Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Érdekes, hogy csak bizonyos kártyákat érint, kíváncsi lennék, hogy milyen változtatás okozta a gondot.

(#2) Thrawn válasza Dragon3000 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

A változtatás nem okozta, hanem megoldotta a problémát. Az új steppingben már javítva van a hiba.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Dragon3000 válasza Thrawn (#2) üzenetére


Dragon3000
veterán

Úgy rémlet, hogy előbb kerültek piacra, de ezek szerint az a380-nal kevertem.

(#4) ricsi99


ricsi99
addikt

Nincs intel hw blackdoor nélkül :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#5) MasterDeeJay

Támogatásnak írtam, válasz hogy nem esek bele a hibás szériába.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6) Ligend válasza Thrawn (#2) üzenetére


Ligend
tag

Gyanítottam, hogy hardveres hiba lehet az ügy mögött, mert nem szeretett volna részleteket megosztani az Intel, csak annyit mondott, hogy nem érintett a kártyám.

Van hivatalos infód róla, hogy egy új stepping foltozta be a sérülékenységét, vagy csak feltételezés? Leírva nem találtam semmi ilyesmit, de tényleg érdekelnek a részletek.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#7) b.


b.
félisten

Mondjuk az AMD -Tesla feltörése [link]nem lett hírértékű itt , pedig lehet több felhasználója van mint amennyi érintett Intel ARC VGA...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.