Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DennisHUN


DennisHUN
csendes tag

Nem tudom hova írjam de talán a játékokhoz van köze!
Játszom egy MMO-val (SUN), de olyan hibám van amit életemben nem láttam még soha.( játékban a moderátorok szerint rossz klienst töltöttem le de mivel 2 helyről van így kétlem, szerintük Ázsiai a betűkészlet ami bejön. Más kérdés hogy nekem ilyenem nincs a gépen tuti) A játékon belül a karakter készletet nem hozza rendesen. Mindenféle értelmetlen karakterrel ír ki mindent.
Két különböző helyről is leszedtem és vagy ezerszer felraktam de a hiba állandó. Próbáltam már másokkal hogy az ő betűkészletét kivágta a játékából és én felül írom az enyémet, de az is hatástalan volt. Most a windows mappába instaláltam azt a betűkészletet amit a játék használ de semmi eredmény
Csatolok képet is hozzá ha valaki megnézné nekem hogy mi lehet a gondom? Nagyon jól jönne minden ötlet. Hallottam már hogy a videokártya drivert frissítsem de fogalmam sincs hogy honnan szedjem le a frissítését az Nvidiának.

Bárki tud valami, nagyon szépen köszönöm!

http://prohardver.hu/dl/upc/2009-10/14/227845_o8ybazogbgejrjso_sun_online_bug.jpg

[ Szerkesztve ]

(#2) Wolverine válasza DennisHUN (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig ez lesz az ok: nem angol nyelvű klienst töltöttél le.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Gebriel


Gebriel
veterán

Azért valószínűleg kár volt neki külön topicot nyitni.

(#4) DennisHUN válasza Wolverine (#2) üzenetére


DennisHUN
csendes tag

3 különböző helyről szedtem le amit tutira vettek hogy jó. Az ottani moderátor adta a linkeket is. Mindent felraktam már.
Windowsban lehet hogy az ottani betűkészlet a hibás? A windows XP CD-ről hogyan kell felrakni?

Ja és szerintem nem volt felesleges ezért a topik mert ez nem sima kliens hiba. :W Ebben 100% biztos vagyok! Valami más az de nem jöttem rá ezért gondoltam hátha látott már más ilyet!

(#5) tomi_mod válasza DennisHUN (#4) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Ezt találtam...
[link]
Ahogy röviden átbogarásztam valami olyasmi a lényeg, hogy fent kell legyen egy ázsiai készlet plusz át kell állítani a lokalozációd koreaira....
Hogy miért pont erre fogalmam sincs, de valószínű a játék eredetével van valami kapcsolata...ennek nem néztem utána, de Te talán jobban tudod!

Összességében szerintem ezzel csak azt éred el, hogy a koreai karakterek helyesen jelennek majd meg, mert ha angol nyelvezetű lenne akkor most is úgy kéne kiiródnia :F

A készletek -egyéb XP dolgok- telepítése elvileg úgy megy utólag, hogy beteszed az XP telepítőt winben, tehát NEM bootolsz róla!!! s miután elindul a felülete van lehetőséged egy telepítést indítani...
Nem tudom fejből a lépéseket, de ha minden igaz lesz választási lehetőséged új rendszer telepítést, javítást vagy "bizonyos funkciók" telepítését választani. Ez utóbbi a lényeg, egy kis listában elvileg tudsz válogatni cuccokból, hogy mit rakjon még fel vagy mit szedjen le stb.
Bocs, hogy ilyen szétszórtan írom, de nem sokszor csináltam!

Ha ez megvan ugye írták még, hogy a területi és nyelvi beállításokat is át kell tenni koreaira. Namost ha a készlet fent van akkor ez már menni fog de kell neki egy újraindítás ami nem mindíg szerencsés, erre csinálta az MS ezt a progit:
[link]
Letöltöd telepíted és eztán úgy tudsz majd területet választani, hogy nem kell utána újraindítani a gépet, hogy érvényre lépjen. Ha kilépsz a játékból csak visszteszed magyara vagy akármire és ok is.

(#6) tomi_mod válasza tomi_mod (#5) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Ennyire volt sürgős? Szívesen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.