Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  autó és motor között

Hozzászólások

(#14) stargazer válasza szatocs (#13) üzenetére


stargazer
senior tag

igen a 650-es burgman az egyrészt rohadt drága, másrészt meg a 400-as sokkal szebb, legalábbis sztem. kérdés hogy valaki megelégszik-e 33 LE-vel, de mint megbeszéltük, egyrészt a 11,9-es gyorsulás nem rossz, másrészt meg nem a gyorsulás a lényeg. ha az lenne a lényeg akkor nem ilyen kategóriákrol beszélnénk. különben nekem kegyetlenül tetszik az uj 400-as burgman, csakhát az is csak két kerék.

én nagyon szivesen elfogadnék egy quadot. talán azt a leginkább, hiszen az talán a legsokoldalúbb. végülis majdnem egy lapon tudnám említeni az uj Piaggio MP3-mal, amihez szintén nagyon frankó kis téli szettet lehet venni hiszen sokkal alkalmasabb téli használatra a 3 kerék miatt (téligumikkal, fűthető markolattal, fűtött lábtakaróval stb), de sztem egy quadot sokkal jobban ki lehetne használni minden évszakban. csak azzal a fránya forgalombahelyezéssel történne már valami. fogalmam sincs mi a fenéért nem engedik közúti forgalomba őket: kérdem én mennyivel biztonságosabb egy motor? semennyivel, sőt, sztem egy quad sokkal biztonságosabb. érdekes. na mindegy remélem hamarosan születik valami döntés a törvényhozók részéről, mert elég keményen lobbiznak a quadosok meg a terepmotorosok mostanában elég nagy port kavarnak ezek a dolgok.

amikor voltam quadozni 250-es Honda quadokkal mentünk, és azt mondta a srác hogy az uj változata már ennek teljesen alkalmas lesz rendszámozásra. de találtam is a quad.lap.hu-n egy cikket, ahol azt írják lehet (és kell is) majd hamarosan rendszámoztatni őket. hogy ez azt is fogja-e jelenteni hogy közúti forgalomban is részt vehetnek majd, az nem biztos de remélem.

megjegyzem teljesen elégnek éreztem a 250-es honda erejét, jó lehet hogy azért tűnt bőven elégnek mert terepen mentünk, ahol ha 30-cal megy az ember az is soknak tűnik. ki kéne betonoson is próbálni.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  autó és motor között
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.