Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) boogie84 válasza pRoject22 (#848) üzenetére


boogie84
veterán

[link]
Best cod player :D

#849Atla
Így van. Gyakorlatilag előre bejelentette, hogy nem fog jól játszani, mert ismeretlen neki minden is. De úgy látszik csak rájöttek páran és felállították... :D

Az a probléma, hogy a riportokkal még mindíg nem foglalkozik senki. Pedig mennyi ilyen van... én külön fizetnék azért ha csalómentes lenne a játék.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#852) pRoject22 válasza Atla (#849) üzenetére


pRoject22
őstag

Egész nap amúgy láttam ma is streamelni, valóban jobban lőtt a streamben, de pl én is jobban játszok a saját gépemen a megszokott játékkal mint pl egy új játékkal más gépen, ez még nem feltétlen bizonyíték, hogy csal szvsz

¯\_(ツ)_/¯

(#853) boogie84 válasza pRoject22 (#852) üzenetére


boogie84
veterán

Pont ezt említik. Értik, hogy nem otthon van komfortos 23,5°C szobában és saját géppel, de ez a teljesítmény vicc egy best cod warzone playerhez aki 30 killeket is levág wz-ban. :D

#854pRoject2HUN
Valami konzol.
Ugye-ugye. Mekkora profi ő. :D Mert nem bannolják, mondván a szobahőmérséklet... tudod.

#855Deck
Kontroller. Egyik videóban elemzi a csávó h úgy követi az embert h nem is kereli a kontrollert. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#854) pRoject22 válasza boogie84 (#851) üzenetére


pRoject22
őstag

Oké ebben a videóban több helyen valóban látszik olyan ,hogy az aim ráhúzza testre a célkeresztet, az aim assit vagy pc-ről nyomja?

Most is streamel, minden lövés a test közepén ér véget pontosan :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#855) Deck válasza pRoject22 (#854) üzenetére


Deck
titán

Ezerszer ellett mondva, hogy az aim assist nem aimbot. Az nem csinál ilyet.

Tuti PC-s. :K

PS5

(#856) nitro16 válasza boogie84 (#851) üzenetére


nitro16
senior tag

Én úgy tudom, hogy azért állították fel mert állandóan kifagyott a gépe/hang hibák stb. Majd utána Destroy oda ült a helyére és "hülyeségből" azt mondta nevetve, hogy csalt és azért...

Az meg, hogy nem tudott játszani annak is betudható, hogy itt a cod "profi/elit" rétege vett leginkább részt és azokkal kellet játszani nem 1-2 k/d-s emberkékkel. Ílyen lobby-ba meg teljesen más a játékmenet.

Nem gondolnám, hogy egy olyan streamer aki ebből él és havi több ezer dollárt kaszál az egy "hivatalos" eseményen ahol mögötted folyamatosan mennek illetve melleted is ülnek a nagy nevek elkezdene csalni... mert ez egyenes út lenne neki a vég felé.

Most is közel 7 ezren nézik.

A linkelt emberke meg rendszeresen "csinál lejárató" kampányokat több streamerről is. Múltkor Mutex-t találta be. Utána meg Mutex 4-5 kamerával játszott, hogy ne higgyék el a hülyeségét... Volt kéz/monitorok/gépházra/arcra néző kamera... és ugyan úgy játszot mint előtte.

(#857) pRoject22 válasza nitro16 (#856) üzenetére


pRoject22
őstag

Mutexes sztori megvolt nekem is, ő tuti nem csal, de ez a csaj összes lövése tű pontosan mell középen ér véget, most nézem a streamet és hát fura valljuk be :))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#858) Deck válasza pRoject22 (#857) üzenetére


Deck
titán

Ránéztem és nekem is fura. :))

PS5

(#859) KaitouP válasza boogie84 (#847) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Totál érthetetlenül állok azelőtt, hogy ahelyett, hogy nyomnátok a várva várt játék bétáját, ilyen n+1 semmilyen arcok streamjeivel foglalkoztok. :U

Nem mondom, hogy régen minden jobb volt, de úgy érzem, hogy ez a streamerkedés csak káros a videojátékipar számára (üzletileg persze biztos király a cégeknek).

SZÓVAL SIPIRC JÁTSZANI! :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#860) nitro16 válasza pRoject22 (#857) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem szoktam őt nézni mert egy beképzelt p....

Nem is azt mondtam, hogy esetlegesen "otthon" nem csalhat. Csak annyit mondtam, hogy egy "hivatalos" eseményen ahol kb 20 másodperc alatt észrevennék, hogy csalsz nem fogsz csalni. Mert tönkre vágod magad ezzel egy életre.

Gondolom ha szoktad Mutex-et nézni akkor láttál már olyan pénzdíjas tornát ahol csak a meghívott "komoly cod gamerek" vannak egymás ellen egy lobby-ba? Na ott láthatod, hogy még a legjobbakat is úgy szét lövik mintha aznap kezdte volna mert ha mindenki kurvajó és úgy kell egymás ellen menni akkor nem fogsz tudni úgy játszani mintha otthon mennél az ellen aki a munkából hazaérve játszik 1-2 meccset. Erre akartam csak kítérni.

KaitouP: Azért nem játszunk mert unalmas az a 3-4 önismétlő map meg az a pár fegyver amit használni lehet. Főleg úgy, hogy egy csomó cuccot nem lehet feloldani rá.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#861) boogie84 válasza KaitouP (#859) üzenetére


boogie84
veterán

Mennék én főnök, de PC-s vagyok és még nincs előrendelve nehogy elkövessem a Vanguard bakit. :D

#860nitro16
Várjunk csak. Best Warzone player. Mi kell még ha nem ez a legjobbakhoz? :DDD
Azt is mergérteném h lámpalézas valaki, de nem az aki 7000 ember előtt streamel professzionálisan. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#862) pRoject22 válasza KaitouP (#859) üzenetére


pRoject22
őstag

Én is PC-s vagyok mester :D

¯\_(ツ)_/¯

(#863) Imilenni


Imilenni
addikt

behalt a letöltés esbessége, 5 órát ír a konzol 20 GB-ra.
5 perc helyett :U

Press "F" to pay respects.

(#864) nitro16 válasza Imilenni (#863) üzenetére


nitro16
senior tag

ps? probáld meg, hogy rámész a szünetre majd újra elindítod. Néha ez bejön, de valószínű, hogy most mindenki rácuppant a letöltésre és ezért túlterheltek a szerverek.

(#865) CptAdamica válasza Imilenni (#863) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem a szünet és folytatás segített.

Megyen!

(#866) KaitouP válasza boogie84 (#861) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

+ pRoject2HUN

Na bakker, hát úgy mondjuk tényleg nehéz lesz játszani. :DDD Retró CoD 4? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#867) Golyo69 válasza nitro16 (#860) üzenetére


Golyo69
senior tag

A nagyon sok streamer csal. Persze tisztelet a kivételnek. De nagyon-nagyon sokan vannak sajnos.
Van erről egy nagyon jó videó a YouTube-on. Már nem emlékszem a címére de ha megtalalom berakom.
Ott elmondjak hogy akkora biznisz a cheat hogy hülyék lennének nem kihasznalni.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#868) pRoject22 válasza KaitouP (#866) üzenetére


pRoject22
őstag

ááááá, az már elmúlt, elengedtem, szép volt jó volt de elég volt az pár ezer óra belőle.
BF 2042 megy MW2-ig :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#869) Linem


Linem
senior tag

Én csak megjelenés környékén fogom megvenni a játékot, ezért addig streameket nézegetek, és hát hányingerem azért nem lesz, de nagyon rossz nézni 120-as FOV-val. Én PC-n is maximum 80-85-90-es körülre szoktam belőni, mert hiába nagyobb a látótér, eltorzulnak a kép szélei. Mintha széleslátószögű lencsén nézve kellene játszani. Tudom, hogy sok mindenkit ez nem zavar, de engem igen. :DDD

(#870) Phobion


Phobion
őstag

tetszik nagyon eddig, de nem tudom érdemes-e megvennem úgy, hogy TV-m csak 60 hz-es és egyre több a 120 hz-es kijelző :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#871) nutella1 válasza Linem (#869) üzenetére


nutella1
őstag

120-as FOV-val élvezhetetlen egy FPS. Olyan mint egy komplett idegrángatózás. Semmit nem látsz a pályából, nem élvezed a játékot, csak mész mint egy robot, egy gép. Ennyi erővel egy Pacman-t is játszhatnék. Vagy felrajzolhatnék egy kurv@ nagy X-et a monitor közepére.

Phobion: Nyugodtan megveheted, csak hardcore, megszállott gamereknél számít a 60-120 hz közötti különbség.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#872) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Fú, ez a 3rd person mód nagyon nyomorék. :DDD

(#873) Szellem. válasza nutella1 (#871) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ebben nem értünk egyet. Én 120-as FOV-al játszom évek óta és ha visszaállítóm gyárira vagy 90-100-ra, akkor megörülök. 120-al többet látok. Nyilván hozzá kell igazítani az egér érzékenységét, mert más érzékenység kell alacsonyabb FOV-al, mint magasabbal.

[ Szerkesztve ]

(#874) nutella1 válasza Szellem. (#873) üzenetére


nutella1
őstag

Neked úgy tetszik, elfogadom. :)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#875) KaitouP válasza Phobion (#870) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Egy percig ne gondolkodj ezen, emiatt butaság lenne nem megvenni a játékot, ha tetszik. Van előnye ugyan mind élményben, mind teljesítményben (már a kompetitív shootereket illetően), de ha valaki péppé lő a játékban, akkor nem azért fog, mert 120 hz-es kijelzője van, pláne nem konzolon. Aki jó, ha 60 hz-en is jól fogja tolni.

Konzolon meg pláne nem aggódnék, itt a 120 hz mód egy jobb PC-vel ellentétben grafikai minőségvesztéssel jár, és egészen biztos vagyok benne, hogy nem vagyunk túl sokan, akik így játszunk.

Aztán egyszer majd ha új tévét vennél, akkor majd olyat keresel ami tudja ezt, de addigra lehet hogy már nem az MW II-vel játszol. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#876) KaitouP válasza Shadowfax (#872) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Vicc kategória egy fps játékban, ráadásul előadják nagy szenzációnak, pedig már 2009-ben is volt az eredeti MW2-ben: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#877) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nyomtam 2 kört, ha ráírná valaki, hogy ez a 2019-es MW, én kajak elhinném. Csodálkozok, hogy ezt minden évben epekedve várják játékosok milliói.

Megyen!

(#878) nutella1 válasza KaitouP (#876) üzenetére


nutella1
őstag

Ignorálom, úgy a legegyszerűbb. :DDD Egyedül az az érdekes, hogy a Terminal játszható lesz 3 RD Person Shooter nélkül is?

https://erdélyízei.com

(#879) Phobion válasza KaitouP (#875) üzenetére


Phobion
őstag

igazad van, köszi! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#880) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok ebben van valami újítás?
Anno megvettem a ModernWarfare-t, ez egy az egyben ugyanaz :D

Azóta se tudok lőni konzolon, elég szégyen az a 0.8as KDA.

Várom már a Steames Bétát, kíváncsi vagyok ott hátha jobban megfog a játék.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#881) Shadowfax válasza KaitouP (#876) üzenetére


Shadowfax
addikt

Na, akkor ezért volt ilyen déja vu érzésem. Visszaugrottunk az időben 13 évet. :D

Amúgy egész jó a játék, bár a látvány és játékmenet alapján lehetne ez egy MW 2019 DLC is. :D

(#882) Dave567 válasza oriic (#759) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi. :R
Remélem nem szedték ki belőle. :K

(#883) oriic válasza Dave567 (#882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De sajnos, javították a bugot.

Live-Die-Respawn

(#884) lowzor válasza Imilenni (#880) üzenetére


lowzor
veterán

"Anno megvettem a ModernWarfare-t, ez egy az egyben ugyanaz"

Ez most nagy pozitívumnak számít az elmúlt 2 év kiváló alkotásait figyelembe véve.

(#861) boogie84:

"nehogy elkövessem a Vanguard bakit."

A fejlesztőcsapat nevéből, és a bétából azért lehetett volna sejteni, hogy nem az évszázad vétele lesz.

[ Szerkesztve ]

(#885) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Szerintem szuper lett de én mai napig a 19 es MW-t játszom Battlefield hiányában.Engem megvettek kilóra és úgy is ezzel fogok sokat játszani kicsit este hazaesve melóból. :R

(#886) Jakesz válasza KaitouP (#876) üzenetére


Jakesz
őstag

Néhány menetre jópofa, de aztán ennyi. Az eredeti MW2-vel szemben itt célzáskor átvált FPS módba, úgyhogy értelme nem is sok van. De nyilván a sarkok mögötti kemperek imádni fogják :D

(#887) Dave567 válasza oriic (#883) üzenetére


Dave567
addikt

Ja hogy nincs Mo5 a bétában. :)

Azt hittem a játékból vették ki. :DD

(#888) N@idia válasza oriic (#883) üzenetére


N@idia
őstag

Életemben először látok olyan hozzászólást, hogy valaki azt irja "sajnos javitották" máskor mindenki várja és örül, ha végre kijavitanak egy bugot. Itt meg szomorkodni kell, hogy már nem elérhető... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#889) pRoject22 válasza Imilenni (#880) üzenetére


pRoject22
őstag

Én is refund ready vagyok a PC béta függvényében, ami újítás ( most új mapokat ne vegyük bele ) a 6 fős Warzone squad, a víz alatti úszás és harc, illetve az épületek, ablakok szélén való függeszkedés, ezeken kívül amúgy tényleg kajak 2019-es feeling nekem is EDDIG.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#890) jozefgucci1 válasza CptAdamica (#877) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ráadásul ez a rész most talán két évig velünk marad , de javítsatok ki ha tévedek . Szerintem nem mertek nagyon merészet lépni inkább a már jól bevált receptet vették elő .Aztán a játékosok ki vannak éhezve valami újra ami megfelel az elvárásaiknak , mert azért az előző cod és a jelenlegi BF is rendesen hozzájárul a sóvárgáshoz. Az idegesítő Vangurd foshalom után egy MW2019 DLC teljes áron lemegy az emberek torkán . Előrendeltem én is a Blizard oldalán aztán ha nem jó visszamondom megjelenés előtt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#891) pRoject22 válasza jozefgucci1 (#890) üzenetére


pRoject22
őstag

Szerintem is, ez eddig nem CoD Next hanem CoD Still :DD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#892) laceszgamer válasza jozefgucci1 (#890) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát teljesen off de szerintem Steamen érdemesebb, ki tudja mi lesz MS felvásárlás miatt, elhet egész Battle.net beolvad majd a Steambe, nem volna lehetetlen dolog, akkor meg gondolom majd valahogy másolni kell át az adatokat mint anno a Destiny 2 esetében.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#893) jozefgucci1 válasza laceszgamer (#892) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Steam-en viszont a refund nem a pénztárcába dobja vissza a pénzt , vagy itt is lehet bankkártyával fizetni és akkor oda kapod vissza ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#894) zozika84


zozika84
őstag

Az előző 2 f*s részhez képest már ez a béta is GoTY kategória, úgyhogy számomra megérte :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#895) jozefgucci1 válasza zozika84 (#894) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah csak a Goty a béta után nehogy Rotty legyen :DDD A csalók ellen is ha úgy lépnek fel mint az előző verzióknál ( tehát sehogy ) akkor nagy lesz a sírás .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#896) laceszgamer válasza jozefgucci1 (#893) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha kártyával fizettél érte akkor lehet választani hogy kártyára vagy wallet-ba kerüljön vissza az összeg, ha alapból wallet-ból ment a fizetés akkor csak oda.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#897) zozika84 válasza jozefgucci1 (#895) üzenetére


zozika84
őstag

A bétánál csak nem lesz rosszabb a kész termék :DDD
A csalás része offolható nálam a crossplay kikapcsolással :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#898) Spizzi


Spizzi
tag

Ez a "Black Ops-os" grafika amúgy a bétában nem az ambient occlusion hiánya miatt van? Most, hogy így jobban megnézem ettől ilyen steril, nincs mélysége a murvás felületeknek, emiatt a kis mikro-árnyékok is hiányoznak.

[ Szerkesztve ]

(#899) laceszgamer válasza zozika84 (#897) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én Vanguard-ban sem nagyon találkoztam feltűnően csaló egyénnel, lehet csak én voltam vaksi, de kifejezetten pozitív tapasztalat ez számomra, pedig PC-n játszom.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#900) zozika84 válasza laceszgamer (#899) üzenetére


zozika84
őstag

A sima multikban crossplay off mellett én sem. A Warzone, ahol xboxon nem lehetett kikapcsolni, na ott a pc miatt rengeteg volt. Ugyanakkor a Ps esetében ki lehet kapcsolni WZ alatt is, úgyhogy azt inkabb azon toltam

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.