Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Az eredmény kb. tükrözni az eddigi videókban látottakat.

(#2) Steven


Steven
addikt

Érzésre se nagy durranás .

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) shaddam


shaddam
aktív tag

Alsó középszerűséget súroló gamepass filler. Akkor lesz szomorú világ ha csak ilyesmik lesznek

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nagyon sajnálom. :( Így jár az Arkane ha a saját tehetségük kamatoztatása helyett trendkövetésbe kezdenek, mert az anyagilag biztosabb befektetés.

Valszeg ez is jó nagy bukta lesz, úgyhogy szerintem a stúdió jövője is veszélybe kerül...és sosem leszmár új DIshonored játék. :( (de ne legyen igazam)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Legalább itt nem hazudtak, már jó előre lehetett látni, hogy szar lesz a játék...

(#6) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Sajnos már a Deathloop-nál megbicsaklott az addig kiváló játékokat készítő ( Arx Fatalis, Dark Messiah, Dishonored, Prey) Arkane kreativítása, ötletgazdagsága.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#7) nubreed


nubreed
veterán

Ez egy erős közepes (nagy jó indulattal). A videók amiket eddig láttam róla, már ezt a képez alakították ki, de úgy voltam vele, hogy biztos csak én tévedek és jó lesz ez. Hát nem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) Wesder válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz új Dishonored, nem kell parázni. Az hogy most így esett ki az ajtón a RedFall nem veszèlyezteti a stúdió jövőjèt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) olymind1 válasza CriticalHit (#6) üzenetére


olymind1
senior tag

Nekem tetszett a Deathloop is. :C

(#10) [Prolixus] válasza Wesder (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

És ez mégis mire alapozod hogy lesz?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) Wesder válasza [Prolixus] (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ha az Arkane akar csinálni Dishonored játèkot, akkor lesz. Eddig sem azèrt nem volt, mert nem engedtèk nekik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) - = Zk = - válasza Wesder (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, tehát biztos infód nincs....
pedig kerestem a neten, de sehol semmi infó erről.... azthittem tudsz vmit esetleg.. kár

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) lmno válasza shaddam (#3) üzenetére


lmno
őstag

Már csak ilyenek vannak Boxon sajnos, ezek a "húzónevek"...

(#14) Wesder válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


Wesder
félisten

A Dishonord-öt amúgy is a franciák csinálták, ezt a RedFall-t meg az amerikaiak. Szóval mindegy milyen lett a RedFall, Dishonored attól mèg lehet, ha a Lyon is akarja folytatni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Low Noise


Low Noise
senior tag

Most nézem, egyedül is lehet játszani nem csak coop ban, nem várok sokat, de megnézem, nem vagyunk elkényeztetve singleplayer FPS-ekkel.

(#16) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez mekkora egy szutyok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) Bad Pritt válasza Wesder (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kivéve ha beszántják őket a francba mert tíz éve képtelenek egy kicsit is sikeres játékot alkotni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) wjbhbdux válasza Bad Pritt (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

előbb megkapják a filmjáték büntetést mint most a machinegames a wolf2 után

én már inkább azon aggódok hogy az egész xbox ágazatot gamepassostul mikor fogja a microsoft szántani, ha csak ilyenekre képesek.

[ Szerkesztve ]

/s

(#19) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább a Youngblood után, nem? Azt halkan jegyzem meg, hogy az Arkane besegített nekik abban, azt sem szívesen mutogatják. :D
Amúgy egyszerűbb lenne csak bezárni az austin-i stúdiót, láthatóan szar ötlet volt kettészedni a csapatot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#21) gejala válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


gejala
őstag

Arkane a level designt csinálta a Youngbloodban, ami nagyon jó is lett. Return to Castle óta simán a legjobb.

Mondjuk Prey óta egyik új játékuk se fekszik nekem, visszatérhetnének az immersive sim vonalra.

[ Szerkesztve ]

(#22) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Lehet hogy nem vigasztal senkit, de Phil Spencer bocsánatot kért.
Sajnos ott tartunk, hogy manapság már az is értékelendő, ha nem a közönséget meg a kritikusokat próbálják gaslightolni a saját felelősségük elismerése helyett. :K

(#23) nubreed válasza Fitzgerald (#22) üzenetére


nubreed
veterán

A baj az, hogy egész AAA játékipar kur*a nagy mélyrepülésben van. Már trend szerű az, hogy a játék megjelenése előtt leígérik a csillagokat az égről, aztán amikor megvan a release jön a rohadt nagy pofára esés általában. Befejezetlen, félkész szutyok, tele bugokkal, optimalizálatlan rémálom és az hagyján, hogy PC-re nem optimalizálnak jól (amúgy nem ez sincs rendben, rohadtul nincs) de sokszor még konzolon is az. Azt hitte mindenki, hogy a Cyberpunk fiaskóból tanul majd az ipar, hát nagyon úgy tűnik, hogy nem. (Bár én a Cyberpunkkal szerencsés voltam, megjelenés napjától játszottam vele és nekem alig voltak bugok, PC-n). Mondjuk nekem speciel a Redfall az első pillanattól kezdve nem tetszik, ez nálam abszolút az a kategória, hogy ha már nagyon nincs mit játszani majd gamepass -ban kipróbálom, már pl. az animációktól és vámpir karakterek kinézetétől hülyét kaptam. Nem tudom, hogy a Redfall fiaskó kinek a hibája, az XBOX -é, a Bethesdájé vagy a fejlesztőké? És most már kezdek félni a Starfield -től is, pedig nekem az a legjobban várt játék idén. Nem leszek boldog ha azt is ilyan optimalizálatlan bug halmazként adja majd ki a Bethesda...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#24) Fitzgerald válasza nubreed (#23) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen, és sajnos nem látszik a dolog vége.
Amíg nincs szabályozva ez az egész (szoftvert ne lehessen előrendelni, vagy megjelenés előtt 2 héttel legyen kötelező review copykat szétküldeni a média outleteknek - crowd funding kampányt is csak fejlesztői garanciákkal lehessen indítani, stb.), addig nem is várható változás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.