Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) behappy


behappy
aktív tag

augusztus 14én lejárt a müszakija a kocsimnak (most vettem észre).

Olyan embert keresek, akinek van ismeretsége vizsgáztató helyen.

A másik probléma, hogy a jobb hátsó lámpabúra ki van törve.

Szoval, remélem ez nem warez :) , olyan megoldás kellene, hogy kicsi plussz pénzért az auto csak simán átguruljon. Egyébként kutya baja, müszakilag tökéletesen rendben van, 4 éves Nissan Almeráról van szó.

Bocs, ha sérti az alapelveket vagy akármit, töröljtétek nyugodtan, ha gáz

természetesen inkább mailben irogassatok tippeket / elérhetőséget :)

szerk: baján van ilyen ismerősöm, de müszaki nélkül nem merek elindulni, nagyon sok birságot fizettem már ki ez évben, nincs kedvem többet ''adózni'' :)

[Szerkesztve]

(#2) L_ajos válasza behappy (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Nekem szeptember 19én jár le és nekem is jöhetne az 5let!
Pesten vagyok:d (hova érdemes vinni, mit érdemes átnézni...stb)

Jó ez a topic:D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) behappy válasza L_ajos (#2) üzenetére


behappy
aktív tag

márkaszervizbe ne vidd, ha olyan az auto, mert csak lehuznak a semmiért. Vidd el egy mezei szerelőhöz, biztos ismersz vkit, és az átnézi neked jol és csak azt cseréli ki amit muszáj :)

nem gondoltam volna, hogy egyszer majd alattam leszel rangban :DDD

[Szerkesztve]

(#4) Josh válasza behappy (#1) üzenetére


Josh
tag

Nézz utánna, hogy ilyen esetben adnak-e útvonalengedélyt. Valóban ilyen esetben egy autószerelő ismerős kellene, aki átnézi az autót, és utánna még le is vizsgáztatja, neked csak a kulcsot kell odadni. Mi amikot lejár a mienkének a műszakija, akkor a szerelő amekkora összeget mond, mindig többet adunk egy-kétezer forinttal. :C

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#5) behappy válasza Josh (#4) üzenetére


behappy
aktív tag

de nekem a szerelőm is baján van és nagyon nincs időm lemenni oda, főleg nem megvárni az utvonalengedélyt, főleg, hogy nemsokára utazni kéne, igy sürgős elégg...inkább maradok pesten, hátha lesz vmi! átnézni nem kell, tudom mi van vele = semmi baja :) inkább odaadom vkinek a benzinköltséget is plusszba, ami bajáig lenne, minthogy ugráljak össze-vissza

szerk: igen, adnak utvonalengedélyt

[Szerkesztve]

(#6) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sziasztok szóval az volna a kérdésem hogy tudtok e olyan technikákat amivel át lehet nyomni egy karosszéria hibás autót a müsz. vizsgán.Gondolok itt a nápolyira rohadt küszöb,csomagtartó alja stb ja és karosszériás kilőve kess hiánya miatt.Ilyet hallottam már hogy kiöntötték betonnal a küszöböt meg alvázvédőbe áztatott karton papir, ugyhogy várom további ötleteiteket

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.