Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz westcoastog #2066 üzenetére

    én kifejezetten szerettem azt a munkát, amit tavaly tavasszal tudtam csinálni majd négy hónapig, ruhanagykerben raktárosi munkák, csomagolás, dobozolás, rakodás teherautóra, teherautóról, beérkező/kimenő áru ellenőrzése, regisztrálása, árazása, stb. jó volt és a pénz is jó volt. meg volt egy irodai munka is, gerillamarketinges, az is jó lett volna, ha nem idényszerűen működik, azaz ha van promocionálni való, akkor behívnak, hát nem sokszor hívtak be, pedig jól dolgoztam ott is, pedig a kisfőnökkel spanok voltunk. másfél-két héten keresztül a Sony Ericsson és T-Mobile foci VB-s reklámjait kellett terjeszteni, facebook, youtube, vimeo, fórumok, stb. vagy sokadik, dunakeszin a clearwaternél, középületekben is látható "vizes dokkok", ahol kis pohárkába önthetsz magadnak vizet, ha szomjas, a nagy tartályos cucc. na az meg vicces volt. :DDD azt gondolná az ember, hogy hát nem nagyon tud koszolódni egy olyan, erre olyan mocskosan jöttek be, hogy öröm volt nézni, ott savakkal, nagynyomású mosóval kellett lecsutakolni, tömegük felét a kosz tette ki. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés