Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) csyo


csyo
senior tag

fura ez a topik.

évente csak egy napon lehet hozászólni (iletve akkor aktuális-D)

Legyen szép a napod!

(#52) TomiLi


TomiLi
addikt

Hát Látom ez tavalyi téma volt!

Én vegyes érzelmekkel, de büszkén gondolok Országunk Születésnapjára....
De sajnos beárnyékolja a politika . tehát itt pont.... Mert kizárnának a fórumból és bevágnak a Bastille-ba :W Tehát kussolok....de meddig....

Szánalmas, hogy arra hivatkozva, hogy nincs engedélye a Magyar Repülő Szövetségnek a légtérhasználathoz elmarad a légi bemutató..... Nem kevés pénz volt erre felkészülni, dobjuk ki az ablakon....
A másik: tegnap volt engedélyük a gyakorlatozásra??? Ha nem akkor hogy lehetett, hogy a Magyar Honvédség légiereje, tétlenül nézegette a radarjaikat, hogy engedély nélkül olykor kötelékben kovályognak a Honvédség köteléke alá nem tartozó repülők a magyar légtérben :W

Bogyóka

(#53) TomiLi válasza TomiLi (#52) üzenetére


TomiLi
addikt

Mégis meg lesz tartva a repülő bemutató - mire volt jó ez a cirkusz???? :F

Bogyóka

(#54) fekeandras


fekeandras
őstag

Én ma is mint már egy ideje itthon lábadozom bell parézisből.Ha jobban lennék kint tátanám a számat a Hungaroringen a Volkswagen konszern találkozón este meg vagy tüzijáték vagy rokon látogatás.De idén marad a tetű unalmas tv műsor meg a ph. :)

(#55) tildy


tildy
nagyúr

Fogalmam sincs mi lesz a mai progrmaom.Párom este 10ig melóban, én lehet kinézek a városba. jó programleírást sehol nem láttam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56) dunc


dunc
nagyúr

Ma van a születésnapom,és mindenki engem ünnepel. :)

(#57) Gorneck


Gorneck
titán

Tavaly otthon voltam...sztem ez idén se lesz másképp...az utóbbi időben úgyis volt meló gazdagon így jól jön egy kis pihenés... :K

Gorneck#1239

(#58) Eastman


Eastman
őstag

Gyógyulgatok.

(#56) dunc: Sok boldogságot!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#59) fpeter07


fpeter07
veterán

Azt amit tegnap, semmit :D Ma lesz tüzijáték, azt a pénzt nyugodtan odaadhatnák nekem :P

(#60) KMan


KMan
őstag

"Mi lesz, mi lesz.. Elszivok egy cigit az lesz!"

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#61) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Bömböltetem a nemzeti rockot, kiteszem a zászlót, töltött káposztát és hortobágyi palacsinát zabálok :DDD, fröccsöt iszom, és elmélkedem a világ nagy dolgain :D

(#62) Fecogame


Fecogame
veterán

Mi lenne más, mint a többi napon? Ugyanúgy, mint eddig: Semmit :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#63) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Kerti party + egy kis lazulás és még akár Debrecenbe is bejutok a tűzijátékra de nem hiszem szerintem aludni fogok, mint a kis angyal...

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#64) Adonimus válasza dunc (#56) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Isten éltessen! :) Meghívhatnál egy valamire! Az ünnepelt fizet!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#65) dunc válasza Adonimus (#64) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi mindenkienk,amúgy itthon punnyadok valahogy nincs kedvem ünnepelni az aug20-at ebben a társadalmi bizonytalanságban. (mi késöbb tartjuk a szülinapomat)
"De fenik már a kaszát ,lesz itt még szebb világ"

Szóljunk együtt a szélnek

[ Szerkesztve ]

(#66) Armahun


Armahun
addikt

Most már megnyugodtam, hogy nem ma van a világ vége.
Tegnap elhittem, hogy ma vége, mivel mindenki hatosával vitte a kenyeret, mintha soha többet nem lehetne kapni.

dunc: Isten éltessen! Mi ma tartjuk a nemszületésnapunkat :)

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#67) qdak


qdak
addikt

buli Győrbn ... remélem nyitva lessz a Bridge ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#68) R válasza Armahun (#66) üzenetére


R
aktív tag

fiúból lány vagy lányból fiú?

(#69) Armahun válasza R (#68) üzenetére


Armahun
addikt

:DDD , de nehezen esett le.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#70) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Munkával ünnepelek, lassan indulnom kell :)

...

(#71) TomiLi válasza dunc (#65) üzenetére


TomiLi
addikt

"Piros vérünk, Fehér havon...Zöld fű növi....majd tavaszon!!!!"

Bogyóka

(#72) juliabrilke válasza Devid_81 (#70) üzenetére


juliabrilke
addikt

Erről majd szépen mesélsz nekünk a topikban. :K

Ünnepre visszatérve: Párom szemműtéte miatt szerintem nekünk kimarad a tűzijáték megnézése. :(

(#73) mityku


mityku
aktív tag

Most értem haza melóból, kicsit lefáradtam agyilag. Nemzetközi fuvarzervezésben nincs megállás. Hátralévő időben csak pihenés. :))

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#74) Mawyx


Mawyx
senior tag

Megnéztem a repcsiket, végig lehetett sétálni, bicajozni a budai rakparton, alsó-felső nyitva van. Este a tüzijátékra lezárják? Mert ha igen, akkor körülményes közelebb jutni, időben el kell indulni ha meg kell kerülni a Gellért hegyet körbe...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#75) Devid_81 válasza juliabrilke (#72) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Már egyébként is ígértem képeket, majd bepótolom ígérem :B

Te ez a szemműtét nem hangzik valami túl jól, mi a baj a szemeivel a lánynak? :U

...

(#76) Thulcandra válasza Adonimus (#63) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Nálam tegnap este hattól ma reggel hatig volt kertiparty, nemrég keltem fel... azt hiszem ma döglök, filmezek.

Egyébként augusztus 20-a számomra soha nem jelentetett semmit, ugyan olyan nap mint a többi. Összes többi ünneppel így vagyok, nem érzem úgy, hogy ebben az országban bármit is ünnepelni kéne. Azt a pénzt amit az ünnepre költenek inkább az ország fejlődésébe kéne fektetni. Aztán majd ha jobb világ van, lehet tüzijátékozni - és akkor mennyivel nagyobb élmény lenne úgy, hogy mondjuk 10-20 éven át nem volt.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#77) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Szentendre-Visegrád kis kiruccanás. Szép idő, mérsékelt tömeg, Visegrádon a vár ingyenes volt ma. :C

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#78) Tom5


Tom5
addikt

Siófok. Tüzijáték, buli. Lassan indulok is.

(#79) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintetek?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#80) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Érdekesen sikerült a tegnap este :) Nem sokra emlékszem belőle :C :))

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#81) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nos. Ez az augusztus 20 is eltelt. Nem lett belőle semmi különleges ünneplés. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.