Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #27070592


#27070592
törölt tag

Ha 70mm széles lenne, venném.
85mm? Fck U..
Vajon melyik gyártó tervezi meg először a nagy, strapabíró, hosszú üzemidejű, de ugyanakkor emberi tenyérben megfogható, tűrhetően jó kamerákkal szerelt munkatelefont?

Kíváncsian várom.

(#2) Plug Life


Plug Life
senior tag

Az 500nit-ig olvastam...

(#3) NateDogHUN


NateDogHUN
tag

Ha vesztek NE magyar forgalmazótól. Nem kicsit lettem megvezetve a BV9900 Pro-val anno... Amúgy az enyém jó ha két hétig működött...

http://www.natedog.hu

(#4) Doki42


Doki42
őstag

Ipari hulladék, szerintem..

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) bteebi


bteebi
veterán

Az 500 nit kevéske. A lézeres távolságmérő jópofa, bár viszonylag gyenge (a marketing képek zseniálisak mind ötletre, mind minőségre :DDD ), 10-15 ezerért lehet venni céleszközt, ami sokkal jobb kültéren. A 256 GB tárhely oké, na de minek ennek 12 GB RAM, ilyen gyenge hardver mellé?

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) brd válasza Plug Life (#2) üzenetére


brd
nagyúr

Abban én is majdnem elestem, de aztán átbukdácsoltam rajta, ám sokáig nem jutottam, mert a "Mondjuk a kalibráció lehetett volna jóval kevésbé kékes, mert ezen még a kézi lehetőségekkel sem lehet nagyon javítani..." mondatban buktam el. Kár érte, kiváló ügynök lehetett volna (hogy kicsit kifacsarjam az eredetit), mert külsőre egész elfogadható.
Mindenesetre köszönjük a tesztet!

The only real valuable thing is intuition.

(#7) pengwin válasza #27070592 (#1) üzenetére


pengwin
addikt

Most akkor választhatsz, hogy strapatelefon kell értelmezhető méretű kijelzővel és ütésállósággal, vagy egy keskeny strapatelefon nevetségesen kicsi kijelzővel. Szerintem ez sem a dizájner kénye-kedve miatt lett ilyen széles.

Üdv, pengwin

(#8) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Egy nagy bajom van ezekkel a telefonokkal így, hogy már lassan 5-6. koptatom belőlük, hogy a SOC q sokat eszik, nagyon melegszik, így az aksi az jó-jó de lehetne dupla ekkora, de akkor már egy féltégla. A kijelzőkkel nem sok baj van, a burkolat,-ot bámelyik felsőkategóriás gyártó megirigyelhetné, az USB általában masszívabb, kivéve 1-2 elrontott példányt, gyereknek tuti iylet vennék újra vagy munkásnak, villogni meg a ragasztot burkolatú prémium gyártót, a kamera és a kijelző miatt, hát az üzemidőt nem tudom dícsérni, mert.. fancy :D így erre senki nem fordít kellő figyelmet. Szines MIP-et szívesen látnék ilyenből.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#9) judas13


judas13
addikt

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) Somatom


Somatom
veterán

Érdekes, hogy a legtöbb csájna strapatelós cikkben megemlítik az XCover 6 pro -t, meg az árát, csak az marad ki, hogy azért az árkülönbözetért a Samu még ad ezt-azt. Pl. 5G -t, cserélhető akkut, dual SIM + mikroSD -t, USB 3.x -et HDMI és DeX támogatással, stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) Knight666


Knight666
aktív tag

A távolságmérés mindennapos használati példáit demonstráló marketing fotókon jót derültem. Már csak ezért is érdemes volt belenézni a tesztbe :D .

(#12) Misi_D


Misi_D
tag

Hibajelzés: a pro/contra/értékelés táblázat fejlécében nem a blackview szerepel.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#13) Zyrox21 válasza Somatom (#10) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Ez jól hangzik papiron,de gyakorlatban teljesen más, 5gre senkinek sincsen igénye,hiszen gyakorlatilag a 4g sebessége tökéletesen elég mindenre amire egy átlag embernek szüksége van,ráadásul alig van még kitelepitve,ki használ mikrosd-t manapság ,senki,az hogy az USB 2es vagy 3as,tök mindegy az embereket nem érdekli,nincs difi,cserélhető akku megint nonszensz,senki nem cseréli ki a telefon aksiját manapság nem is nagyon lehet,ráadásul ki cserélne ki egy ilyen brutális aksit.
Ráadásul a telefon ára gyakorlatilag a fele a samsungénak és dubla akkora tárhellyel ,és rammal rendelkezik mint a samsung.

(#14) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#15) BiP válasza vilmose33 (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

520gramm? :Y
Beépített Salgó polccal, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#16) ceia


ceia
őstag

Nem tudom elképzelni, hogy valaki ezt mindennapi telefonnak használja. Talán munkában jól jöhet, pl. erdésznek, régésznek, építkezésnél vezetőnek, mérnöknek, más kint dolgozóknak. Épületbontás robbantással, horgászok.. Na de civilben, mindennapi életben? :N

#15 BiP A burkolat alatt 2mm vasbeton réteg van, földrengés elleni védelem.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#17) Tamás9x válasza ceia (#16) üzenetére


Tamás9x
őstag

Pont nem civileknek készült, akik igazából csak kiteszik az asztalra, és megmutatják, iylen telefont is tudtam venni :D De a gyereknél jó lenne, hgy ne merüljön gyorsan, és tudja rommá töni gondolom....

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#18) Somatom válasza Zyrox21 (#13) üzenetére


Somatom
veterán

Lássuk!
-Járom Európát, jól jön az az 5G, ahol van. Kevésbé terhelt, mint a 4G.
-Rögtön tettem egy 512 -es kártyát a telóba. Az előző telómnak (Note 9) 512 -es volt a belső tárhelye. Jól jön a dashcam videókhoz.
-Az USB 3 -nak annyiban van jelentősége, hogy USB 2 -n nem nagyon van HDMI kimenet. Az meg jól jön, ha monitorra dugom a telót.
-Az előző telómat két ok miatt cseréltem. Az egyik, hogy elfáradt az akku, a másik, hogy nem tudott 5G -t. Ez tudja, így jól fog jönni a házi akkucsere, ha majd elfárad. De, veszek majd egyet tartalékba, mert jóval kisebb, mint egy powerbank és nem foglalja a portot.
Ezek, meg a négy Androidverzió frissítés nekem bőven érték a felárat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) vilmose33 válasza ceia (#16) üzenetére


vilmose33
őstag

Kollégám főállásban nálunk karbantartó ,amúgy víz-gáz szerelő. Neki csak hőkamerás Cat telefonjai vannak-azok is masszív darabok- ,nagyon szereti.

A jövő most van

(#20) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Endoszkóp opciót miért hagyták ki, a hobby vastagbél tükrözők csalódottak ... ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#21) Graphics válasza Tibor_560sec (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha voltál már ilyen manőveren, nem biztos, hogy oly' vidáman írod ezt... :)

Ha nem, akkor legyen benne részed. ;] Kinyit a fosoázis.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) judas13 válasza ceia (#16) üzenetére


judas13
addikt

Hogy miért kell állandóan ezeket szerencsétlen erdészeket, régészeket, építésvezetőket, túrázókat, búvárokat, légtornászokat, űrhajósokat folyamatosan megkínálni ezekkel a másfél kilós nehezékekkel, sosem értettem. Csak nem ellenségeik saját maguknak. ;]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) Somatom válasza judas13 (#22) üzenetére


Somatom
veterán

Súlytalanságban nem számít. Úgy tudom, hogy van olyan búvárkodás, aminél súllyal merülnek. Azt is tudjuk, hogy előbb-utóbb minden szerszámból kalapács lesz. Annál meg jó, ha van húzása. Szóval, van létjogosultsága az ilyen féltéglának. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) Zyrox21 válasza Somatom (#18) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Én értem,de ezek a dolgok nem relevánsak,a mezei usereket,aki strapatelefont vesz nem érdekli semennyire sem az 5g,valahogy nekem tökéletes a 4g,pedig tudja az 5g is a telefonom,nincs szükségük akkora tárhelyre,meg valószínű hogy az emberek elenyésző százaléka dugja monitorra a telefonját.
Szóval nyílván mindenkinek különböző igényei vannak,amiket a mobilpiac jó esetben ki is elégít,de amit leírtál az nem vonatkozik az átlag felhasználóra,és számukra teljesen érdektelen.

(#25) Somatom válasza Zyrox21 (#24) üzenetére


Somatom
veterán

Az emberek elenyésző % -ának van szüksége fél kilós strapatelóra. Én sem az átlagnak akartam telót venni, hanem magamnak. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) Zyrox21 válasza Somatom (#25) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Ez így van.

(#27) Somatom válasza Zyrox21 (#26) üzenetére


Somatom
veterán

Az, hogy én ilyen strapatelót vettem, önmagában cáfolat arra az állításodra, hogy a strapateló vásárlókat nem érdekli az 5G. Egyáltalán hogy lehet mezei usernek nevezni azt, aki strapatelót vesz? Ez is ellentmondás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) sfdrakex válasza Zyrox21 (#24) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezek a telefonok nem is az átlagnak készülnek. Az 5G pedig mindenkinek jó, akinek tudja a telefonja azt használja így nem terheli a 4G-t, így akinek 4G-s a telefonja annak nagyobb sáv jut 4G-n. Nyilván nem használod ki telefonon az 1500/170-es sebességet, viszont több embernek jut 10-20mbit, a töredék sebességű 4G kevesebb felhasználót tud kiszolgálni rendes sebességgel egyszerre.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#29) #27070592 válasza Somatom (#23) üzenetére


#27070592
törölt tag

előbb-utóbb minden szerszámból kalapács lesz

És.. minden szerszámból sörnyitó lesz. Mert olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.. :D

(#30) tutitibi válasza Zyrox21 (#13) üzenetére


tutitibi
senior tag

jobb is mint a samsung, annál minden jobb

(#31) pengwin válasza #27070592 (#29) üzenetére


pengwin
addikt

Semmiből sem lesz sörnyitó.

Az Atyajóúristen mindent annak teremtett.

Üdv, pengwin

(#32) doooo válasza tutitibi (#30) üzenetére


doooo
veterán

:DDD

(#33) janeszgol válasza tutitibi (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Nyilván a tapasztalat részegített meg, és nem a márka utálat vagy a bor.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) bteebi válasza Somatom (#18) üzenetére


bteebi
veterán

Bár még inkább rétegigény(ek), de jogos érvek. Én is inkább kiadtam volna a felárat, mert ezek nekem is (nagyrészt) releváns fícsörök.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#35) judas13 válasza Somatom (#23) üzenetére


judas13
addikt

Meggyőztél! :R :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) Somatom válasza bteebi (#34) üzenetére


Somatom
veterán

Van még egyéb is. Pl. az ökoszisztéma. Tudomásom szerint Android vonalon csak a Samsung tudja, hogy a tabon kezelem a telóm hívásait. A Samu Tizen tévémet is látja, kezeli a telóm, meg a tabom is. Aztán ott vannak a rutinok, amikkel olyan folyamatok is automatizálhatók, amikhez egyébként root jogosultság kéne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.