Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) omfgk


omfgk
addikt

A fentieken túl a HDMI 2.1 és DisplayPort 1.4 portokkal felvértezett eszköz rendelkezik beépített hangrendszerrel, amely tartalmaz saját mélysugárzót is.

HDMI DSC nélkül 180hz körül tud.
És az a displayport is még mindig csak 1.4. 240Hz esetén kéne a UHBR20.

Hogy van ez itt megoldva?
8bit-240Hz?

[ Szerkesztve ]

(#2) Busterftw


Busterftw
veterán

Plusz pont a talp miatt!

(#3) zef válasza Busterftw (#2) üzenetére


zef
tag

Meg kéne már néznem élőben egy ilyen 32" 2160p kijelzőt. Nekem a 140ppi lehet kevés lenne, ebben a méretben én jobban örülnék egy 5K-s felbontásnak. Jelenleg főleg 27" 4K monitorokat használok 2018 óta, nagyon kellemes 200%-on a win/mac desktop.

(#4) Busterftw válasza zef (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Gondolom ez azon is mulik, hogy mit hasznaltal eddig.
En 32" 1440p-n vagyok, engem nem zavar, kello tavolsagbol nem pixeles, viszont tudom ezen a felbontason a 4K jobb lenne.

Neked (legalabbis az elejen) visszalepes lenne, 27" 4K utan.

(#5) flexxx2


flexxx2
őstag

Majd ha 350e lesz az ára, akkor érdekelni is fog. De így inkább egy LG 42C oled tv a nyerő.

(#6) bteebi


bteebi
veterán

Az árát leszámítva kifejezetten tetszik! Még tolerálható méret (bár jó lenne belőle egy ~28"-os változat), jó képarány ÉS felbontás, nem gameresen ocsmány, nem görbíti a teret... gyakorlatilag tökéletes.

Mondjuk a hangrendszer saját mélysugárzóval elég nevetségesen hangzik... ráadásul az is. Csak rá kell nézni a vastagságára. Persze nem baj, ha van benne, ínséges időkben lehet belőle profitálni muszájból.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) Busterftw válasza flexxx2 (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

A 34"-es QD-OLED Alienware is eleg hamar 900eur ala kerult 1200eur helyett.
A lenyeg hogy elinduljon ez a tipus a piacon, aztan jonnek mas markak stb, nyomjak lefele az arakat.

(#8) martin66


martin66
senior tag

Idén benevezek egy ilyen WOLED panelesre, ígéretesnek tűnik. Az ára pedig szerintem elég jó, ahhoz képest amit tud.

[ Szerkesztve ]

(#9) Busterftw válasza martin66 (#8) üzenetére


Busterftw
veterán

En majd jovore.
Elotte lepek DDR5-re, az Arrow Lake-t megvarjuk osszel, meg az uj Nvidia szeriat, aztan johet a 4K monitor. Legalabb kovetkezo gennel nem lesz gond kihajtani :D

(#10) csizo13


csizo13
tag

Számomra a legfeleslegesebb dolog egy monitorban a bármilyen hangszóró.
Csak kitölti a monitorban a teret, növeli a súlyát, és egy feleslegesen feltüntetett (ès fizetett) “extra tulajdonság”.

(#11) K0vasz


K0vasz
aktív tag

ha ilyen iramban jönnek az OLED-monitorok, nyugdíjas leszek, mire lesz egy olyan kisebb/olcsóbb változat, ami engem is érdekelne :(

(#12) martin66 válasza csizo13 (#10) üzenetére


martin66
senior tag

Én évekig költöztem évente / fél évente. Nagyon sokszor egyszerűen nem állítottam fel a hangfalszettem. Akkor nagyon jól jött. Ha jó minőség kell csak felrakom a Corsair Virtuoso RGB Wireless SE ha nem akkor meg jó a monitor hangszórója, így én nem bánom ha van.

(#13) bteebi válasza K0vasz (#11) üzenetére


bteebi
veterán

Olcsóbb biztos hogy lesz, valamivel kisebb meg talán. A kisebbség nem trendi. De valószínűleg azért lesz valamikor 27-28" körüli, de kisebb, pl. 24"-os, már egyáltalán nem biztos.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) Furyion válasza flexxx2 (#5) üzenetére


Furyion
csendes tag

Nekem is LG C2-m van, amit nehéz volt megszokni méretügyileg. Viszont én már nem váltanék vissza kisebbre.🙂

(#15) bteebi válasza Furyion (#14) üzenetére


bteebi
veterán

Biztos meg lehet szokni, bár nekem nem hinném, hogy menne. :DDD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.