Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32751) oil válasza Undoroid (#32750) üzenetére


oil
tag

Nem kell hozzá semmi eszköz, csak terepruha....
A fegyvert, és a védőruházatot azt adják.... :K

(#32752) tááo válasza Devid_81 (#32748) üzenetére


tááo
csendes tag

Írnék egy pár dolgot Ákosról de az már politika lenne azt meg ugye itt nem szabad.Jogosan

Undoroid: az 503-as hiba nekem is jött már amúgy lassú az egész net. A linket - ha érdekel - próbálgasd nekem is lassan töltötte be. :((

Jó éjt! :o

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#32753) Devid_81 válasza tááo (#32752) üzenetére


Devid_81
nagyúr

No igen, kb én sem akarnék róla mondani semmit sem... :U
Most én is hamarabb lépek, elegem lett ebből, hogy egy frissítés 2 percig tart, így jóccaka!

...

(#32754) fero02 válasza Devid_81 (#32753) üzenetére


fero02
veterán

Ákos jó zenét játszik, a hiba csakis a Te készülékedben lehet.

Hardverapród: na mizu az Asus kártyával? Még mindig nem kapta meg a tulaj? :U

(#32755) ErikSon válasza Morris (#32727) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Morris!

Képzeld, minap sikerült lencsevégre kapnom a francia csoda(gyors)vonatot, TGV.

Iszonyatos áramvonalak, valami 20. századi magyar csoda akart lenni?

[ Szerkesztve ]

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#32756) Undoroid válasza oil (#32751) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" A fegyvert, és a védőruházatot azt adják.... " Látod,ezt az apróságot elfelejtetted megemlíteni! :DDD

* * *

Tááo!

A linked címéből ítélve ismét lecsaptak a torrentezőkre...Nyilván ez a legfontosabb dolog,amit a nagyoknak el kell intézni... :U

* * *

Asszem' Én is lépek!Joccccaka!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#32757) ErikSon


ErikSon
csendes tag

Hogyan kell bánni a nővel, ha az közeledni próbál? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#32758) littlelion21 válasza fero02 (#32754) üzenetére


littlelion21
addikt

"Ákos jó zenét játszik..." - buzi-e vagy...? ;]

A kártyát elvileg megkapta a tulaj, csak még nem válaszolt...

[ Szerkesztve ]

(#32759) olbaidhun válasza ErikSon (#32757) üzenetére


olbaidhun
őstag

Üdv Urak! Látom szépen pörög a topic, be is dobnék közkézre egy kis hírdetést, szemezgessetek, jövő hétre lesz x10mini, htc hero, és ha igaz, egy hd2-is a tulajdonomban, mely szintén keresni fogja új gazdáját..

Tényleg, nem ismeri valaki Barnuss kollégát? Nemrégiben vett tőlem egy hero-t és abban maradtunk, hogy ő lesz a Békéscsabai "kapcsolattartóm"! Tűzoltó a srác Csabán, nem szokott itt felbukkanni? Ha vele jóba vagytok, akkor postaköltség elmarad! (Ugyanis mindketten beugrunk időnként Debrecenbe..)

Megfelelő ajánlat esetén ELADÓ lehet / KÍNÁLOM:

PS3 Bluetooth Headset 6000FtPs3Slim250 v3.50 teljesen korrekt, csak pár órát volt használva, media markt-os garanciával! God of war Collection-nal dobozában73k!Ps3 garanciával, korrekten, csomagjában és merevlemezén sok játékkal v3.41 FAT és Slim modellek is! 60k!GARANCIÁS - Xbox Slim/ELiTE 58k!Xbox360-játék Kiárusítás!usb,eSATA HDD dokkolót akarok beszerezni, tartsatok velem! Olcsón gondoltam, kb: 5.5k

Resident Evil 5 -6000 FtNeed for Speed SHIFT 5000 FtTom Clancy's EndWar 4000FtDarksiders 5000 FtGod of War 1+2-6000 Ft
PS3 game listám, részletezve, HD videókkal, itt:
[ ph! legolcsóbb ps játékok! ]
Minden termékem kifogástalan állapotban van, nagyon vigyázok a holmimra, tehát karc és sérülésmentes, dobozában, garanciával, kiskönyvvel, sok esetben további kiegészítőkkel együtt értendő! [ Olbaidhun ph! -FRISS- hirdetések ]

______________________ ______________________

VESZEK/VÁSÁROLOK:
Csak kifogástalan állapotban lévő terméket szeretnék, én is ilyet kínálok ezt is várom el! Garancia nem feltétel, de előny.

hTC desire készüléket keresek elfogadható áron/csere játszik!razer mamba rágcsálót keresek előny: garancia cserek850-k800 telefont keresek megvételre/cserébe3.5" usb külső hdd keretet, olcsón! keresek megvételre/cserébe
God of War 3 nagyon keresem ezt a gyöngyszemet, cserébe, vásárolva, bárhogy!Heavy Raint is keresek ezuttal videó nincs..Starcraft 2 minden mennyiségben, használt is lehet, csak a kulcs legyen rendben.. max 8000ig!ps move-ot minden kieg nélkül keresek megvételre/cserébe]

Érdeklődni továbbra is privátban/emailben.. tényleg nem tud valaki olcsón 3.5" usb HDD házat?

Becsületpontok! [link1]+[link2]=[ph! megbízhatóság]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#32760) littlelion21


littlelion21
addikt

Jóccaka Urak!

(#32761) fero02


fero02
veterán

Reggelt!

Annyira várom már a hosszú hétvégét... :B :K

Ja, meg hnap szabi. :C

(#32762) Undoroid válasza fero02 (#32761) üzenetére


Undoroid
őstag

Reggelt'!

Szia Fero02!

" Annyira várom már a hosszú hétvégét... " Nagyon előre jársz már... ;]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#32763) Devid_81 válasza fero02 (#32754) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jó napot mindenkinek!

KijazazÁkos?! :)

...

(#32766) Devid_81 válasza moha bácsi (#32765) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem annyira sz*r, lehet beugrok venni egyet :D

Szerk: közben találtam egy Acorp 4845PE lapot vaterán, kíváncsi vagyok a régi windows beindul-e majd vele...jóvóna, nah nem a lustaság miatt, hanem a szoftver ami rajta van azt a egy külső cég rakja fel és nem kevés pénzért...

[ Szerkesztve ]

...

(#32768) Devid_81 válasza moha bácsi (#32767) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez szerencsémre csak egy kamerarendszernek a gépe volt.
2006 eleje óta 2x volt kikapcsolva, egyszer a 300wattos merkúri táp adta meg magát...most meg minden ok nélkül...látszólag...kibontás után láttam meg, hogy a kondik önálló életre keltek...
Volt kinyílt, volt simán púpos, és volt púpos teljesen szétfolyva :)
Szemet gyönyörködtető látvány tárult elém feltárás után :D

A merkúció tápja ami elreccsent egy éve, az olyan finom volt, hogy maga alatt nyomot hagyott a padlón, egy 10cm-es korom folt formában :D

...

(#32770) Devid_81 válasza moha bácsi (#32769) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bezonyám, de ment a mocsokja 3 évet :)
Csoda, hogy nem vitte el magával a komplett konfigot...pedig olyat csattant, hogy a ventilátoron keresztül repültek ki belőle cuccok :D

...

(#32773) Devid_81 válasza moha bácsi (#32772) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj mán, hát nem érted?
Munkanélküli segély+a jó tanulmányi eredménynek köszönhető kimagasló ösztöndíj...ennyi, nem több.
Én már csak tudom mi az az ösztöndíj, 96' ban amikor még szakmókuska voltam, 5 hetes kötelező nyári gyakorlatra járt majdnem 4000Ft...az már akkoriban is igen nagy pénznek számított, azóta is abból élek, nem panaszkodom :DDD

...

(#32774) littlelion21 válasza moha bácsi (#32772) üzenetére


littlelion21
addikt

Dik' máá... :D

(#32776) Devid_81 válasza moha bácsi (#32775) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Persze, hogy abbó'
Még mindig megvan a lóvé több mint fele, majd ha megöregszem abból megyek utazni mindenhova amit eddig még nem láttam a földön :D

...

(#32777) littlelion21


littlelion21
addikt

LOL, ezt most találtam.../egy kicsit régi, de tanulságos/ :D

(#32779) littlelion21 válasza moha bácsi (#32778) üzenetére


littlelion21
addikt

Krsna hibája volt, egyértelmű. :DDD

(#32781) Morris válasza littlelion21 (#32777) üzenetére


Morris
veterán

Ű baszki, ez de kemény! :Y

anno én is csináltam ilyet, de az tudatos volt :B

(#32783) Devid_81 válasza littlelion21 (#32779) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Krsna egy idióta, még a számtechez sem ért, pedig biztos szólt volna neki időben :D

...

(#32784) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Na ott biztos van fűtés, azért ment melegedni a csőhöz...
Amíg apa kocsit hajt, addig anya megszereli a gépet :D
De legyen már valami ami Tesco

A hozzászólás nyomokban 18 év felülieknek való!

...

(#32786) Geby válasza moha bácsi (#32778) üzenetére


Geby
tag

Az még a kisebbik baj hogy szétcseszi a tápját, hanem hogy ezek még szaporodnak is, na az az igazi probléma. :(

Az országimázs központ legfrissebb hirdetése: Üdüljön ön is Gyomaendrődön :DDD

(#32787) Devid_81


Devid_81
nagyúr

:U :U :U

...

(#32788) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Mi a csöcs van má' veletek? :U

...

(#32789) fero02 válasza Devid_81 (#32788) üzenetére


fero02
veterán

Áóóúúúúúúúúúúú :C

(#32790) tááo válasza moha bácsi (#32772) üzenetére


tááo
csendes tag

Jó estét mindenkinek!

moha bá: Erröl a lagziról hallottam én is, egy Füzesgyarmati ismerősömtől. A lagzi itt volt Csabán a főiskola torna termében, a tömény piát Szeghalmon vették a Bora-nál egy milláért, amit a torna terem sarkában hegyekbe pakoltak. Az asztalok körül nem picérek járkáltak fele poharakkal, hanem mindenki üvegekkel dülöngélt volt ott whiskey, finlandia stb.
A házuk egy szép nagy rózsaszínű épület ahogy Tarcsa felől mész be Ladányba jobb kéz felöl. Nem lehet nem észre venni. Kő oroszlánok vannak a korláton. Nagyon izléses az is. :O

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#32791) Morris válasza Devid_81 (#32788) üzenetére


Morris
veterán

úúúú, kemény :Y :R

(#32792) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Urak!

Remélem van aki használ Bluetooth fülest. Remélem valakinek már van tapasztalata a Nokia BH-104 Bluetooth fülhallgatóról. Jó? Nem jó??
Muszáj beszereznem egyet, mert az ideg szétvet... egész nap kocsiba be-ki... már-már letépem a kábeles fülest... :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#32793) tááo


tááo
csendes tag

...hopp, egy órán keresztül se tv adás se net. Köszönjük Tcom. :W

jó éjt :o

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#32794) Devid_81 válasza Morris (#32791) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szeretnék ilyen légzsákok között örök nyugalomra térni... :)
Nem is tudom ez nevezhető-e dekoltázsnak... :U

...

(#32795) Dani_kp válasza littlelion21 (#32777) üzenetére


Dani_kp
őstag

OM*G!! :W :W Ez nagyon fájt, főleg, hogy nem hiszem el, hogy létezik ilyen hülye ember...én se vagyok egy elektroműszerész, se fizikus se semmi ilyesmi, de ennyit én is tudok, hogy az mi és hogy nem babrálom főleg mikor áram alatt van és működik.

https://ingatlan.com/33821564

(#32796) ErikSon válasza tááo (#32793) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Akkor Ti még jól jártatok. Itt kezdődött egy múlt 7végi áramkimaradással, majd ma folytatódott kb. 5-6 áramkimaradással.

Pulzált a feszültség meg a vérnyomásom is.

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#32797) Devid_81 válasza ErikSon (#32796) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ma többször is oda lett az áram, majd a net estére teljesen eltűnt erős másfél órára...
Válság van itt kérem. :U

...

(#32798) Morris válasza Devid_81 (#32794) üzenetére


Morris
veterán

A véleményem ugyanez :)

egyszerűen nagyon szépek :W

(#32799) Geby válasza Devid_81 (#32797) üzenetére


Geby
tag

Voltam bent az invitel székház felé, full sötétség. Haver mondja, hogy ni ott megy a telefonos karbantartó ember befele épp. Ő leszen az első megjelenő a helyszínen.... Ekkora cég és meghal egy kis áramszünettől.....az összes telefon vonalunk.

SipiBcs:
Van itt a Ph!-n BT füles teszt vagy 3. Olvasd át.

[ Szerkesztve ]

(#32800) Devid_81 válasza Geby (#32799) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valaki eltolt egy EMP-t, nincs itt nagy gond :))

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.