Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lajmund


Lajmund
senior tag

Izgi teszteljék csak jöhetnek az egyra jobb hajlítható telok. Egyéni kivánsàgom egy ultra méretű, felbontàsu kívül belül. :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2) Ixion77


Ixion77
őstag

Látva a previewt azt gondolom hogy ez nagyon ígéretes. Öt év múlva ha már kiforrt a technológia és megfizethetőbb lett, kipróbálok majd egyet. Szerencsére semmi olyat nem nyújt számomra amit ne tudnék addig könnyedén nélkülözni.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#3) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Eközben egy porszem: fogd meg a söröm.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#4) polo493


polo493
tag

ennek semmi értelmét nem látom mivel a kijelző dettó galaxy fold3 ,már nagyon unalmas évről évre ugyan az a kijelző méret fold6 is 1-2mm lesz nagyobb ,nem tudnak ezek jobbat csinálni tiszta szégyen más gyártók évek óta megoldották a méretet súlyt hézag nélkül tudjak adni a telefonjukat.

(#5) adamklark válasza polo493 (#4) üzenetére


adamklark
senior tag

Én sem látom értelmét, mivel ad többet. Nekem van fold és nagyon meg vagyok elégedve de mikor használnám ki ezt az extra mozgást?

(#6) guriga1234


guriga1234
addikt

"amíg ezekre az Apple nem tud megnyugtató választ adni, úgy tűnik, nem száll be a foldable műfajba" - és ez kit érdekel?

(#7) jacis válasza Ixion77 (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

"Szerencsére semmi olyat nem nyújt számomra amit ne tudnék addig könnyedén nélkülözni." - ezt addig lehet így leírni amíg nem használtál tartósan egy ilyen készüléket. Nekem az iPhone-om unalma semmitmondó készülék a Fold 5 mellett.

iPhone 15 Pro Max, Samsung Galaxy Z Fold 5

(#8) worxland válasza Ixion77 (#2) üzenetére


worxland
addikt

"ha már ... megfizethetőbb lett,"
ZTE Libero Flip, előrendelésben Japánban (ami nem egy olcsó hely) 265 dollárnak megfelelő összegért megy. [link]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9) Ricardo válasza polo493 (#4) üzenetére


Ricardo
titán

"nem tudnak ezek jobbat csinálni tiszta szégyen más gyártók évek óta megoldották a méretet súlyt"
Milyen kompromisszum árán?
Ha kihagyna ezt azt, akkor a Samsung is könyebb, ésvékonyabb lenne.
Lehetnének valóban vékonyabbak, de ne olyan áron, hogy tudásban/képességekben gyengébbek legyenek.
A hézagmentességgel egyetértek.

(#10) Ricardo válasza guriga1234 (#6) üzenetére


Ricardo
titán

Ebből is látszik, hogy csak bullshit. :U
Vagy komolyabbak a tesztjeik a katonaságénál :DDD

(#11) johnny500 válasza LosBlancosRM (#3) üzenetére


johnny500
tag

Valahol elkell kezdeni. Majd később jobban bírja a port ;)

(#12) sempronnn07


sempronnn07
csendes tag

A jó öreg LG Dual Screenek. Mai napig visszasírom. Az hajlott előre meg hátra, sok kávás és túlsúlyos kompromisszumért cserébe. A Samsukg multitaskingja az 5. széria óta szinte sehol se jár ahhoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.