Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Beach Boy károsultjai

Hozzászólások

(#1) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(#2) w580


w580
tag

Sziasztok!

MSI 3080 szerettem volna megvásárolni.
Minden megbeszéltünk, utaltam is. ( okt 12.)
Ígéretet kaptam, feladja
Nem is jelentkezett, én érdeklődtem ekkor már 5 nap eltelt az utalás után.(okt 16.-17.)
Ígérté hogy hív, nem hívott.....
Itt már meguntam és kértem pénz visszautalását.
10e ft kompenzációval kenyerezett le, de ezek után se szerettem volna a kártyát
kaptam ígéretet hogy intézi az visszautalást aznap. Nem rendezte....
Majd 8. nap utalás után (péntek okt 20.) küldött ütemezett utalásról képet Ami 24. mára szolt. És meg akarta magyarázni hogy megy az utalás OTP-nél, érdekes Kompenzációt küldte 2p eltudta utalni....
Nyilván mai nap sem kaptam meg 24. üzentekre, hívásra nem reagált.
(Közbe kiderült 200k sikerült másik PH.-st is lerántani)
Okt 24. Se Pénz, se Kártya, egész nap után küldött félig fenyegető SMS-t. Még neki áll feljebb...

(#4) w580 válasza Andras.Imre (#3) üzenetére


w580
tag

Én is oda utaltam, az kimaradt.

(#5) Eromos


Eromos
újonc

Én 200.000-et utaltam el neki Revoluton okt. 10-én, egy 6900xt-t szerettem volna vásárolni tőle. Mondanom sem kell, hogy nem kaptam meg a terméket. 94-szer eltolta a feladás időpontját, majd végül úgy volt hogy találkozunk, de még a találka előtt 20 percel ráírtam, hogy akkor neki mi hogy jó, hát azóta várom a válaszát. Nem érem el sehol.
Én megtettem a feljelentést ellene okt. 22-én, majd meglátjuk mi lesz a vége.

(#6) Kristóf:D


Kristóf:D
újonc

Sziasztok! Engem is átvert, én 180 ezret utaltam neki ugyan erre az erste bankos számlára. Semmi telefonszám, email vagy bármi amin fel tudnam keresni.

(#7) w580 válasza Kristóf:D (#6) üzenetére


w580
tag

Privátban küldök adatokat.

(#8) Braveee válasza w580 (#7) üzenetére


Braveee
csendes tag

uhh srácok ez gáz, egyszer én is belefutottam egy ilyen átverésbe itt, kb 2-3 éve.. 330e ft-om ment el, rendőrségi feljelentésből semmi nem lett, megtalálták az embert de már ül valami másik ügy miatt.. ha akarom polgári peres úton tudom behajtani.. tudok másik 3 emberről is akit átvert az a bizonyos illető (nem ezen a néven futott), ők sem láttak azóta sem semmit belőle.. Ha nem pereltek a rendőrségre hiába vártok, sose kerül meg a pénz.. :(

!Garanciális ügyintézésben tudok segíteni!

(#9) w580 válasza Braveee (#8) üzenetére


w580
tag

Vicc az egészben én esetemben még NAV feljelentéssel fenyegetett, hogy 14 év alatt xxxx értékelésem van. Ezzel akar zsarolni, és megúszni a feljelentést.

[ Szerkesztve ]

(#10) envagyok válasza w580 (#9) üzenetére


envagyok
veterán

Ha már többen feljelentik, úgyis megkeresik minden utalás gazdáját.
Egyszer volt egy eladó nem itt, ddr3 alaplapot hirdetett, átverésnek szánta, mert ddr1-es volt, de én tudtam, pont olyan lapot kerestem.
Viszont kb 1 év után hívtak a rendőrök, hogy engem nem-e vert át, mert sokakat igen.

(#11) kurci87 válasza envagyok (#10) üzenetére


kurci87
csendes tag

Most néztem, nálam tiltva lett a sok alkudozás miatt :D

(#13) w580


w580
tag

itt már kollégát lehúzta, nem létező cpuval :R

(#14) bankàr


bankàr
friss újonc

Az nem igaz, hogy nem lesz semmi a rendőrségi feljelentésből. Ez már nagy érték, rengeteg embert húzhatott át. Ismert a revolut számlaszáma, és a magyar számlaszáma is. Aki több infóval rendelkezik, privátban küldje el nekem.
(számlaszámok, név, esetleg cím.) - Amit tudok, megteszek. :))

(#15) w580


w580
tag

(#16) SLDR PC


SLDR PC
csendes tag

Utánvételel is szeretett szórakozni, engem is lehúzott bár a kár jelentéktelen :U

Fűt fát megígért, meg saját költségére újra küldést intéz mert ez így korrekt.

Sajnálom akiket ténylegesen lehúzott, "sok értékelés" miatt könnyen hiszi azt az ember, hogy egy korrekt profillal áll szembe.

Reméljük meglesz a végén.

[ Szerkesztve ]

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!

(#17) w580 válasza SLDR PC (#16) üzenetére


w580
tag

Köszi :R

(#18) ReveszKris


ReveszKris
újonc

Sziasztok! Sajnos Facebook-on is jelen vannak a hirdetései még a mai napig is, nagyon vigyázzatok vele, Verebes Sándor néven húzott le minket 120.000Ft-al (3070Ti). Ugyan ez a történet, a feltételezett elkövető börtönben ül elvileg, szerintem az egyik hozzátartozója folytathatja mivel szintén egy károsultnak egy fiatal fiú vette fel a telefont.

"𝕽𝖆𝖚𝖍 𝖜𝖊𝖑𝖙 𝖇𝖊𝖌𝖗𝖎𝖋𝖋"

(#19) kleantboy


kleantboy
újonc

9.08.-án elutaltam neki egy 5800x és 2600x árát. Majd pár nappal később kitalálta kb 9.12 fele hogy mégsem adja el 9.13.-án vissza kaptam az árát. Úgy néz ki én még szerencsés voltam :F

(#21) Eromos


Eromos
újonc

Admin kéri, hogy akit átvert az egy reportot írjon, hogy tudjanak az átverésekről, nehogy feleoldják vagy valami.

(#22) MsiLgsp


MsiLgsp
csendes tag

Sziasztok. Kérlek szépen benneteket, mint 2x-es károsult, hogy amit tudtok infót róla, azt tegyétek itt közzé, hogy átlátható legyen. Egyeznek-e a számlaszámok, telefonszám stb. Rendőrségnek nagy segítség lesz.
Nemrégiben károsultam másodjára, és elméletileg profilokat tördel a gyerek.(lehet ez is ugyanaz a személy?!)Gyanosítottunk van is, hogy ki lehet az elkövető személye. Megköszönöm, ha kiírnátok az adatokat, és más károsultak, köztük én is ,tudnánk eggyeztetni. Sose tudni, hogy lehetnek eggyezések más ügyekkel kapcsolatban is. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv: P. Sanyi

(#23) w580 válasza MsiLgsp (#22) üzenetére


w580
tag

Szia! Nem ő lesz.

(#24) w580


w580
tag

Sziasztok! Elvileg rendeződik a dolog. Jövő hetén kiderült.

(#26) w580 válasza Simkatyah (#25) üzenetére


w580
tag

Sziasztok! Nem túl gyorsan, de végül rendeződött az anyagi.

(#27) MsiLgsp válasza w580 (#26) üzenetére


MsiLgsp
csendes tag

Wow. Szabad tudni hogyan?

Üdv: P. Sanyi

(#28) w580 válasza MsiLgsp (#27) üzenetére


w580
tag

Sikerül elérni, beszélnem vele, most fizetéskor rendezte.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Beach Boy károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.