Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz tááo #44374 üzenetére

    Jó reggelt!

    Ohh, túlélte mindenki! :)
    Kellőképpen hideg volt ahhoz, hogy ne essen jól még sörözni sem.
    ErikSon kollégát is láttuk egy pillanatra az este! :K

    Nos tegnap már nagyjából kifejtettem a véleményem a TR 3-ról Gebynek.
    De kapjatok belőle Ti is kicsit! :)

    Nos az "öreg" Béj papa megint kitett magáért! (Michael Bay)
    Elfelejtették a stroboszkóp szerű villódzó, gyorsan váltakozó kameramozgásokat. (végre)
    Leromboltak egy komplett bluebox várost, sok-sok embert kiirtottak a gonoszok.
    Volt a filmben legalább 10-12 jelenet aminél láthattál 3D-t....húúú szépen vitte a szemetet a szél....húúú!
    De mi is történt a filmben valójában?
    Nah ez egy k*rva nagy kérdés, talán annyit tudnék mondani, hogy semmi.
    De mégis pár szóban, jöttek-mentek, borítottak, harcoltak, teleportáltak, nem teleportáltak.
    És itt kezdete és vége is van egyszerre a spoilerezésnek...
    Rettenetes magyar hangok, sokszor kimaradt hangok jellemezték a filmet.
    Poénok, erőltetettek voltak, volt talán kettő vagy három ami jól sikerült.
    Főszereplő elfelejtette végre a szokásos "nemnemnemnemnemnem" kiabálását mindenre, gondolom ismerős amire gondolok.
    Főszereplőnő, nah igen a "jól bevált" Mikaela (Megan Fox) kilőve, valami sunyi mód szakítottak, nem egészen tudtuk meg miért, de senkit nem is érdekelt.
    Hiszen az a nő csak arra volt jó, hogy két részen keresztül szűrte a szájával a homokot a sivatagban...bár voltak jelenetek amikor csukva volt a szája valami rejtélyes oknál fogva.
    Kit kaptunk helyette?Oh igen egy szép (szép?) szőke lánykát Carlykát...nah ennek sem volt sokat csukott állapotban a szája, újabb levegőszűrőt kapott a film...fasza.
    Minden egyes jelenet amiben várhatóan jelen volt eme remekmű (Carly) azzal kezdődött, hogy a kamerás "mereven" a fenekét mutatta, ami mellesleg jó volt, majd előbb utóbb mindig elé került a kamera...ha elcseszem hátulról kezdhetem előröl?!
    Nem tudom mit írhatnék még róla, egyszerűen kaptunk 2.5 órányi valamit, nevezzük csalódásnak.
    Ha tovább tartott volna még vagy 15 perccel ott hagytam volna csapot-papot.
    Részemről magyar hanggal 4/10 a film

    ...

Aktív témák