Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Audrey blogja

Hozzászólások

(#21) Audrey88


Audrey88
csendes tag

Szép jó estét kívánok minden kedves Olvasómnak!

Épségben hazaértem, és már itthonról jelentkezem.

Tegnap délután még Tomival voltunk kint a gyöngyösi majálison. Sétálgattunk a főtéren, néztük és hallgattuk az Apostol koncertet, ittunk jégkását, fagyiztunk, kaptam egy cuki kis díszpárnát (egy mackó van rajta, virággal a kezében), apukájának vettünk kürtöskalácsot, anyukájának pedig egy szép virágot (a közelgő) anyák napjára. Nagyon jól éreztem magam, jó volt egy kicsit kikapcsolódni, és kiszakadni a szürke hétköznapokból. Igaz, a nap végén kicsit összevesztünk, aztán gyorsan ki is békültünk Pest felé a buszon.
Nagyon-nagyon jó volt ez a 2 napocska. Tudom, nem hosszú idő, mégis boldog vagyok, hogy 2 hét után végre találkozhattunk, és ÉN mentem el hozzájuk. Számára ez sokat jelentett, ahogyan az is, hogy megleptem ballagása alkalmából (még akkor is, ha nekik nem tartottak ballagási ünnepséget) azzal a kis macis csokorral és a muffinnal. Nagyon meg volt hatódva és ez jól esett!
Egyébként az anyukájával is tök jól elbeszélgettünk szerdán, mikor a Tomi suliban volt. Nagyon aranyos velem a családja!!!

Csütörtök délután fél 6-ra értünk be Pestre. Azután el kellett mennünk tesóm elé az Árpád hídhoz. Vártunk rá vagy fél órát, aztán ismét fél óra metrózás. Úgy terveztük, hogy bemegyünk az Europarkos Mekibe, de nagyon úgy tűnt, hogy nincs nyitva, mert nem volt semmi mozgás. Akkor villamossal elmentünk a Lőrinc Centerig, mert ott is van egy Meki (mondom, ha az se lesz nyitva, felrobbanok, mert vagy 15-20 percet villamosoztunk). Szerencsére nyitva volt és ettünk hármasban egy jót. Aztán Tomimnak sajna mennie kellett, szóval ismét villamosozás, csak mi tesómmal leszálltunk a Kossuth térnél, Tomi meg ment a Határ útig. Nehéz volt elválni Tőle, de tudom, hogy 1 hét múlva jön majd hozzám, úgyhogy nem kesergek és igyekszem minél több erőt adni Neki az érettségihez!

Amúgy nem haza mentünk tesómmal, hanem a mamámhoz (XIX. kerületbe), ugyanis ma vásárolgatni akart. Voltunk is. Kapott egy Triumphos fürdőruhát és én is (imádom a fürdőruhákat és gyűjtöm is őket), meg kapott még egy utazótáskát, én meg üres DVD-ket. Tesómmal vettünk neki virágot, meg anyunak is.

Aztán mamámmal elindultunk a könyvtárba, de zárva van, és, ahogy mentünk hatalmas füstöt láttunk Kőbánya felől (hatalmas nagy, koromfekete felhők), mondom menjünk el és nézzük meg mi lehet az. Kb. az állomásig (metró végállomásig Kőbányán) gyalogoltunk, persze nem volt nálam semmi, amivel képeket csinálhattam volna… Úgyhogy gyorsan haza, aztán vissza kocsival, de akkor már nem voltak olyan sötét füstfelhők. Mint később megtudtuk, kigyulladt egy gyár.

Pár darab kép, amiket készítettem (de csak linkelem):
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Délután hozott haza minket a mamám. Voltunk az Europarkban is (ott vettük a fürdőruhákat, a virágokat és az üres DVD-ket is).
Tomi a nagymamájánál van a szüleivel, csak holnap délután jönnek haza, de már nagyon-nagyon várom, hiszen olyan unalmas Nélküle. Addig is elhatároztam, hogy holnap majd közgázt jegyzetelek és tornázgatok.

Lassan megyek, és lefekszem. Kicsit fáradt vagyok! Jó éjszakát!

:R

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Audrey blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.