Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az élet dolgai.

Hozzászólások

(#51) Wwitch


Wwitch
újonc

Odafigyelésre, odaadásra, következetességre, tettekre, megértésre, nyugalomra, mély érzelmekre, őszinteségre, természetességre vágyom. Sok?

Átölel az élet. :)

(#52) Wwitch


Wwitch
újonc

Újra ehetek mindent, ami gyümölcs, és mindent, ami tejből van! :))))

Átölel az élet. :)

(#53) Wwitch


Wwitch
újonc

Fading of the day
as night takes over
and I can almost feel
you here

Your memory remains
I breath it closer
I swear that I still feel you near

The cool wind is taking over
it’s taking over

So far away
you’re gone so long
ohh and I’m waiting

Till that day
I take you home
know that I’m waiting
know that I’m waiting
know that I’m waiting

Haunted by your grace
you know I’m falling
so cool without you
always in my mind
I hear you calling

Haunted by your grace
you know I’m falling
so cool without you
always in my mind
I hear you calling

So far away
you’re gone so long
ohh and I’m waiting

So far away
you’re gone so long
ohh and I’m waiting

Till that day
I take you home
know that I’m waiting
know that I’m waiting

Haunted by your grace
the beauty of falling (falling)
it echoes through my days
I still hear you calling
you calling me

The cool wind is taking over
it’s taking over
still your
so far away
you’re gone so long
ohh and I’m waiting

Till that day
I take you home
know that I’m waiting

So far away
you’re gone so long
ohh and I’m waiting

Till that day
I take you home
know that I’m waiting

Read more: http://artists.letssingit.com/dash-berlin-lyrics-waiting-feat-emma-hewitt-5p789xz#ixzz1TPbPG4OX
LetsSingIt - Your favorite Music Community

Átölel az élet. :)

(#54) Wwitch


Wwitch
újonc

With the moonlight to guide you
Feel the joy of being alive
The day that you stop running
Is the day that you arrive.

Átölel az élet. :)

(#55) Wwitch


Wwitch
újonc

If you close the door to your house
Don't let anybody in
It's a room that's full of nothing
All that underneath your skin

Átölel az élet. :)

(#56) Wwitch


Wwitch
újonc

Ahogy a boros üvegekben egyre több lett a levegő, a csend egyre kevesebb helyet kapott, a komolyság pedig egészen kiszorult az aznap estéből. A konyhában kezdtek pókerezni, közben egyre sűrűbben cigizni jártak az erkélyre. Ahogy az alkohol higitotta a vérüket, úgy szorította ki a nikotin az oxigént a tüdejükből. A józanság egyre messzebbről nézte őket, várva, hogy harmadnap visszaköltözhessen beléjük. A lakás akkor érezte meg először a buli közeledtét, amikor behozták falai közé a hamutálat.
A játék élvezete fel sem merült bennük, a rutin vette át a helyét; a hangulat pedig annyira magával ragadta őket, hogy minderre csupán most visszatekintve jöttem rá.
Igaz, hogy mindeközben üvöltött a zene, állt a füst és néha meggörbült a tér is, észre sem vették.
Két lélek szerelemben. Dolguk volt egymással. Nem volt mit tenniük, élvezték a pillanatot, csinálták, ami jól esett.
Épp így kezdtek táncba ezen az éjszakán: élvezettel, burokban, semmi mással nem törődve. Elemi hévvel közeledtek, közben vitte őket a ritmus, a mámor; a két lélek eggyé forrt.

Mindeközben darabokra hullt, ami egész volt, szerte gurult mindaz, mi a helyén volt, szana széjjel hevert megannyi tárgy. A földön kiömlött ital, kiborult hamu, csikkek és rengeteg morzsa. A ruháik elképesztő helyeken szerte a lakásban, némelyik darabokká szaggatva. 

Egyetlen dolog volt a helyén, a lehető legnagyobb rendben. 

[ Szerkesztve ]

Átölel az élet. :)

(#57) Wwitch


Wwitch
újonc

Mégis mi történik?

Ezer sugárral szikrázik a nap hetek óta bennem. Szinte álmomban is vigyorgok. Átjár a szabadság, élvezem az életet minden vele járó rossz oldalával együtt. Minden valóságos: a történések, az emberek, az érzések, a gondolatok. Feltölt, elvarázsol, belém költözik, szinte megbabonáz. Nem létezik más. Csak az élet, amit imádok. Nem is kívánhatnék most többet, vagy jobbat.

...és egyszer csak beköszön valaki. Jó szándékkal teszi. Belenyúl a múltam közepébe, kiemeli a mocskot, ahogy víz alól az iszapot szoktuk. Folyik végig a karján, a lényeg a markában, áll, és nyújtja felém: sajnálom, de ezt most le kell nyelned! Nem vagy normális, mondom erre én. De hiába folyik ki mind az ujjai közül, az iszap illata az orromban marad. Most is érzem. Ami nem lenne baj, ha érteném.
Bárcsak érteném...

Átölel az élet. :)

(#58) Wwitch


Wwitch
újonc

Kivéve ezt.

Ma történt meg velem életemben először, hogy komolyan elgondolkodtam azon, hogy milyen céljaim is vannak.
Tudod, biztos vagyok benne, hogy nem lehetnék az a boldog ember, aki ma vagyok, ha nem ismerlek meg. Rengeteget kaptam tőled, és legalább ennyit tanultam az életről általad. Mindig őrizni foglak a szívemben, mert mindig nagyon szerettelek. Annyira, hogy rád akartam építeni az életemet. Most már tudom, hogy ez nem volt helyes így.
Ennek ellenére most sem csinálnám másképp.
Fantasztikus volt. Pontosan úgy, ahogy volt.

[ Szerkesztve ]

Átölel az élet. :)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az élet dolgai.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.