajszárító?).
Ugyanis, ha ott a víz zárlatot okoz, eldobhatod nemcsak a fejet, a nyomtatót is.

Pushy

(#36) _Petya_ válasza Pushy (#35) üzenetére


_Petya_
őstag

1. Gyarapítanám a sort: chips volt benne :D

2. majd kipróbálom hétvégén

Köszönöm a segítséget!

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#37) Doci válasza dipi (#23) üzenetére


Doci
csendes tag

Tegnap sikerült elindítani az i350-et ( zöld-sárga villogósat )
Szóval ha valaki tovább nyaggatja a nomtatót amikor kiadja az üzenetet, hogy meg fog telleni a tintatároló, akkor ugye letilt. Meg lehet indítani, igaz csak fél- siker, mert áramszünet után visszatér a tiltás, de ismét törölhető.
SZÓVAL!
Nyomtató a 220-bol kihúz, vár 10 mp, power gomb nyomva tart - közben nyomtató 220 vissza, még mindig nyomvatart pár mp-ig, majd felenged. Ekkor a zöld kialszik.
Megint megnyom a power, mire a nyomtató tesztel, és kész!

Nem hagyott nyugodni a dolog, hogy eldobhatom a nyotatót, és ha már úgy is mindegy, nyomkodtam. Minden verziót kipróbáltam a gombokkal, és erre megindult.
Azért ha igy használjátok, tegyetek a nyomtató alá valamit, mert a tintafilc tényleg fullra tele van tintával, és utána az asztara fog kifolyni!

(#38) G@ben válasza Doci (#37) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt kipróbálom én is az S300-asommal. :) Veszteni nem veszthetek. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39) dipi válasza Doci (#37) üzenetére


dipi
csendes tag

Üdv Dóci!

Gratulálok a heurisztikus felfedezési módszeredhez. Kipróbáltam és működik. Azoban az enyém még garanciában van, és beviszem nekik, csak elő kell keressem a számlát.
Sok szerencsét és hosszú életet a nyomatónak.

Köszönettel
Dipi

[Szerkesztve]

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#40) dipi válasza Pushy (#33) üzenetére


dipi
csendes tag

Üdv Pushy!

Köszönet a tanácsokért. Megfogadtam őket (99%-ban). Hát sajnos IP3000-t nem találtam. Így vettem egy IP4000-t. Ezzel kapcsolatosan a megelőző tanácsaidat megfogadom.

Ez már elég sokat tud ahhoz, hogy ne kockáztassam meg az elhalálozását pl. utántöltés miatt. Ha van tapasztalatod e tipusról szívesen veszem, ha megosztod velem.

Természetesen bárki adhat tippeket. De azért, hogy ne untassuk az olvasókat küldjétek e-mailben.

köszönettel:

Dipi

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#41) dipi válasza Pushy (#30) üzenetére


dipi
csendes tag

Üdv Pushy!
Nem csalódtam a Román-garanciában. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Azt mondták ez nem garanciális hiba. Nincs semmi baja a nyomtatónak. Csak megtelt.
Erre kérdem - Szervíz?
- Nincs.


Hát amig bírja még próbálok nyomni vele a [/L]DOCI-féle trükkel[/L]. .


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#42) Pushy válasza dipi (#40) üzenetére


Pushy
tag

Üdv Dipi!

Az elmúlt időben elég sok topik indult iP3000 és 4000 ügyben, azokat haszonnal tudod forgatni. Konkrét kérdésekre természetesen tehetségemnek megfelelően megpróbálok válaszolni.

Pushy

(#43) Pushy válasza dipi (#41) üzenetére


Pushy
tag

No comment... :( :O

(#44) dipi válasza Pushy (#42) üzenetére


dipi
csendes tag

Üdv Pushy!

Még egyszer köszönöm a tanácsokat.Szétnézek a IP3000 és Ip4000 ügyben.

Minden jót.:):)

Üdvözlettel
Dipi:

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

(#45) HERR Z


HERR Z
veterán

Na nekem is lenne problémám
Konkrétan vettem egy ilyen nyomtatót, csak a szines patron beleszáradt....ok...beletettem egy újat amivel sajna a magenta szint még így sem nyomja:(
Hol lehet a hiba s miket próbáljak meg, hogy működőképes legyen?mivel lehetne átmosni azt a részét a fejnek?

(#46) Pushy válasza HERR Z (#45) üzenetére


Pushy
tag

Üdv!

Fentebb már írtam a forró vizes módszert. Máshol olvastam a szintén forróvizes áztatás módszeréről. Én annak idején szétszedtem a fejet (neked nem javaslom!!!), és úgy mostam át, de veszélyes, mert ha bekerül egy porszem (vízkö, festék részecske, etc.), akkor annak annyi...

Ha csak egy szín nem megy, az még nem biztos, hogy beszáradás, lehet, hogy elszállt a magenta fej vezérlése. Nincs véletlenül felhólygosodva a fej és a fólia közötti átvezetés (szürke, v fekete mügyantával van két oldalt lefolyatva)?
Mosd át, és ha nem segít,akkor kuka.

Pushy

(#47) Manitou válasza G@ben (#27) üzenetére


Manitou
addikt

55 fekete patron :Y Ha a felét éli meg az én nyomtatóm, akkor már örömtáncot járok :)
Ja én is a klubba tartozom. Canon i320-asom van már több mint 2 éve. Egy fejcsere már volt garanciába. Azóta elhasználtam egy gyári szineset és egy gyári feketét. Meg egy 1/3-ad szineset és olyan 4 és fél utángyártott feketét Én ilyen patront használok: G&G, szerintem ez egy nagyon jó minőségű és olcsó utángyártott patron
Még az előző fejben amit garban cseréltek ott Qink utángyártott patront használtam. 4 fekete gajra is vágta a fejet, szóval ilyen Qink-et soha többet :( Viszont ez a G&G nagyon bevált, és szépen nyomtat.

[Szerkesztve]

(#48) HERR Z válasza Pushy (#46) üzenetére


HERR Z
veterán

A fej vezérlése nem hiszem hogy elszált...a srác akitől vettem szinte nem is nyomtatott szineset csak doksinyomtatásra használta -a gyári szines száradt bele és abból is csak pici hiányzott...
Ez az átmosásos módzser azt takarja hogy fogjam és zuhanycuccal mossam át úgy 60 fokos vízzel?Mennyi ideig?Illetve az áztatásnál pl mennyi ideig kellene hogy ázzon a fej?

(#49) HERR Z válasza Manitou (#47) üzenetére


HERR Z
veterán

nekem kb úgy 35-40 garnitúránál tart a i250-em...fejcsere nélkül
Amit viszont ajánlok: egyszer egy garnitúra erejéig próbáld ki a Handsome patronokat -futás és schenker árulja őket itt a ph-n- szinhűségileg hatalmas előnye van a gng patronokhoz képest, árba pedig csak picit drágább....ez egyéni tipp, én anno megnéztem az összes utánygyártott patront;)

(#50) dipi válasza Dóci (#1) üzenetére


dipi
csendes tag

Üdv!

Most bukkantam az alábbi linken egy megoldásra ami megoldotta a problémát:
http://www.fixyourownprinter.com/forums/inkjet/21129

Letölthető az alábbi helyről:
http://www.printersiam.com/data/download/iP1500%20Service%20Tool.zip

Feltámadt halottaiból a régi i350 nyomtató

:C

Nem kell mindent érteni! Ha az ember mindent megért, akkor megbolondul... :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Canon i350 help!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.