Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Avp2 hogyan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) beeboy


beeboy
addikt

Hali mindenkinek!
Hogyan kell elkezdeni ezt a játékot? Tengerészgyalogosként leomlik mögöttem a bejárat, aztán csak csámpázok ide-oda. Egyéb tippek is érdekelnek.
(most kaptam meg, érdekelne milyen)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#2) Mazlee


Mazlee
aktív tag

menj befelé...

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#3) SYZYGY válasza beeboy (#1) üzenetére


SYZYGY
tag

Menj az ajtóhoz, és nyisd ki(asszem F bil.el), aztán lődd ami mozog! A másik két variáció nekem jobban bejött( mikor a ragadozót irányítod, vagy az alient)

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#4) beeboy


beeboy
addikt

Benn vagyok az első ajtón, bizonyos ajtók nem nyílnak ki, aztán csak csámpázok ide-oda, közben hörgéseket hallok, ennyi történik.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#5) dnacrew


dnacrew
tag

Nézz jól körul a sötétben és meg fogod találni a kiutat. Ha elfogadsz egy tanácsot akkor jácc egyedül sotétben fülhallgatóval. DE CSAK HA NINCS SZÍVPROBLÉMÁD vagy pészmékered. :) Igazán a multiplayer az isten.

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#6) beeboy válasza dnacrew (#5) üzenetére


beeboy
addikt

mit keressek?
mér, olyan félelmetes? ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#7) Tapsi válasza beeboy (#6) üzenetére


Tapsi
addikt

Majd +látod.
Haver már egy fél éve kipörgette.Ott ültünk körülötte KB 4-en,aztán mikor előugrott egy ALien,totál berosáltunk:DD

(#8) Sefter válasza SYZYGY (#3) üzenetére


Sefter
veterán

Az Alien-el nem tudok mit kezdeni, amint ráugrok valakire jönnek a katonák és szétlőnek...

Psn ID: sefter_hun

(#9) kretenallat válasza Sefter (#8) üzenetére


kretenallat
senior tag

az elejen vagy a kis aliennel? azzal a kéz szeruvel? na azzal maszkalni kell mig meg nem talasz egy katonat aki az irodaban alszik, azt lehet megtamadni... az utana levo kuldetesben senkit nem szabad megtamadni, egy ketrecben van egy macska azt kell megenni... kis turelemmel meg probalkozassal tuljuthatnatok mindenen... de konnyebb kerdezni minden hulyesegre? (ez az elso kerdezonek szolt)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#10) Sefter válasza kretenallat (#9) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi a tippet eddig 2 módszert próbáltam:
1. 2 tudós (orvos?) 1 szobában háttal egymásnak....
2. addig mászkáltam míg kimásztam a szellőzőből és pár katona észrevett, szellőzőbe vissza de már kaptam is a pofámba lángszóróval.....

Psn ID: sefter_hun

(#11) kretenallat


kretenallat
senior tag

tovabb kell menni... azutan van... (ugyebar mindket orvost nem tudod megolni es katonakat se mindet ugyh maganyos celpont kell... azt meg irtam h nem azok)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#12) bdav


bdav
őstag

marin hadjárat elején a hacking device (h) kell ha jol emléxem... a többivel nem játszottam, de látatlanba a marine-é a legjobb hadjárat. nagyon parás néhol (pláne amikor a fertőzött bázison kell szambázni... huhh...)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#13) kretenallat


kretenallat
senior tag

akkor is parásabb volt az 1...
amikor eloszor jatszottam egy lanpartyn masoltam at magamnak... haverok mar jatszottak vele és ismerték... (hajnal 2 ora korul volt) en mar az elejetol paraztam... egyszercsak felordit egyik haverom (meg nem lattam meg az elso alient sem) h VIGYAZZ! OTT EGY ALIEN!!! majd szivbajt kaptam... termeszetesen nem volt ott... aztan meg nem szoltak amikor telleg elertunk az elso alienhez... masodik szivbaj...
de iszonyat nehez az elso resz egy normalisabb fokon...

toltsétek le a wolfeinstein enemy territoryt... ingyenes jatek es a wolf sem kell hozza!! [L]http://www.3dgamers.com/dl/games/wolfensteinet/wolfet.exe.html[/L]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#14) joola válasza kretenallat (#13) üzenetére


joola
aktív tag

Szerintem meg a 2 durvább. már csak a grafika miatt is, meg a hangok, a zenei aláfestés szal szinte mindenben jobb. a homlokomról csöpögnek az izzadságcseppek, és már szinte az ágy alól játszok :DDD , és amikor már azt hiszem hogy tul vagyok a nehezén akkor a nyakamba ugrik vagy 2 alien és olyankor pelenkacsere :D . Milyen a multi része, mert még nem próbáltam ki. Gondolom jó hangulata van annak is.

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#15) #57764352


#57764352
törölt tag

A hegesztőt hogyan kell használni, rögtön amikor megkapod??
Nem tudok tovább menni!
Van ajtó, de a kis mocskok már behorpasztották!

(#16) burgatshow válasza kretenallat (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

Végre egy ember aki jáccik!

Hol szoktál jáccani? Mondhatnál szervereket!

(#17) burgatshow válasza burgatshow (#16) üzenetére


burgatshow
veterán

Na megyek fát díszíteni na csá!

(#18) sirály12 válasza #57764352 (#15) üzenetére


sirály12
őstag

Várj toom csak most nincs előttem a játék.

vagy az u vagy a z de mindeknépp a felső sor betűi közül egy.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#19) sirály12


sirály12
őstag

ezek a betűk a fontosak:
E,H,M,T,V,G

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#20) #57764352 válasza sirály12 (#18) üzenetére


#57764352
törölt tag

Tudom hogy kell elővenni, de hogy megyek tovább.
Az APC-nek kell kinyitni az 5. ajtót

(#21) Tégla


Tégla
tag

Hi!
Szerintem mindenképpen játszad végig mind a három fajjal mert nagyon érdekes és ilyesztő!
Nekem Az Alien jött be legjobban aztán a Predator majd a Tengerészgyalogos!
Ha félni szeretnétek játék közben használjatok fejhalgatót de ne azt a picit hanem ami eltakarja az egész füledet az a jóóóóóóóóóóóó(és lődd az ellent)!

Nem holmi beépített tégla!! Ez eredeti BLOCK Tégla!!!

(#22) Sanyo válasza Tégla (#21) üzenetére


Sanyo
senior tag

5.1-es hangrendszerem van, az is majdnem becsinálás ha a hátam mögött hallom, hogy kaparászik az alien. :) A legnagyobb para szerintem a tengerészgyalogossal van, ragadozóval valahogy nem éreztem félelmet (erősen fölényben van a másik két fajjal szemben). :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Avp2 hogyan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.