Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akyyy


akyyy
senior tag

Üdv.
Először is van ez a nagyszerű program, amellyel nyomon lehet követni a forgalmi adatunkat, hivásokat jelzi, hogy hol is tartunk árban.

A programmal számon tudjuk tartani, hogy mennyi az éppen aktuális telefonszámlánk, akár kártyás, akár előfizetéses. Külön kezeli a hívásokat, az üzeneteket és az adatforgalmat. És mindezen remek funkciók mellett még magyar is, és ingyenes!

1 gond van, a beállitásai teljesen átalakultak, és akármit találok neten, má ezek alapján nem tdom beállítni monjduk egy alaptarifa 3-as csomagra telenoréknál :(

(#2) tomy86 válasza akyyy (#1) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell a neten keresgelni. A programba lehet importalni, mert a fejlesztö oldan fenn van több T-mobile-os es Telenoros beallitas, amit tudsz a programba importalni. Program beallitasok - szabalyok importalasa - szabalyok importalasa a www.ub0r.de cimrol. Van alaptarifa2 is es gondolom ott mar nem kell nagyon atirogatni az alaptarifa3-hoz.

(#3) Szabie85 válasza tomy86 (#2) üzenetére


Szabie85
tag

A T-mobilos Mozaik M-et hogy tudom a Call Meter NG-be beállítani?

Samsung Galaxy S5

(#4) Dr.ÚR


Dr.ÚR
csendes tag

Üdv!
Tudja valaki, hogy miért van az, hogy a Call Meter 3G csak akkor jeleníti meg a hívás utáni infót, ha én"bontom a vonalat" ?

(#5) csabám


csabám
addikt

Üdv.
Sehol senki? :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6) tomy86 válasza csabám (#5) üzenetére


tomy86
addikt

Az biztos, hogy nem ez a legpörgősebb topik :)

(#7) IcePrincess


IcePrincess
csendes tag

Sziasztok!
Hogy tudom beállítani h van 500 ingyen percem 70-es hálózatba?

-= Honor 7 =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.