Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Bba ati x800pro pci-e nem működik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hidi^


Hidi^
tag

Sziasztok
beraktam mindent megfelelően rádugtam a táp kábelt a vga ra eddig oké
bekapcsolom a gépet és sekép sehang..
szerezteme gy pci-os s3triot kemény 1mb al..
rádugtam az s3trio ra a monitor kábelt és bekapcsoltam a gépet, eddig oké minden windows ban ahol vannak a eflbontás állitás opciok meg a szinek a megjelenitésnél ott átraktam gyorsan alapértelmezett megjelenitőként az x800 at és gyorsan át dugtam rá a monitor kábelt kezdtem fel lélegezni hogy müködik mondom restartolok eggyet hátha jo lessz hát nem igy lett...
átvittem haveromhoz is a vga-t és nála is sekép sehang...
egyenlőre jobb ötleteim nincsenek...
Légyszi segitsetek nagyon fontos lenne :((

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#2) Hidi^


Hidi^
tag

UP!

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#3) mirrmur válasza Hidi^ (#1) üzenetére


mirrmur
aktív tag

hm. ha havernál is ilyen akkor elgondolkoztató hogy lehet a VGA kártyával van esetleg hiba? ha most vetted akkor sztem gyorsan vidd vissza....

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#4) pschio válasza Hidi^ (#1) üzenetére


pschio
őstag

nezd meg hogy a selector kartya a helyen van e rendesen es jo iranyban (ugy latom sli -s lapod van) sokszor elo szokot fordulni kontakt hiba. a biosban bevan allitva hogy mi az elsodleges megjelenito? allitsd az elso pci-e -re! amugy nagy baj sztem nincs ha a kartyad mar lattad mukodes kozben. ha minden kotel szakad probald meg a masodik pci-e -s slotban!

[Szerkesztve]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#5) mirrmur


mirrmur
aktív tag

megoldódott?

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#6) Hidi^


Hidi^
tag

nah most eljutottam addig a pontig hogy akkor van csak kép amikor a windows-t betőlti és a felhasználo váltási képnél ha nyomok egy entert akkor bejön a kép

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#7) Hidi^


Hidi^
tag

nyah probléma megoldodott topic zárhato ;)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Bba ati x800pro pci-e nem működik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.