Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy valahogy eltünt kb 80 Giga területem, a windóz használt területnek jelzi ki, ugyanakkor viszont a vinyón lévő könyvtárak ennél sokkal kevesebbet tesznek ki...

Mi lehet ilyenkor?:F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) czappa válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


czappa
aktív tag

Nem lehet hogy rendszer-visszaállítás és egyéb hasonló dolgok veszik el a helyet?
Ez ugyanis foglalt hely, de pl windóz kommander nem számolja, ha kijelölöd a könyvtárakat.

(#3) nagydee válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


nagydee
tag

több dolog is lehet.

1. berohadt a vinyó
2. megsérült a FAT
3. rengeteg kicsi méretű fájl van rajta és teszi be a kulcsot a rendszernek.
4. stb.

mindenképpen érdemes lenne valamilyen ellenörzőprogrammal végigrágatni a vinyót, az valószínűleg megmondaná, hogy mi a baj, és valószínűleg meg is csinálná.
a win sajátját annyira nem ajánlom, inkább a nortont, de izlések és pofonok...
ha esetleg (nem valószínű) FAT 16-ra lenne formázva, akkor rakd át FAT 32-be lagalább.

így elsőre ennyi.

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#4) nagydee válasza czappa (#2) üzenetére


nagydee
tag

dehogynem számolja, csak éppen látnod kell a rejtett állományokat is ahoz, hogy ki tud jelölni azokat is... (beállítás kérdése)

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#5) Flashy


Flashy
veterán

rejtett fileok, lomtár, norton protected recycle bin, ritkább esetben win98+fat32 esetén egy win98 bug amit scandisk megold.
n+1-edik topik ugyanarról a témáról amúgy...

(#6) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nah, a WinXP-m van, ntfs, vadiúj samsung vinyó...

Szori, lehet hogy már volt x ilyen topik, most lett mégegy...

A rejtett mappák 5 megát teszenk ki, az emlÍtett partició nem a fő, csak a tároló...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) Flashy válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


Flashy
veterán

nincs fenn symantec/norton antivírus?

(#8) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

nincs, majd mindjárt felteszek két képet, hogy mi a helyzet...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elkészült a link: Bővebben: link

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) worxland válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


worxland
addikt

Talán ha a könyvtárakat is kijelölted volna, hogy lássuk, mekkorák.:(

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#11) CPT.Pirk válasza worxland (#10) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megtettem, a kép ott van az oldal alján...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12) maniac válasza CPT.Pirk (#11) üzenetére


maniac
senior tag

Nekem akkor csinalt ilyeneket a vinyom, mikor nem szabalyosan allitottam le a vinyot. Erdemes norton protected files-ra nyomni egy purge-t (lomtar jobb egergomb), aztan ha nem ilyen cumod van fenn a gepen, egy vinyo ellenorzest, mert akkor is csinal ilyeneket. Remelem vmelyik bejon

(#13) CPT.Pirk válasza maniac (#12) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nah, lefuttattam egy scandiscet ahogy javasoltad, és láss csodát, a terület felugrott 44 ról 100 valamennyi gigára! Közben nem irt ki semmit, szal nemtom mi volt a gond... :F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14) gabi133


gabi133
aktív tag

Nekem meg a 128 Mb-os PenDrive-omról tűnt el egyenként (minden használat után), összesen 7Mb.:(

(#15) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Úgy látom a rejtett/system fájlok megjelenítése nincs bekapcsolva a TC-ben, mert különbenn kéne lennie egy RECYCLER, és egy System Volume Information könyvtárnak...

Ja látom közbe megoldódott...

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#16) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyébként a rejtett mappákat is bekapcsoltam, mindössze az Office telepítési fájlok voltak, összesen 5 mega...

Szal nemtom mi volt, de végülis mindegy...:F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.