Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) PPeter válasza L3zl13 (#29) üzenetére


PPeter
addikt

Nem csak az alapanyagot, hanem a nyomóformát és sok minden mást is. És rosszul tudod, nemcsak a Princo lemezeket árulják más márkanevek alatt.
Leírtam a lényeget, nézd csak meg: milyen véletlen, hogy az egy időben piacra kerülő RTEK klónok mind azonos sorozatszámmal készülnek, tök ugyanazok a lemezek, csak éppen vagy ilyen, vagy olyan színnel, felirattal szitázza meg az a cég, akinek semmi köze a RITEK-hez, csak szitázatlanul vásárolja meg az olcsóbban eladott szériákat aztán aszerint márkásítja őket, hogy melyik megy jobban éppen, aztán eladják a kelet-európai neppereknek. Nem rossz lemezek, de abszolút nem egyforma a minőségük és most már egyre több a problémás újabban - egyre gagyibb szériákat hamisítanak meg (látnak el jobb minőséget sugalló márkanevekkel), ahogy a piaci verseny miatt egymás alá tolják az árakat. Ennyivel nem ment lejjebb a minőségi gyártók átadási ára (tudom, hogy a RITEK mennyiért árul nagy tételben A osztályú lemezt), a mostani fekete piaci árak részben már a csökkent minőségi besorolás eredményei.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.