Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b14


b14
senior tag

Üdv!
Mostantól itt fogok közzétenni minden újdonságot, amit a webfejlesztésről megtanultam és az új számomra érdekes híreket, cikkeket ide fogom belinkelni.
Remélem lesz idő írni sokat.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2) b14


b14
senior tag

Jelenleg a PAJAX-szal próbálkozok, viszont sajnos sem az ultrawebnél, sem a dox.hu ingyenes szolgáltatónál nem megy.
Valószínűleg vagy még szolgáltatót keresek vagy msá AJAX technológiát fogok megtanulni, mivel az ultraweb a legjobb a bénák között. És amiért nem akarok fizetni egyik szolgáltatónak sem, ezért a bénák maradnak nekem:).

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3) b14 válasza b14 (#2) üzenetére


b14
senior tag

De sajnos a XOAD-dal sem vagyok szerencsésebb...:(

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#4) b14 válasza b14 (#3) üzenetére


b14
senior tag

A hibát sikerült egészen addig szűkíteni, hogy csak az ultraweb által beletett script miatt nem megy.
Gyakorlatilag: Van egy oldalam: <html><head><title>Szia</title></head><body>szia</body></html>

És ebből a hülye ultraweb ezt gyártja:

<html><head><script src=''http://uw.hu/pgstat.js?server=3&username=b14'' type=''text/javascript''></script><title>Szia</title></head><body>szia</body></html>
:(

Na, ezt kellene valahogy kijátszani vagy megoldani.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#5) b14


b14
senior tag

Viszont a megoldás csak meg lett: Bővebben: link

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#6) b14 válasza b14 (#5) üzenetére


b14
senior tag

A megoldás csak félmegoldás, mivel csak Firefox alatt magy.:(
Az IE-vel még egy kicsit szórakoznom kell.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#7) b14


b14
senior tag

Uj hir!
Most kezdjuk el fejleszteni a coderz.hu induloban levo portalt.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#8) b14


b14
senior tag

A városomban honlap készítő verseny folyik, névszerint az Apáczai Honalpkészítő Verseny.
Első fordulóban be kellett küldeni egy honlapot, amely Magyarország Nemzeti parkjair mutatja be.
Nos, én ezzel jutottam be a döntőbe: [link] (http://b14.uw.hu/mnp/index.html)
A döntő 2006.01.06-án lesz az Apáczai Csere János iskolában.
Egyelőre semmi információ nincs az egészről, mindenesetre annyit mondtak, hogy adnak majd ott képeket, információkat, meg 3 órát, hogy ott elkészítsük a honlapunkat, amit akkor ott a helyszínen értékelnek és eredményt hírdetnek.
Most pedig megállás nélkül gyűjtök infókat, tippeket-trükköket a versenyre.
A linkgyűjteményt ide is be fogom illeszteni a verseny után.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.