Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma kaptam franc tudja honnan mélcímemre egy hírlevelet, abban volt ennek az oldalnak a címe. Ez egy internetes akciós oldal, csak kicsit másképpen.
Vagy virtuális egyenlegről amit feltölthetsz náluk, vagy emelt djías sms-sel licitálhatsz egyes cuccokra, amik elég rpofi dolgok, drága cumok.
Az aukció időre is folyhat de lehet hagyományos is, az egyedüli legkisebb értéket licitáló viszi el a dolgot, vagyis negatívba kell alálicitálni a másiknak, nem kis szerencsével gondolkodva hogy annyit pont más ne adjon.Ez esetben nevetséges áron jutsz hozzá az amugy több 10e-s termékhez(jegy, feltöltőkártya, lcd, fényképező, xbox...stb)

Ki próbálta már???Szerintetek mennyire megbízható???
Én erősen ilferro.hu szagot érzek belőle, mert egy idő után kitanulják az emberke hogy az első 500ból kell tippelni kb.
Netán valaki volt e már sikeres ezen az oldalon??

Véleményeket, ötleteket szeretnék róla tőletek, én is gondolkozok rajta, hátha sikerülne.

Amugy itt a link, mindent megtaláltok leírva>>[link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3) Dufresne válasza Kalandor (#2) üzenetére


Dufresne
addikt

Ráadásul eléggé kezdetleges az egész. Meg emelt díjas sms, stb...
Van kb 8 termék amire lehet licitálni. Így elindítani egy ilyen oldalt sztem eléggé gáz, mégha nem kamu akkoris.

(#4) Dilikutya válasza dragonfx (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen kaliberű faszságokat a nem létező címekről küldött ''szia Andi vagyok rég találkoztunk, hogy vagy, jó lenne újra talizni de képzeld hadd ajánljam a kedvenc oldalam'' szintű mailekben szoktam találni, amiket kapásból törlök.
Ez meg úgy baromság, ahogy van, nehogy bedőljön már valaki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) dragonfx


dragonfx
veterán

Valszeg igazatok van, de egy sms-t talán megér, igaz ha mindneki így gondolaj ők milliomosok lesznek.
Mondjuk nem ártana pár embert aki nyert felkeresnie lőtte telefonon mielőtt valaki komolyabban elkezdene ezzel foglalkozni.

Amugy igen ilyne mélek nekem is jönnek kérdés, honan biztos valami más wáez fórum regben megadott adatok miatt hogy ''szia Niki avgyok, ugye emlékszel rám, x oldalon talákoztunk de msot megujjult 20x annyit öltehetzs le negyed annyiért...és a webcím''

Kíváncsi voltma mit gondoltok, azért elég nehéz elhinni aza smsekből tudják a cuccokat szponzorálni, az ember elég tanulékony élőlény :B ...ha megnézitek az első 500ból kell tippelni, elég angy eséllyek páratlan számra, és az első 30 kilőve. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6) on_the_run válasza dragonfx (#1) üzenetére


on_the_run
újonc

nemtom, szerintem jó kis oldal, bár a designja kicsit kezdetleges...

(#7) Dufresne válasza on_the_run (#6) üzenetére


Dufresne
addikt

Kicsit, msárészt sehol egy hirdetés, sehol egy támogató...hasonlítsuk akkor össze egy teszvesz, vagy vaterával.
Igaz szabályok és jogszabályok ittis levannak írva, de akkoris van 10-12 termék amire lehet licitálni...kicsit nevetséges.
Der persze ne legyen igazam:)

(#8) tope


tope
addikt

Úgy tudtam Péntek 13-a van, és nem Április 1.-je

1000 ember regisztrál, küldi az sms-eket, és eladnak egy valamit, ez olyan mint a tv-ben, telefonáljon most, megnyerheti, ha minél többet telefonál, annál több esélye van a nyerésre (szánalmas :(( )

(#9) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nevetséges ez az egész.Persze 70 ft ért kapta a 12 ezres feltöltőkártyát, aminek a licitje most 11900 ft on van, hát tényleg nagyon sokkal olcsóbban lehet hozzájutni :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) Szabtom válasza on_the_run (#6) üzenetére


Szabtom
senior tag

Köszönjük, hogy az első hsz-edet erre áldoztad, biztos semmi közöd sincs az oldalhoz. :)

(#11) qestion válasza Szabtom (#10) üzenetére


qestion
aktív tag

pff.. ezt lelőtted :C :DDD

a pálya

(#12) on_the_run válasza qestion (#11) üzenetére


on_the_run
újonc

Én legalább már kipróbáltam ;) Ja, egyébként meg lehet utánuk csinálni :)

(#13) qestion válasza on_the_run (#12) üzenetére


qestion
aktív tag

ok, nincs semmi probléma, vegyétek a cuccokat v. legalább(is) próbáljátok meg :)

a pálya

(#14) dragonfx válasza Szabtom (#10) üzenetére


dragonfx
veterán

fújj mekkora gáz.....ekkorát bukni nem semmi :DDD :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15) Dufresne válasza on_the_run (#12) üzenetére


Dufresne
addikt

Képzelheted mekkora roham fog most megindulni, hogy utánad csinálják :DDD

(#17) Lord Zero


Lord Zero
addikt

..hallott.. /cím/

szerk.
ki hallott róla?
ki halott lóra..

[Szerkesztve]

nem, mindegy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.