Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  AVG PC TuneUp

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

No ebben megint én lettem az úttörő.

A N.U sajnos a nagyobbik gépemen - akik olvasták a topic-ot képben vannak - nem vált be.
Szóval el kellett döntenem, a hogyan továbbot . Aztán döntöttem:)

Maradhattam volna rendszerkarbantartó nélkül is , de azt nem akartam. Szerettem volna olcsón is megúszni. Így eddig elment 8 €-m a Norton Utilities -re és 15 $-m az AVG PC TUNEUP 2011-re. Ami egyébként az AVG saját honlapján 30 $

Természetesen , ahogy az nálam megszokható PRO és Kontra mérlegeltem.

Több versenyző közül választottam. Ráadásul voltak olyanok is amelyek csak töredezettségmentesítettek.

A fő szempont számomra :

1. Stabil működés
2. Ár/érték arány ( ez volt végül a sorsdöntő)
3. Ne egy kis garázs cégnek legyen a terméke azaz Márkás termék legyen.

Sok féle TuneUP program létezik, én persze eddig a Norton -ét tartottam a legjobbnak - ezért is vettem elsőnek azt meg - de mivel sehogy sem bírtam a valósidejű töredezettségmentesítő funkcióját a nagyobbik gépen úgy tartósan üzemeltetni, hogy ne fagyjon bele a rendszer, így a fő gépen más megoldás után kellett néznem. Persze a Norton Utilities sem volt kidobott pénz mert szerencsére van még egy gépem, amin tökéletesen működik :-)

Természetesen köszönöm szépen az oldal linkjét - ahonnan vásároltam a szoftvert féláron deternek.

Szimplán lemeztöredezettség mentesítők :

Diskeeper 2011 Home a saját honlapján 40 $.

O&O Defrag 14 Professional Edition akciósan 25 $.

A szimpla lemeztöredezettség mentesítőktől két okból ment el a kedvem. Egyfelől az áruk alapján kaphatok teljes rendszerhangoló szoftvert. Másfelől Windows 7 -esetében egy egyszerű analyzisnél is UAC ablakot dobnak.

Diskeeper 2011 Home / Prof

PerfectDisk 12Home Premium 29.99 $

A komplett karbantartók :

Összesen három versenyzőt találtam megfontolásra érdemesnek - azaz négyet a Nortonnal együtt...

TuneUp Utilities™ 2011

Álltólag ez a termék szintén nagyon jó , de még akciósan is 34.95 $

Igaz, hogy három gépes, viszont eleve drágább most, hiszen több mint duplája, annyival pedig biztosan nem tud többet :-)

Ráadásul az Upgrade sem túl olcsó.

A második:

PC Tools Registry Mechanic™ Registry Cleaner Software ami 30 $ három gépre, nagyon hasonlít a Symantec termékére, hiszen az óriás vállalat felvásárolta.

A harmadik:

Norton Utilities , ez maradt a kisebbik gépen .

A negyedik : IObit Advanced SystemCare Pro semmivel sem olcsóbb mint az AVG, ráadásul mióta volt a Malwarebytes' Anti-Malware-el történő incidensük, azóta nálam leírták magukat.

Az ötödik és egyben a győztes : AVG PC TUNEUP 2011

- Most olcsó
Igaz, hogy éves díja van - az iobitnek is van - , de a többiből is jelenik meg évente új verzió és az Upgrade ott sem olcsóbb.

Az AVG PC TUNEUP 2011 a cég magyar oldalán :

Ns néztem egy tartalmas videót , letöltöttem vásárlás előtt a próbaverziót innen .

Mondjuk a Norton Utilities-t próba nélkül vettem meg a neve miatt, de az AVG-t próbaverzióval is ugyanannyi tapasztalattal kellett megvennem mint az N.U-t.

Hogy miért ? Mert a próbaverzió minden lényeges modulnál közli, hogy majd csak ha megvásároltam. Így meg sok értelme nincs a próbaverziónak.

Szóval a videó alapján döntöttem, és a az Internetes lapok cikkeinek megtekintése után, ahol rendre jó pontozást kapott.

A szoftver egyébként széles nyelv ismeretekkel is rendelkezik :

Bahasa (Indonesia), Brazilian Portuguese, Chinese Traditional, Chinese Simplified, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Portugal), Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Turkish

Így azoknak a fórumozóknak is ajánlott, akik tartanak az idegen nyelvű szoftverektől.

A szoftver regisztrációs adatbázis karbantartó és tisztító, Windows finom hangoló , és töredezettségmentesítő !

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  AVG PC TuneUp
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.