Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Oldman.


.Oldman.
tag

Eljött augusztus 20!

Mindenkinek mást jelent.

Van akinek csak egy nap, amikor nem kell dolgozni. Van akinek alkalom a piálásra. Van akinek probléma, mert nincs közlekedés és nincs pláza. De van aki ennél többre tartja ezt a nagyszabású ünnepet.

Kíváncsi lennék, ki hogyan éli meg szerte az országban. Vidéki és akár határon túli beszámolókat és élményeket várok. Szerintem ez egy olyan kérdés, ami megér egy topicot.

Szeretném, ha nem politikai, mint inkább emberi oldalról tudnátok megközelíteni a témát.

Jó fórumozást mindenkinek!
R

(#2) Integra


Integra
titán

nekem 40.5-es a lábméretem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) kavicssli válasza .Oldman. (#1) üzenetére


kavicssli
addikt

:W

Csajozok este buli és majd meglátom hol fogok felkelni! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4) nygma válasza kavicssli (#3) üzenetére


nygma
addikt

Otthon ülök és nézem a plafont...(esetleg a TV-t...) :W

:DDD

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amennyiben sikerül szigorúan a mai programok megbeszélésnél, programajánlónál, élménybeszámolóknál maradni, akkor hajrá!

Ezúton kérek mindenkit, hogy szorítkozzon a fentiekre, aki csak beszélgetni szeretne, annak ott az OFF / ON topik.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) ttower


ttower
aktív tag

nyitok még két értelmetlen topikot.

nagy valószínűséggel ugyanazt mint bármelyik másik nap. reggel 9 óta gépet szerelek. este még kábelezek, meg lehet tűzijáték. idén sem hívtak sehova, szóval maximum marad a gépezés és ph.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#7) kisninja


kisninja
őstag

Döglök, alszok, sorozat,döglök.....

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#8) g@bo válasza kisninja (#7) üzenetére


g@bo
nagyúr

teljhesen oké. :DDD én is bedobom a st voyager sorozatot, és nézem mikulásig.

tüzijátékot még a hiradóban se nézem meg.

(#9) Balinov


Balinov
félisten

melo... :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) Brae


Brae
őstag

répázok

(#11) .Oldman.


.Oldman.
tag

Háát..

Senki nem néz tisztavatást, nem megy a hídra tüzijátékot nézni? Nem sasolja a Grippeneket? Semmi aug. 20-i extra?
Szomorú... :(

(#12) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Talán megnézem a válogatott meccset, azon kívül tanulás, aztán este lehet kéne valami buli, de tűzijáték nem érdekel.

I am having fun staying poor.

(#13) pentium4 válasza .Oldman. (#11) üzenetére


pentium4
senior tag

hát nemnagyon, én debreceni vok, itt a virágkarnevál, de már a könyökömön jön ki!
kiskoromba minden évbe voltunk, de minden évbe uygna az van végigvonulnak, mögöttük, mazsorettesek, zenecombo és kész, unalom az egész!

P4

(#14) pentium4 válasza g@bo (#8) üzenetére


pentium4
senior tag

a tüzijáték egy hihetetlen nagy fa**ság!!!
gyerekként lehet élvezni, de huszonévesként már nem, szép meg jó meg minden, de 300 milliót fellőni a levegőbe 20 perc alatt akkora marhaság hogy az már fáj, mindezt az adózók pénzéből! nemhogy forditanák a sportolók támogatására, felszerelés, létesitmény stb.!!!

P4

(#15) pityeszka


pityeszka
őstag

Legszívesebben István napot tartanék :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#16) lúzer válasza .Oldman. (#11) üzenetére


lúzer
veterán

red bull air r. még érdekelne élőben

tv-ben meg atól félek, Palik közvetíti :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#17) g@bo válasza pentium4 (#14) üzenetére


g@bo
nagyúr

100 milliót lőnek fel, 200 at ellopnak. :((

(#18) pentium4 válasza g@bo (#17) üzenetére


pentium4
senior tag

kb!

P4

(#19) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Én nem megyek ki a tüzijátékra az tuti.Inkább Ph-zok ;]
Na szóval kb 5 éve voltam utoljára tüzijátékon,kinőttem már belölle. :)

(#20) csibor


csibor
őstag

Munka,tegnap este tartottuk a 20-át az Almádi bornapokon.Ma este pihi,holnap párom melózni,kisebbik gyerek bölcsibe.Különben is mióta nem Nike gyártja a tűzijátékot,onnantól kezdve nem nézem.

(#21) Kephamos


Kephamos
addikt

Lehet én is megnézem a tüzijátékot, de csak azért, mert a többiek akarják. 5 éves korom óta nem tud lenyűgözni. Ha egyet láttál, mindet láttad...

(#22) doc


doc
nagyúr

en meg dolgozom, nemetorszagban valami furcsa oknal fogva nem unnep aug. 20 :DDD

(#23) peterszky válasza lúzer (#16) üzenetére


peterszky
őstag

Nyugi, a helyszínen is :DDD

Én ma megpróbálok elbújni a sok ember elől. Borzasztó ez a tömeg, még a kutyát se lehet levinni sétálni, annyian vannak (BP. Margit-híd, pesti hídfő). Szerencsére ritkák az lyen napok.

szerk: és persze mindenki autóval akar jönni, ma csak néztem, hogy milyen parkolási manővereket hajtottak végre.

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#24) Magnum_


Magnum_
nagyúr

megyek vmi grillpartira, de kb semmi kedvem

I humbly and respectfully decline™

(#25) corlagon


corlagon
senior tag

SAP jobokat setupolok otthonrol VPN-en at

(#26) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Semmit.
Kibuliztam magam a nyáron és még sok minden vár rám.
Csendben siratom István király csodás népét és országát.

(#27) hdf


hdf
tag

Délelőtt a családom néhány tagjával kimentünk a Hősök terére. Nem a tisztavatást akartuk látni, hanem a katonai repülőket. A városligeti hídon ácsorogtunk, onnan semmit nem lehetett a tisztavatásból hallani és látni. (nem lettünk szomorúak emiatt! :C ) A tér le volt zárva kordonnal, az emberek békésen ácsorogtak. Jöttek a helikopterek (3 db) és repülők (azt hiszem 6 db).
Az Andrássy út fölött végighúztak, és eltűntek a liget mögött. EGYSZER! Ennyi!
Én kicsit többre számítottam. :(( (Mások is!) Utána hazasétáltunk a ligeten keresztül.
Este a tüzijátékot nézzük az ablakból. Már amennyit látni lehet onnan. Igaz, az utóbbi években engem nem érdekel. Egyébként pihenünk, és készülünk a BKV új menetrendjéből. :(((

[ Szerkesztve ]

(#28) R válasza Integra (#2) üzenetére


R
aktív tag

ilyen kis hamupipőke lábad van? :)

(#29) .Oldman.


.Oldman.
tag

Köszönöm az sok építő jellegű hozzászólást, végre kicsit beindult a topic.

A virágkarneválon én csak egyszer voltam, nagyon tetszett. Kár, h allergiás vagyok.. :S

A Grippenekre ébredtem, itt 2* is elhúztak felettünk.. Szép volt, és hangos. Gondoltam lefényképezem, de amikor kibiztosítottam a fényképezőgépet, megjelent egy piros lézerpötty a mellkasomon, szal letettem a dolog megörökítéséről.. :D

Este én biztosan kimegyek valamelyik hídfőhöz. Jó ilyenkor az a sok megértő kedves ember, szimpatikus utcai árusok, kedves rendőrök, még kedvesebb szekusok és persze a sok zsebes. Szép lesz. Az is, ahogy a 120km/h-s szélben kigyullad a Gellért, miközben egyhangúan robbannak 12 m magasságban a 70 m-re tervezett petárdák! Jó lesz majd.. ;]

De lehet, h idén minden rendben lesz, hiszen megígérte az "operatív törzs". Én bízom bennük. Abban egytől-egyig, mindegyik kiválló szakember. Erre a nagyfokú tapasztalatra az is bizonyíték, hogy már 2 éve is ők csinálták..

R

(#30) peterszky válasza peterszky (#23) üzenetére


peterszky
őstag

Azt kihagytam, hogy este megyek a Magyarország - Montenegró meccsre a Népstadionba.

What else you gonna do on a Saturday?

(#31) ladybug


ladybug
őstag

Semmi különös. Itthon ebéd. Délután pihi, aztán estefelé elmentünk megnézni a helyi műsort. Ettünk az új kenyérből is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#32) pentium4


pentium4
senior tag

odakapcsoltam már az rtl re megnézni hogy mi a hányás, hát ez tényleg az, kapcsoltam is vissza az olimpiára!

P4

(#33) Overlocker


Overlocker
veterán

Itthon voltam végig..csináltam magamnak kaját,ami jó is lett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) R


R
aktív tag

a tuzi tracklistjet tudja valaki?

(#35) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mentem volna valamerre bedobni egy sört, de tesóm szólt, hogy felesleges elindulni, nem nagyon lehet közlekedni, beleértve a buszokat villamosokat, stb.

I am having fun staying poor.

(#36) Skynet258


Skynet258
veterán

Heh, melózom, mint általában... :U

https://geekpulse.hu

(#37) Bibby válasza R (#34) üzenetére


Bibby
addikt

Miféle tracklist? Direkt előtte mondták hogy külön erre az alkalomra írta a zenét egy xy, akinek nem jut eszembe a neve.

Ελευθερια η θανατος

(#38) R válasza Bibby (#37) üzenetére


R
aktív tag

(#39) pentium4 válasza R (#34) üzenetére


pentium4
senior tag

pár nap mulva biztos fent lesz valamelyik torrenten!

P4

(#40) Drizzt válasza Drizzt (#35) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Végülis azért csak sikerült. :D:D:D

I am having fun staying poor.

(#41) pentium4 válasza Drizzt (#40) üzenetére


pentium4
senior tag

sikerült, de hulladék volt!

P4

(#42) vagamo


vagamo
őstag

Kint voltunk a Red Bull air race-en, Kibaszott jó volt, csak tűzött a nap, még jó , hogy vittünk esernyőt! Megvártuk, míg Bessenyei megy, sajnos az ideje csak az 5. helyre volt elég ezért el is indultunk hazafelé pihenni az esti tűzijátékra!

20:00-ra visszaértünk ugyan oda mentünk ahol a napközbe is voltunk a Parlament Déli szárnyához /autólehajtó/ !
Jós sokat kellet várni de az idő nagyon kellemes volt, enyhén fújt a szél és a tömeg sem volt elviselhetetlenül nagy! Aztán eljött 21:00 villany le, érdekes a Lánchíd égve maradt, de nem zavart!
Hát a Tűzijáték az fantasztikusra sikerült idén, már többször voltam tűzijátékon élőben, de idáig ez volt a legszebb! :C :R Gratula a rendezőknek és még mindenki másnak aki rész vett benne :R Még a sok hazafias érzelmektől túlfűtött nagy Magyarország térképet viselő gyerekeknek is tátva maradt a szájuk! Nem tudtak belekötni semmibe!

És hálás vagyok az égieknek is , hogy pazar , igazi tűzijáték időjárást szolgáltattak! :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#43) .Oldman. válasza vagamo (#42) üzenetére


.Oldman.
tag

Valóban.

Mi az Országházzal szemben voltunk a rakparton. Bőséggel volt hely és első sorból élvezhettük a produkciót. Volt aki pokrócot hozott, volt aki vizipipát!! Ott pöfékeltek kényelmesen az úttest közepén! :)

Az előadás egész pofás volt, leszámítva, h a görögtűz leszakadt és a Gellérten a kezeszt is szétesett kb 10 sec után. A zene a hangulathoz megfelelő volt. A Himnusz is elhangzott. A végén kár, hogy kuss volt és nem volt valami lágy hazazavaró zene. A kommentátor nő is csak egy jó 15 perc elteltével köszönte meg, hogy eljöttünk megnézni.

A közlekedés gyorsan helyreállt a Margithídon, el is jutottunk a Petőfihez, ahol házibuli és egy szabadtéri szórakozóhely meglátogatása következett! Reggel hatra haza is értem. 8:00-ra jöttem a melóba. Jó volt! :C

[ Szerkesztve ]

(#44) kleinguru


kleinguru
addikt

Tök jót pihentem, szalonnát sütögettünk:)!

Király volt! :R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#45) vagamo válasza .Oldman. (#43) üzenetére


vagamo
őstag

Ahogy a Lánchídról le-le szakadozott a görög tűz, még rá is lehetne fogni, hogy direkt csinálták! Mert majdnem szinkronban himbálóztak és rohadt jól néztek ki! A Margit hídról szép lehetett a látvány, ahogy néztem onnan mind a 3-4 lövőhelyet be lehetett látni. A vízipipa meg ha nem Fű :U van benne engedélyezett :DDD

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#46) Snoop-y válasza Integra (#2) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hát nem vagy egy tapsihapsi az biztos :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#47) Drizzt válasza pentium4 (#41) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hééé, honnan tudod, hogy szar sört ittam? :) Én bulizni mentem, az augusztus 20-i dolgok nem tudnak érdekelni. Bár a tüzijátékba rendben belenéztem legalább tv-ben eddig, de most ezt se.

I am having fun staying poor.

(#48) Skynet258 válasza vagamo (#45) üzenetére


Skynet258
veterán

Vízipipából általában nem szoktak füvezni ;) Nekem is van, egyszer sem került bele speckó dohányon kívül semmi. Amiből lehet, az a bong, de az más tészta :)

https://geekpulse.hu

(#49) vagamo válasza Skynet258 (#48) üzenetére


vagamo
őstag

Általában :U De lehet :))

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#50) .Oldman.


.Oldman.
tag

Köszönöm, h írtatok.
Topicot zárjuk..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.