Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ebben aztán minden van : Diablo, Alien, Scorn, Starcraft, Terminator, Resident Evil. Kíváncsi leszek rá.

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Kicsit túltolták a dolgot. Nemigazán tudnék elfogadható indokot mondani pl. arra hogy egy szanaszét páncélozott kreatúrának miért jó ha pont a szíve van kitéve szellőzni, egy "ide lőjetek" céltábla milyen elgondolás szerint lehetne nyerő? És hasonlók. Komolytalan, hiteltelen. Gondolom az egyetlen rendező elv az volt hogy lopokodjunk össze amit lehet más játékokból, és mindent toljunk túl. Aztán majd csak lesz aki megveszi...

(#3) Daelion válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem bejön a stílusa, ennél nagyobb baja ne legyen a játéknak hogy 'nem reális' dolgok/megoldások vannak benne amit én pl nem is keresek vagy várok el egy sci-fi/fantasy játéktól. :) 'az meg,hogy lopott innen-onnan kb akármire ráfogható manapság'
Többit meg majd csak gameplay videó után ítélnék meg de nekem felkeltette az érdeklődésem.

(#4) nanocry


nanocry
tag

Legendary Imagendary még a névadásba is legendásak.. ;]

Nem szégyen az ollózás, ha jól használják fel, hátha a mai trendtől valami elrugaszkodotabb lesz. Legalább nem mondhatjuk azt, hogy nem próbálkoznak valamivel. Aztán majd lesz, amilyen.

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#5) myckey


myckey
veterán

Van itt minden, mint a búcsúban !
Az még nem probléma, ha változatos a játék, csak ne menjen át komédiába, már ha nem annak készül.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon adja a design. Csak attól félek, hogy a TPS nézet miatt alig fog látszani a karakter...


...meg hogy 2 milliós videókártya kell majd 4k-n az értelmes sebességgel történő futtatáshoz... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) Busterftw


Busterftw
veterán

Ez akkor most az uj Lich King? :D

(#8) mpierre válasza Busterftw (#7) üzenetére


mpierre
veterán

Nem. Anyu reinkarnálja a pici fiát. :D

Amúgy érdekes, hogy ezt az angyalos megjelenést a Blizz-től elszármazottak is továbbviszik. Így vagy úgy... A tps-ben még lehet is potenciál - egy-két logikai feladvány, vagy ugrálás?

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#9) oriic válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még mindig jobb így szerintem mintha FPS lenne és még ennyit sem látnánk belőle.

Live-Die-Respawn

(#10) TESCO-Zsömle válasza oriic (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván, nem is azért mondtam, de ezzel a design-nal én el tudnék viselni valami God of War szerű történetalapú félig film cuccot. Nem az lesz, de álmodozni szabad...

BTW, veled meg mi történt? Nem korai ez? Messze még Halottak Napja... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) oriic válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ideje volt már cserélni :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.