Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Becker

Hozzászólások

(#1) McAdam6


McAdam6
tag

Elindult a Becker készülékek magyar támogató oldala : Mybecker.hu, jó hír, hogy lesz külön kapható magyar TopMap-térkép.
(Forrás:navigyuci.hu)

[ Szerkesztve ]

(#2) McAdam6


McAdam6
tag

Nem reklámnak szántam a topicot, de úgy látszik, vagy senkinek sincs Beckere, vagy csak nincs vele gondja... :N

(#3) hossszú válasza McAdam6 (#2) üzenetére


hossszú
őstag

Becker van, gond nincs. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4) smartshop.hu


smartshop.hu
csendes tag

Valami tapasztalat a Becker Ügyfélszolgálattal esetleg?

[ Szerkesztve ]

Smartshop.hu | Az okos megoldások boltja...

(#5) laszlohu


laszlohu
addikt

Beckert használóknak kötelező olvasmány :

[link]

Végülis arról szól, hogy pl. a
Becker Active 43 - as és 50 - eshez más content manager kell.

(#6) formasu válasza hossszú (#3) üzenetére


formasu
tag

Sziasztok!
Van néhány kérdésem, hátha tud rá valaki válaszolni.

A Beckernél / 9.6.1 / hogyan lehet beállítani a Kedvenceket? Hol, vagy hogyan kell kikapcsolni?

Egyszerűen nyomjam ki?
A Beállítások/ Rendszerbeállításoknál legalul van egy kilépés. Ott lehet csak?
Ha a navigációt leállítom, gombra kattintok, utána simán kikapcsolhatom a főkapcsolóval?
Sokszor "csilingel" menet közben, de eddig be nem mondta, hogy gyorsan megyek, de kiírt valamit. Ez nem is mondja be, csak jelez?
Még egy: A bekapcsolás utáni figyelmeztetést ki lehet kapcsolni, hogy ne jelenjen meg?
Köszi. formasu

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#7) formasu válasza formasu (#6) üzenetére


formasu
tag

Az "idő múlásával" megoldódtak ezek a kezdetleges problémák. Aki gondolkodik rajta, vegye meg, tudom ajánlani, mert stabilan, jól működik ez a Becker Ready 50. Stabilabb, mint a Primo 1.2!

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#8) m.jeno válasza formasu (#6) üzenetére


m.jeno
senior tag

Válaszolni nem tudok egyik kérdésedre sem, de én is tudok feltenni még néhányat:
Navigációs beállítások alatt
- speciális térképnézet autófókusz - mindegy mit állítok mindig elmegy madártávlatra miért?
- megjelenítendő poi kategóriák alatt poik kiválasztása részletezésénél nem tudok visszalépni az előző menüpontra, mindegy mit nyomok, csak reset segít, megoldás ? :DDD
- információs doboz adatmezői fentivel azonos gond.
Miért nem lehet sheme -t változtatni, az az alapjáratos libaf..s zöld iszonyatos? :(
Hova lett az nyíl helyett a kisautó választási lehetőség - nekem hiányzik a kisautóm! :O

Egy kicsit nekem nagyon fapadosnak tűnik az elődjeihez képest, de reméljük majd alakul. :))

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#9) formasu válasza m.jeno (#8) üzenetére


formasu
tag

Mint írtam, menet közben javultak, még továbbra is próbálom!
A vissza nyilat el kellett tenni a jobb felső sarokból, mert ott nem volt használható mindig.
A vissza nyíl helye itt már jobb, ezzel vissza lehet lépni, és nem zavaró a helye menet közben sem:
Ui Becker/ Templates / BUTTON.back-ban
Vagy balra fent: X:1 Y:84
Vagy lent jobbra lent:X:360 Y: 239
A fényerő gond is megoldódott, már nem veszi le a fényerőt.
A kikapcsolási gomb is megoldódott.
A figyelmeztetéseket be lehet állítani már, hogy jelezzen, vagy TTS hangon mondja.
A bekapcsolási figyelmeztetés is "eltűnt".
Madártávlatra: Beállítások-navigációs beállítások-térképnézet-profi mód-Autófókusz-pipa ki. Ez elvileg megoldja. Utána próbálj egy Save törlést!
Lehet, hogy kicsit fapadosabb, mint a Primo, de nagyon stabilnak tűnik, és ez azért előny vele szemben! Kisautó az nincs, vagy én sem találkoztam vele, de az út talán jobban látható ezen. Azt se felejtsük el, hogy a Primo első változata sem volt az, mint amit most használhatsz, idővel ez is csinosodni fog, remélhetően!

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#10) laszlohu


laszlohu
addikt

Formasu, ha a magasságot akarod látni, akkor
ha rákattintasz az infodobozra, akkor ki lehet választani, hogy hány elemét mutassa,
pl. ha rákattintasz, az alábbi számú információ jelenik meg,

ha pl. 2 volt , akkor 3 lesz,
ha pl. 3 volt , akkor 1 lesz,
ha pl. 1 volt , akkor 2 lesz.

Külön meg kell adni, hogy a magasságot is mutassa, ha volt tervezve út, illetve, ha nem volt.

(#11) formasu válasza laszlohu (#10) üzenetére


formasu
tag

Ok, köszi! Már értem!

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#12) driver18


driver18
tag

Sziasztok,

Egy Becker 7926 típusú készülékre szeretnék IGO8-at rakni. Valakinek ötlet, hogy hogy lehet elindítani?

(#13) driver18 válasza driver18 (#12) üzenetére


driver18
tag

Fent van az SD kártyán az IGO8, MioPocket 4.0-val már sikerül elindítani, de ha a gps menüjében a Navigációra kattintok, akkor a saját szoftvert akarja indítani, nem az IGO-t.
Hol tudom ezt átírni?? :R

(#14) laszlohu


laszlohu
addikt

Újfajta becker navi a láthatáron:

[link]

(#15) Tuce


Tuce
csendes tag

sziasztok!
van egy becker z113-as készülék hogyan tudom feltenni rá a primot !!
vagy egyedi si felületet.
köszönöm.

(#16) kisapa63


kisapa63
csendes tag

Sziasztok! Most vettem egy Becker Ready 50 típusú navit. Már kezdem érteni hogyan is kell beállítani de a sebesség kamera figyelést nem tudom beállítani lehet,hogy nincs is rajta adatbázis.A speedcam mappát megnéztem de abban csak egy speedcamupdates.spud nevű fájlt találok.Valaki tudna linkelni egy adatbázist.A régebbi Primo könyvtárat hiába másoltam fel azzal el sem indult.

(#17) BBke válasza kisapa63 (#16) üzenetére


BBke
tag

Látom, nem msost kérdezték, de azért válaszolok rá. A speedcam adatbázist meg kell vásárolni. A Content Manager programban benne van a megvásárolható elemek között.

(#18) vargas10


vargas10
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy Becker BE 7926-os készülékre, hogyan tudnék iGo.t varázsolni? A Problémám az, hogy a gyári becker menü jön be és akármit csinálok nem tudom megnyittani az igo-t, probáltam felmásolni, de nem jártam sok sikerrel. Remélem mihamarabb tudtok nekem segíteni.
Előre is köszi! :)

(#19) Batyafaka


Batyafaka
újonc

Üdv! Segítségeteket kérem. Van egy Becker 7952 Indianapolis Pro-m, de CD nélkül. Ennek tartalmát honnan tudom biztonságosan letölteni,hogy utána kiírhassam.
Nem létszükséglet a navi,mert van egy másik is, csak ha van akkor gondoltam ki is próbálom.
Köszönöm

(#20) limbo-hinto


limbo-hinto
csendes tag

Sziasztok!!!!
Egy segitség kellene! Becker z 103.eredeti programmal tökéletes a fényerö,ha másik programot használok halvány minden,nem tudok rajta állitani.esetleg valami sys text bejegyzés vagy hogy magába a gépbe hol keresgéljek?köszönöm elöre is.Becker ready50 és primo 2.0 halványan fut rajta

limbo-hinto

(#21) nemeth.akos


nemeth.akos
csendes tag

hello. Remélem még nézi vki topicot. Olyan problémám van, hogy szervizen volt kocsi aksi le lett véve és rádión kódot elrontottam 3-szor. Most egy lakatot rakott ki kulcs elé, és csak bekapcsoló gombra reagál. Mind ha billentyű zár lenne.
Remélem tud vki segíteni. Előre is köszönöm.

(#22) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Miert van az hogy egy dozbol ujjonnan kivett Becker active 5 nem talal muholdat? 2 holdnal nem lat tobbet es gps vetel nincs

(#23) kozgab


kozgab
csendes tag

Sziasztok

Van egy becker ready 45 gps-em. A tmc lenne a kérdés. Budapesten, Balatonnál teljesen jól működik, Szegeden pl nem ment, ami köszönhető Petőfi rádió más frekvenciájának is többek közt esélyesen. Ezt hogy lehetne megoldani, hogy mindenhol szépen csatlakozzon?
Van erre lehetőség vagy felejtős ennél az eszköznél? :)

Ezen gyári primo van, talán segít valamit :)

köszi
Gábor

(#24) kolivanov777 válasza kozgab (#23) üzenetére


kolivanov777
tag

Üdv!

Van egy Becker z107es navim! Frissíteni szeretném a térképeket, le is töltöttem a legújabb 2015q1-es verziót! De nem fogadja el őket licenc hiányában!
ötlet?

Előre is köszönöm!

(#25) Vagabundo73


Vagabundo73
újonc

Sziasztok..Egy Becker 6 os navim van amiről letöröltem az eredeti progit...Sajnos nincs meg már a törölt file ok közt sem..Szeretnék rátenni egy Igot de az sajnos nem egyszerű..Akinek van pontos útmutatása és persze ideje is az kérem írja le hogy tudom ezt megoldani..Hálás köszönet mindenkinek..

(#26) Attila J. V.


Attila J. V.
újonc

Sziasztok , A PROBLÉMA : Bekapcsoláskor ezt irja ki " Insert SD card... " ebbe a NAVIBA nem lehet az sd kártyát kivenni nincs "reset" lehetöség sem !!! Ezért keresek olyan szakmailag is hozzá értö emberkét aki ujra tudná" instalállni - telepiteni - ujszoftvert" tenni a gépemre....

az a gyanúm , hogy töröltem nehány adatot véletlenül róla : rá volt csatlakozva a számító gépemre a Navi és akkor töröltem nehány fájlt a gépről ill. nagy valószínűségel a navirol is mert előte rendesen működőt .....

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Becker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.