Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Edgeri


Edgeri
senior tag

Üdv!

Tud valaki valamit a BMF műszaki menedzser távokatatási képzésről?
Esetleg tanul valaki ezen a szakon?
Tapasztalatok, vélemények?

(Erről a szakról még nem találtam a prohardveren írást)
Köszi.

Üdv, Edgeri

(#2) tildy válasza Edgeri (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Mümenedzser büfészak....A távoktatásos is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Edgeri válasza tildy (#2) üzenetére


Edgeri
senior tag

Kicsit bővebben légyszi :DDD

Üdv, Edgeri

(#4) tildy válasza Edgeri (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Bovebben annyit, hogy azt akarjak hogy ertsel a muszaki dolgokhoz is, meg a gazdasagi dolgokhoz is, aztan vegul meg egyikhez sem konyitasz nagyon.Mumenedzsernek enm erdemes menni.Nagy részük állástalan.De ÍRj mélt, megadoma volt szoobatársam elérhetőségét, ő tavaly végzett ezen a szakon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Edgeri válasza tildy (#4) üzenetére


Edgeri
senior tag

Az állással és az informatikával sincs semmi problémám, mert van állásom és van végzettségem is (hála ég, legalább már az egyiket nem veszíthetem el a kettő közül)
De mindenképpen kellen egy diploma is, ha nem elég beszédesek a referenciáim.
Ezért kérdeztem.
Szerinted üdülő? :)

Üdv, Edgeri

(#6) Il Padrone válasza Edgeri (#5) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Szia,
en nem szeretek ket szek kozott a pad ala esni.
Ha elorol kezhetnem, akkor BME villamosmernok, parhuzamosan Kozgaz.
Na annak van ertelme, es meg is lehet csinalni.
Lehet ezzel nem lettel okosabb.

Il Padrone

(#7) tildy válasza Edgeri (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem annyira.Csak mi a kandón így hívtuk ezt a szakot, de most már a három jogelőd intézmény szakjait összevonták.(BMF=régi Kandó Kálmánn műszaki főisk +Bánki Donát Műsz. főisk. +Könnyűipari főisk.).Távoktatáson nem gáz.Egyébként sem annyira, persze ha valaki nagyon más beállítottságú, annak gondolom nem könnyű.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Biaggio válasza Edgeri (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Nekem BME msűzaki menedzser végzős imserőseim vannak (kettő darab), jelenleg mind2 ember más főiskolán/egyetemen szerzi másoddiplomáját, mert nem tudott elhelyezkedni :( Lehet, hogy egyedi esetek és a BMF-n máshogy van, de maga a távoktatás sem egy nyerő dolog :P

(#9) tildy válasza Biaggio (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezért miondtam, hogy nem érdemes. Nálunk is sok az állástalan MŰmenedzsre, sajnos a kifejezés is illik rájuk.:((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Il Padrone válasza tildy (#9) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Lattatok mar ilyen allashirdetest, hogy muszaki menedzsert keresunk?
Mert en nem sokat.
En nem mennek oda.
De ha ram hallgatsz ....

Il Padrone

(#11) tildy válasza Il Padrone (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát én nem is megyek oda:)Mert én BMF műinfós vagyok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Edgeri


Edgeri
senior tag

Köszi a hozzászólásokat.

Mindenképp kellene diploma, csak a meló mellett alig van időm tanulni. Ezért kellene egy kicsit light-os szak. Az informatikai részeket meg tanulom úgyis a céges tanfolyamokon, tehát ez nem gáz annyira. Csak dipolma kellene, de nagyon. GDF kiejtve, nincs sok hely ahová jelen pillanatban tudnék menni.

Egyébként szórják onnan kifelé az embereket? Avagy fizess be, aztán úgyis felveszünk majd helyetted mást?

Üdv, Edgeri

(#13) Edgeri


Edgeri
senior tag

Távoktatáson mennyire kap segítséget a diák ha elakad? A konzultációs időkbe milyen témákat lehet belezsúfolni?

Üdv, Edgeri

(#14) Nowhereman válasza Edgeri (#13) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos én csak a BME-ről tudok valmit mondani. Gépész vagyok, és volt menedzsment óránk. Amit oktattak, az elégé ugy tünt, hogy a tartalmilag elavulás miatt leselejtezett(értsd: amiről már bebizonyították hogy hülyeség, vagy már messze jobbat is kitaláltak) közgáz, szociologia, pszihologia, gyártásopimalizálás- jegyzetekből öszzeömlesztett, valami gyengeelméjűséget feltételező zagyvaság. Mondjuk ha legalább az előadó ne idézgette volna a történelmet hihetelen ferdítésekkel, akkor legalább csak műveletlennek nézte volna a társaságot, nem pedig hülyének is!
Egyébbkülönben:
ha első diplomád: kerüld el, mert az ilyen egydiplomásoknak a legtöbb helyen azt mondják, hogy jöjjön vissza, ha majd olyan papírja is van, ami azt is mutatja, hogy ért valamihez! /a szakirányos mérnök + 3 éves közgázjellegű extrásokat mindenütt jobban preferálják(nem ok nélkül)/
ha második: akkor az előző válaszból ki tudod bogarászni a választ!

Utánam a kondenzcsik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.