Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) geza12


geza12
aktív tag

Töltöttem le Chrome + t azzal engedi.

(#1752) Geby válasza geza12 (#1751) üzenetére


Geby
tag

hát nemtom miket töltögetsz, bétát tudsz a filehippor-ról stabilt meg a google-től

[ Szerkesztve ]

(#1753) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Reggelt!

...

(#1754) Geby válasza Devid_81 (#1753) üzenetére


Geby
tag

Kötözött sonka reggelire.......nem fogod elrontani a gyomrod ? :DDD

(#1755) fero02


fero02
veterán

A push up-os melltartó olyan,mint a chips-es zacskó...kibontod, és látod, hogy hiányzik a fele.

:C

(#1756) Devid_81 válasza fero02 (#1755) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Haggyadmááá napok óta ez megy fészen, merre voltál? ;] :P

...

(#1757) fero02 válasza Devid_81 (#1756) üzenetére


fero02
veterán

Rohadjak meg, h vkinél is láttam volna kiírva. :U

(#1758) Devid_81 válasza fero02 (#1757) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tutter nem közös ismerősnél ment, asszem csütörtökön láttam először, de most minden napra jut pár belőle :D

...

(#1759) Varoz válasza fero02 (#1755) üzenetére


Varoz
őstag

De gonosz vagy ma. ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1760) fero02


fero02
veterán

:U

(#1761) Varoz válasza fero02 (#1760) üzenetére


Varoz
őstag

:U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1762) geza12 válasza Varoz (#1761) üzenetére


geza12
aktív tag

:U

(#1763) finest válasza geza12 (#1762) üzenetére


finest
őstag

:U

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1764) geza12


geza12
aktív tag

:U

Lenne ismét egy jó kis VGA-m eladó. :U

[ Szerkesztve ]

(#1765) fero02 válasza geza12 (#1764) üzenetére


fero02
veterán

Nem elég, h elqrtad a sormintát, még a topikot is kinyírtad... mondhatom szép vagy ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1766) ko9 válasza fero02 (#1765) üzenetére


ko9
addikt

Te qrtad el a sormintát, ő kettőt is írt, és jó helyre :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1767) Devid_81


Devid_81
nagyúr

:U

...

(#1768) fero02 válasza Devid_81 (#1767) üzenetére


fero02
veterán

:U

(#1769) geza12 válasza fero02 (#1768) üzenetére


geza12
aktív tag

:U

(#1770) littlelion21


littlelion21
addikt

Ajjaj srácok, ban lesz a vége... ;]

:U

(#1771) Varoz válasza geza12 (#1769) üzenetére


Varoz
őstag

:U

Már megint? :DDD

geza12
Kérdezd csak meg Sipi-t. A múltkor ilyenért dángálták el. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1772) geza12 válasza littlelion21 (#1770) üzenetére


geza12
aktív tag

Ezért ban?

fero02:Nem lett elkúrva a sorminta, a VGA meg azt hittem kapósabb lesz :DDD

Varoz: Devid_81 kezdte és látom közbe korrigáltad :D

[ Szerkesztve ]

(#1773) littlelion21 válasza geza12 (#1772) üzenetére


littlelion21
addikt

Simán. Még Morris-t fingatták meg érte hsz-gyűjtés címén (úgy sajnáltam ;] ).

(#1774) geza12 válasza fero02 (#1768) üzenetére


geza12
aktív tag

Látom kitöltötted a profilodba a cuccaidat...

Azt nem mondtad hogy te is FSP ZEN tulaj vagy :U

(#1775) Varoz válasza littlelion21 (#1773) üzenetére


Varoz
őstag

Morris volt akkor? Én Sipi-re emlékeztem. :D

geza12
Igen korrigáltam, mert kisoroszlán beelőzött. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1776) fero02 válasza geza12 (#1774) üzenetére


fero02
veterán

Már csillió éve ki van töltve. :U

És a ZEN-ről is tudsz, mert anno kérdeztem tőled, h nem-e kell... ;)

(#1777) fero02


fero02
veterán

Anyám jó Istenit!

Laptob vinyó átalakító!

:W

(#1778) Varoz válasza fero02 (#1777) üzenetére


Varoz
őstag

De a hirdetésben már sikerült neki korrigálni. Csak a cím maradt ki. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1779) geza12 válasza fero02 (#1776) üzenetére


geza12
aktív tag

Rémlik valami hogy kérdezted, de én 400-asra pályáztam.

De profil üres volt ,legalábbis tavaly tuti, én úgy emlékszek.

Amúgy jó, nem melegszik egyáltalán, windowsba zenét hallgatok vagy netezek éppen hogy nagyon kicsit langyos, játéknál meg csak simán langyos a borda, bár most nincs kazánom itthon hogy ki tudjam próbálni hogy melegedne. Jó nehéz masszív szerkezet :)

(#1780) fero02 válasza geza12 (#1779) üzenetére


fero02
veterán

Vkivel keversz, az qrvaisten.

A 300-as is elég bőven. Hülye vagy, h nem vetted meg. :K

(#1781) Varoz válasza geza12 (#1779) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem emlékszek ilyenre. Szerintem mindig is ki volt töltve neki.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1782) geza12 válasza fero02 (#1780) üzenetére


geza12
aktív tag

Az nem elég 2 magos kártyához meg kazánokhoz szerintem.

Ezt én hosszútávra vettem, amíg meg nem pusztul vagy ATX helyett nem hoznak be majd valami mást addig.

Amúgy lehet elég lett volna :))

(#1783) Undoroid válasza geza12 (#1782) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia geza12!

Biztos vagy ebben? :)

A korábbi gépem ebből állt össze:

Mobo: MSI P45
CPU: C2D E8400
Cooler: 120mm-es Zalmi
Ram: OCZ 2x1Gb/1200Mhz
HDD: 2x160Gb Samu SataII (néha egy külső HDD-is rátolva, ami szintén innen kapott tápot)
ODD: Pio 108
FDD: Sony
VGA: ASUS EAH4890TOP

Egyéb: 2db plusz 120mm-es venti + a hozzá való elektromos vezérlőelektronika, a gépház oldalán 250mm-es kopter, TV-tunerkártya

Mindezt egy 360W-os tápegység látott el! Pici tuningot is elbírt a vas! Kicsit variálni kellett a tápcsatlakozókkal, de megérte! :K A táp ventije alig pörgött és csak langyos levegő távozott belőle!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1784) Varoz válasza Undoroid (#1783) üzenetére


Varoz
őstag

Azt ne felejsd el, hogy a Zen az passzív, míg a te tápod ventis volt. ;)
Mondjuk én nem vennék passzív tápot. Önmagát főzi meg.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1785) geza12 válasza Undoroid (#1783) üzenetére


geza12
aktív tag

Hmmm, nem semmi.

De azt mondtad egyszer valamelyik PH-talin hogy ennek tápnak aztán vége lett nem?

Hát én is csodálkoztam mikor a 450es FSP-vel elhajtottam a GTX295 REV1-et, de kegyetlenül melegedett a táp külseje meg ventije hangoskodott eléggé.

Na mindegy ez biztos elbír mindent, kb olyan 2szer-3szor nehezebb súlyra mint a 450esem volt és több csatlakozó is van rajta, pedig "csak 400-as" legalábbis névlegesen.

[ Szerkesztve ]

(#1786) fero02 válasza Varoz (#1784) üzenetére


fero02
veterán

Viszont az Te ne felejtsd el, h a Zen-nek sokkal nagyobb a hatásfoka az átlag tápoktól, ezért eleve nem melegszik annyira (és így lehet hűvös passzív tápot építeni)...

Miért főzné meg önmagát? :F

[ Szerkesztve ]

(#1787) Varoz válasza fero02 (#1786) üzenetére


Varoz
őstag

Miért főzné meg önmagát? :F
Kérdezd csak meg stol-t.

Lehet, hogy velem beszélgetsz, de tapasztalat az, hogy úgy se hiszel el semmit. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1788) fero02 válasza Varoz (#1787) üzenetére


fero02
veterán

Nem stol-al beszélgetek, hanem veled.

(#1789) Undoroid válasza geza12 (#1785) üzenetére


Undoroid
őstag

Nem! :N

Az egy másik táp volt! Egy zsír új 350W-os ... táp volt! Azt váltotta ki ez!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1790) fero02 válasza Undoroid (#1789) üzenetére


fero02
veterán

Ez az a Zalman, amit együtt biznyákoltunk? :U

(#1791) Undoroid válasza fero02 (#1790) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Koma!

Ez nem Tőled származik! :N Tőled legutóbb egy 400W-os Delta tápot biznyákoltam! Jelenleg is ez van a gépemben! (lásd: adatlapom)

Nincs jól kihasználva, mert a gép kb. 40W-ot zabál :D használat közben... Viszont néma és hűvös!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1792) fero02 válasza Varoz (#1787) üzenetére


fero02
veterán

Ha más véleményére támaszkodsz, akkor járj utána becsülettel, h ha bekérdez vki, akkor arra is tudj válaszolni.

Ha meg nem értesz a dologhoz, akkor ne beszélj róla, ne hozz fel másokat, mások véleményét mert így jársz, mint most.

Undoroid koma: akkor nem jól rémlik, h anno biznyákoltunk egy 360-as Zalmant is? :U

[ Szerkesztve ]

(#1793) geza12


geza12
aktív tag

Jól meg kéne hajtani egy GTX295-el vagy 4870X2-vel ezt , kíváncsi lennék , hogy "megfőzné e magát"? Nem hiszem, főleg hogy elég jól szellőző házam van.

Azt hittem jobban fog melegedni sokkal ,de ez semmi még játéknál is ,igaz tél van, de akkor is.

(#1794) Varoz válasza fero02 (#1792) üzenetére


Varoz
őstag

Nem fogok leállni veled vitatkozni. Csak annyit kérek, hagyd meg nekem, hogy lehessen egy saját véleményem. Köszi.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1795) Undoroid válasza fero02 (#1792) üzenetére


Undoroid
őstag

Akartunk, de végül nem lett belőle semmi! Azt tudom, hogy sokáig pályáztam a ZEN-tápocskádra, de nem adtad el! ;] A Te Zalmid kondicserére és/vagy tekercscserére szorult volna...

* * *

Srácok písz ! Ilyen dolgokon nem érdemes vitázni! :N

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1796) SipiBcs válasza Varoz (#1775) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sipi még sosem kapott büntetést szószátyárságért... :DDD

Üdv Undoroidcimbi!! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1797) Varoz válasza SipiBcs (#1796) üzenetére


Varoz
őstag

Nem-e? :D :DDD

fero02
A múltkori megnyilvánulásod óta, te nekem ne beszélj szakmaiságról. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1798) fero02 válasza Varoz (#1794) üzenetére


fero02
veterán

Nem vitázni kell, hanem alátámasztani azt, amit állítasz ha kérdeznek. Annyi véleményed lehet amennyit csak akarsz, de ne reklámozd ha nem értesz hozzá, vagy amikor csak hallomásból benyögsz vmit. ;)

Még mielőtt félreértenéd, én is elismerem stol szakmai tudását, de azért maradjunk a földön.

(#1799) fero02 válasza Undoroid (#1795) üzenetére


fero02
veterán

Biztos vmi vicces aprópénzt kínáltál érte. :U ;] :DDD Amúgy értelmes áron most is eladó. :K

Igen, valószínű a tekercs bajos volt az, de úgy rémlett, h megvetted végül. De akkor ezek szerint más csípte meg a javítás után. :U

Ja igen, eszembe jutott. Az a táp helyben ment el. :K

Varoz: milyen megnyilvánulásról beszélsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#1800) SipiBcs válasza Varoz (#1797) üzenetére


SipiBcs
őstag

Másért kaptam. Felesleges dumáért nem. Nem is hiszem, hogy ez a szakmai topic-okban jellemző lenne rám. Ha jól emlékszem, akkor egyszer kaptam temp-bannt személyeskedésért. Bemásoltam egy privát levél részletét amiben a delikvens nyomdafestéket nem tűrő hangon becsmérelt.

Talán egy figyelmeztetésem is begyűlt warez tevékenységért... másra nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.